Gebeliğe Hazırlık 2023 nisan ayında transfer olacaklar haydi sonuçlarımızı birlikte görelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tek canım, iki transfer edildi ama tek tuttu. Bol bol su içiyorum. Turna yemişi işe yarıyor diyorlar. Daha ona başlamadım ama alacağım. Ama bazen gece su içiyorum uyuyorum ama sabah kalkıp idrar yaptıktan sonra yanmam oluyor. Bol su içip dengelemeye çalışıyorum. Salı gün doktora gittiğimde söyledim bol su iç dedi başka bişey vermedi
Hamilelikten öncede bu kadar yanman oluyor muydu. Canım bu arada hayat su çok iyi geliyor ph yüksek olduğu için

Canım şükür bitti çok rahat gectı 2 Embryo transfer edildi 5AA mış ikiside hatta embrıyolog dedi tutunmak İçin yer arıyor embriyolar dedi 🥰🥰🥰 çok sevindim çok mutlu oldum ama bende ki sorun zaten tutunma sorunu inşallah bu sefer tutunurlar 🙏 transfer öncesi kasılmayı önleyici bir serum taktılar .transfer sonrası da 1.5 saat süren bağışıklığı baskılayıcı bir serum taktılar işte 1.5 saat geçti kalkıp lavaboya gittim şükür kurtuldum çalarım artık 10 15 dakkaya
merhaba nerede tedavi gördünüz acaba ?

Canım şükür bitti çok rahat gectı 2 Embryo transfer edildi 5AA mış ikiside hatta embrıyolog dedi tutunmak İçin yer arıyor embriyolar dedi 🥰🥰🥰 çok sevindim çok mutlu oldum ama bende ki sorun zaten tutunma sorunu inşallah bu sefer tutunurlar 🙏 transfer öncesi kasılmayı önleyici bir serum taktılar .transfer sonrası da 1.5 saat süren bağışıklığı baskılayıcı bir serum taktılar işte 1.5 saat geçti kalkıp lavaboya gittim şükür kurtuldum çalarım artık 10 15 dakkaya
ayağa kalktığınızda bir akıntı vs yaşadınız mı ?

Evet hikaye burda başlıyor hocama tamam dedim yeniden toplayalım 2 ay boyunca vitamin takviyesi verdi Kuenzim Q10 vb listesi var atacağım onu onlara ek gluthıon diye bir vitamin iğnesi verdi bu gluthıon u damar yolu ile alıyorsun haftada bir bu gluthıon da vücuttaki sigara alkol ve tüm kimyasalların zararlarını vücuttan atıyor neyse ben 2 ay kıllandım gecen ay yumurtalar toplandı bu sefer 6 adet 5. Gün embriyosu oluştu donduruldu akabinde bu ay transfer yapmaya karar verince doktor transfer e kadar bana saizen diye bir büyüme hormonu iğnesi aldırdı her gün o saizen i vuruldum transfer den 4 gün önce de o süt gibi serum u taktı transfer günü transfer den önce kasılmayı önleyici serum taktı transferden sonra da o süt gibi olan serum u taktı
Hangi vitaminleri verdi acaba listeyi paylaşabilir misiniz🙏

Hic ilgilenmeyip ilk tedavide 10 yumurta toplayıp 1 taneye kadar düşürdüler üstüne sürekli azarlamaya çalışmalar 2.tedavide 5 yumurta toplayıp yine 1e düşürdüler 3.güne kadar zor yaşattılar kapıdan her girdiğinde ilki tutmuş ama 2.tutmayabilir bak diyerek her seferinde moral bozma lar daha neler hangisini söyleyeyim embriyologlar 5 para etmez doktorların umru değil zaten saatimi dolduriyim gidiyim 😒
Devlet hep aynı herhalde rezalet

Merhaba şuan hamilesiniz galiba, diyarbakır bahçecide mi tedavi oldunuz, tavsiye eder misiniz ve süreçten bahsedebilir misiniz 💖
Evet bahçecide yaptım ilk tedavide hamileyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım benimle beraber arkadaşım yaptı oda aynı şekilde hemen ilkinde hamile kaldı. Bizim sperm kaynaklıydı ileri hareket ve morfoloji sıfırdı

X