Gebeliğe Hazırlık 2023 nisan ayında transfer olacaklar haydi sonuçlarımızı birlikte görelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba , ne yazıkki güzel haberler alamadım devamında ..
bebeğimin kalbi durmuş kesinleşti
Yarın kürtajım vardı fena hasta oldum iptal edildi. 10. Hafta olduğu için hastaneye yolladılar bakalım yarın belli olacak ne olacağı.
Sana hayırlı pozitifler almanı dilerim ❤️inşallah güzel haberler alırsın.
Çok üzgünüm Rabbim kolaylıkla kucagına almanı nasip etsin inşallah 🙏

Canım çok geçmiş olsun, üzüldüm… sağlık olsun, biz elimizden geleni yapıyoruz, olmuyorsa vardır bir nedeni… insallah bir daha ki sefere güzel haberlerini alırız 🙏🏽🌹
Saol canım inşallah birdahaki sefere dediğin gibi …
Allah herşeyin hayırlısını versin hepimize ♥️

Merhaba , ne yazıkki güzel haberler alamadım devamında ..
bebeğimin kalbi durmuş kesinleşti
Yarın kürtajım vardı fena hasta oldum iptal edildi. 10. Hafta olduğu için hastaneye yolladılar bakalım yarın belli olacak ne olacağı.
Sana hayırlı pozitifler almanı dilerim ❤️inşallah güzel haberler alırsın.
Çok geçmiş olsun canım

Canım ben estrofem i sabah iki akşam iki kullanıyorum progestan fitil i de sabah 1 öğlen 1 akşam 1 gece 1 şeklinde kullanıyorum bir tane paragraf adlı bir ilaç var sabah 1 akşam 1 de onu kullanıyorum oda sanırım organ nakillerinde kullanılan bir ilaç 💊 embriyo da organ gibi nakil edildi ya o amaçla veriliyor geri kalan tüm ilaçlar vitamin
Merhaba ben nakıllıyım anne olmak istiyorum prograf bende nakıl için kıllanıyorum yazınızı okuyunca şaşırdım organ red etmesın diye verılır bize bağışık baskılayıcı ne amaçla verıldıgını ögrenınce yazarmışsınız

Merhaba ben nakıllıyım anne olmak istiyorum prograf bende nakıl için kıllanıyorum yazınızı okuyunca şaşırdım organ red etmesın diye verılır bize bağışık baskılayıcı ne amaçla verıldıgını ögrenınce yazarmışsınız
Prograf banada ikinci transferimde verildi vücut verilen embriyoyu red etmesin mantığıyla veriliyor. Bende prospektüsü okuyunca organ naklinde kullanıldığını okuyunca çok şaşırmıştım

Slm bnim transfermn 6 gunu hic belirtim yok sizlerde belirti oldumu yada olmamasi iyi birsey degilmi tecrubelerinizi bekliyorum ilk denemem dondurulmus 5 gun embriyosu

Slm bnim transfermn 6 gunu hic belirtim yok sizlerde belirti oldumu yada olmamasi iyi birsey degilmi tecrubelerinizi bekliyorum ilk denemem dondurulmus 5 gun embriyosu
Kiminde oluyor kiminde hiç olmuyor bende hiç belirti yoktu mesajla 3.gun taze embriyo adet olacak gibi ağrılarım olmuştu sadece göğüs hassasiyeti opudan sonra oluyor zaten kullanılan ilaçlardan dolayı belirtiye bakma canım o yüzden inşallah tutunmustur bebeğin gününden önce test yapma 10. Günden önce özellikle çıkmıyor moral bozulunca bebegide etkiliyor ister istemez rabbim en kısa zamanda kucağımızaa almayı nasip etsin inşallah 🤲

Aminn bugun dayanamayip yaptim erken gebelik testimde silik cizgi cikti net sekilde sonra normal kaset test yaptim cikmadi birsey 5 10 dk snra silik cikti onda

Geçmiş olsun canım kronik sistit hastası mısın
Ben de kronik sistit var. Biraz su içmesem anında yanmam oluyor. Gece yatıyorum sabah 5de idrar sonrası yanmam oluyor çok kötü oluyor. Doktorum cinsel ilişkiye izin verdi ama ben enfeksiyon korkusundan istemiyorum

Ben de kronik sistit var. Biraz su içmesem anında yanmam oluyor. Gece yatıyorum sabah 5de idrar sonrası yanmam oluyor çok kötü oluyor. Doktorum cinsel ilişkiye izin verdi ama ben enfeksiyon korkusundan istemiyorum
Hamile misin şuan canım bende ide kronik sistit var 😔

Maşallah sağlıkla kucağına al inşallah💗🌸Canım nasıl korunuyorsun peki sistitin nüksetmemesi için napıyorsun. Tek gebelik mi ikiz mi 🌸
Tek canım, iki transfer edildi ama tek tuttu. Bol bol su içiyorum. Turna yemişi işe yarıyor diyorlar. Daha ona başlamadım ama alacağım. Ama bazen gece su içiyorum uyuyorum ama sabah kalkıp idrar yaptıktan sonra yanmam oluyor. Bol su içip dengelemeye çalışıyorum. Salı gün doktora gittiğimde söyledim bol su iç dedi başka bişey vermedi

X