Gebeliğe Hazırlık 2023 nisan ayında transfer olacaklar haydi sonuçlarımızı birlikte görelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle herkese merabalar Rabbim buraya yazanlara da banada hayırla anne olmayı nasip etsin.Bor sorum olacaktı Zeki Akkumda tüp bebek yapan varmı acaba varsa fiyatları ne kadar bilgilendirebilir misiniz

Arkadaşlar merhaba ben uzun süredir klüpe girmiyordum ama bir arkadaş vardı Berna kanaması oluyordu o arkadaş ne yaptı acaba

Serum bağladılar mı serum yok ediyor kanama alanını benimde kese etrafında ve içinde bebeğin yanında vardı yattığım gece 3 kilo serum verdiler sabaha dağılmıştı

Öncelikle herkese merabalar Rabbim buraya yazanlara da banada hayırla anne olmayı nasip etsin.Bor sorum olacaktı Zeki Akkumda tüp bebek yapan varmı acaba varsa fiyatları ne kadar bilgilendirebilir misiniz
35 bin tüp bebek parası 15 te ilaç muayene parası tuttu. Ama ekstradan masraf çıkıyor yumurta dondurma rahim dinlendirme transferden snra tekrar ilaç kullanıyorsun toplam 80 bin çok rahat gidiyor

Merhaba kızlar,Protestan fitil kullanan arkadaşlarım Estrofem 4 tane kullanıyorum Protestan fitil 3 ama artık çok zor ittiriyorum fitili sanki afedersiniz kapanmış gitmiyor ilacın etkisi oluyordur demi

Merhaba nasılsınız tekrar gittiniz mi dpktora
Merhaba , ne yazıkki güzel haberler alamadım devamında ..
bebeğimin kalbi durmuş kesinleşti
Yarın kürtajım vardı fena hasta oldum iptal edildi. 10. Hafta olduğu için hastaneye yolladılar bakalım yarın belli olacak ne olacağı.
Sana hayırlı pozitifler almanı dilerim ❤️inşallah güzel haberler alırsın.

Son düzenleme:
Merhaba , ne yazıkki güzel haberler alamadım devamında ..
bebeğimin kalbi durmuş kesinleşti
Yarın kürtajım vardı fena hasta oldum iptal edildi. 10. Hafta olduğu için hastaneye yolladılar bakalım yarın belli olacak ne olacağı.
Sana hayırlı pozitifler almanı dilerim ❤️inşallah güzel haberler alırsın.
Canım çok geçmiş olsun, üzüldüm… sağlık olsun, biz elimizden geleni yapıyoruz, olmuyorsa vardır bir nedeni… insallah bir daha ki sefere güzel haberlerini alırız 🙏🏽🌹

X