Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3-4 tane ilaç içiyorum ben de sabah akşam. Yerimden kalkamıyorum valla adet gelse de o da aradan çıksa.. burası canlıymış Şubat grubu🚨🚨
Bende öyle iki tane antibiyotik ve vitaminlerim hep düşmüş B12 d b hepsinin ilacini içiyorum birde iğne vurulacagim Şubat grubu kaynak ben regl oldum artık çok şükür 🤲🤣

Heyecanlandım ilk defa ovü yaptım 🥰 teşekkür ederim canımm değerlendireceğiz bakalım. Sıkmadan sıkıştırmadan 🤭
Umarım hakkında en hayırlısı olur canım sağlıklı bir gebeliğimiz olur hepimizin inşallah 🤗 zaten çatlamadan 14 gün sonra olası regl tarihi oluyor ilişki hesabı kitabını daha iyi yapıyorsun en iyisi kendini sürekli ilişki ile yıpratıp eşini de kendini de streslendirmeden ovülasyon testi ile takipte olman 😊

Umarım hakkında en hayırlısı olur canım sağlıklı bir gebeliğimiz olur hepimizin inşallah 🤗 zaten çatlamadan 14 gün sonra olası regl tarihi oluyor ilişki hesabı kitabını daha iyi yapıyorsun en iyisi kendini sürekli ilişki ile yıpratıp eşini de kendini de streslendirmeden ovülasyon testi ile takipte olman 😊
Kesinlikle öyle canım diğer türlü daha çok stres oluyordum acaba oldu mu kaçırdım mı vs diye. Bide benim yumurtlama ağrılarım adetim biter bitmez başlıyor erkenden yapıyorduk yumurtladığımı düşünerek. Şimdi böyle takipli gittim en azından bu günleri sık değerlendirmiş olalım. Yaaa 😍umarım canım seni de takipteyim güzel haberler verelim buradan birbirimize 🥰

Grupta kimse kalmadı 😒 adet olsak da şubata geçsek. Madem testler negatif…
Bende hala bekliyorum 26 tı bat tı ara ara adet sancısı oldu bugünde akşam üzeri seffaf akıntının içinde uzun kıl gibi kan vardı peçeteye gelen ama sonra birşey gelmedi bekliyorum öyle ha adet olucam ha oldum derken birşey gelmedi sancıda geçti 🤔

Sabah yap bebegım istersen varsa cıkar zaten yoksada en azından ümidi kesersin..beklemek daha zor bence
7 ayda 3 kere kimyasal oldum geçen ayda 3 test pozitifti 10cu gün regli oldum bu ayda yumurtlamayı Bile not almadım yine gecikince korkuyorum kimyasalsada enazından pozitifi görmeden regli olurum diyorum bişey gelmezse pazartesi yaparım inşallah

Günaydın kızlar bir kaç gündür giremedim işlerim var biraz benim bu ateş adet ateşine inmedi yarın yasmin son gün adet olmam gerek göğüslerim 2 haftadır çok acıyor kasığımda ki ağrılar hiç kesilmedi test yaptım sabah negatif ama ateş düşmedi 🤷🏼‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_20230128-104834_FF App.jpg
    Screenshot_20230128-104834_FF App.jpg
    150,1 KB · Görüntüleme: 59
Benim geç döllenme olmuştu ve tam adet göreceğim gün bebek yerleşmişti o yüzden adetim başlıyor sanmıştım. Ama geç döllenme değilse 1 hafta önce bile gelebilir bu tarif ettiğim olay.
Siz hamileliğinizi ne zaman öğrendiniz, benim gecikmemin 3. Günü adet olmam gereken günde tek bir kere açık kahverengi leke, tek bir kerede sarımsı bir akıntı geldi şuan sadece iç çamaşırıma geçmeyecek ama ben dokunmakla anladığım beyaz şeffaf karışık akıntım var, bugün sabah kaset test yaptım testin içine girecek kadar yakınlaştığımda silik çizgiyi görüyorum🤣 ama kanı pazartesi mi versem diğer hafta mı versem kafam allak bullak oldu

Siz hamileliğinizi ne zaman öğrendiniz, benim gecikmemin 3. Günü adet olmam gereken günde tek bir kere açık kahverengi leke, tek bir kerede sarımsı bir akıntı geldi şuan sadece iç çamaşırıma geçmeyecek ama ben dokunmakla anladığım beyaz şeffaf karışık akıntım var, bugün sabah kaset test yaptım testin içine girecek kadar yakınlaştığımda silik çizgiyi görüyorum🤣 ama kanı pazartesi mi versem diğer hafta mı versem kafam allak bullak oldu
Ben nisanda görmüştüm son adeti mayısta hastalanmadım adetten 5 gün geçince test yapmıştım çifti görmüştüm sonra kan verdim hemen o gün o şekilde öğrenmiştim. Haziranda düşük yaptım sonra malesef. 😕
İnşallah hamilesinizdir 3 gün geçmiş isterseniz pazartesi verin hem beta biraz daha ilerlemiş olur varsa. 🥰🙏

Ben nisanda görmüştüm son adeti mayısta hastalanmadım adetten 5 gün geçince test yapmıştım çifti görmüştüm sonra kan verdim hemen o gün o şekilde öğrenmiştim. Haziranda düşük yaptım sonra malesef. 😕
İnşallah hamilesinizdir 3 gün geçmiş isterseniz pazartesi verin hem beta biraz daha ilerlemiş olur varsa. 🥰🙏
🥺 Allah sizede sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah 🤲 değil mi ya pazartesi vereyim en iyisi 🙈

Canım çok geçmiş olsun. Seni en iyi ben anlarım. Acillik oluyorum. O ağrınıbn şiddetinden ölmek istiyor insan resmen. Yok olmak istiyor. Mideye de vuruyor dediğin gibi. Dikkat et tansiyonu da tetikliyor. Migren tutunca limon ye mutlaka tansiyon dengelensin.
Ah canım ah damdan düşenin halimden damdan düşen anlar yemin ederim öyle bir acı kafamı alıp duvarlara vurasım geliyor o an Allahım yaşatmasın kimseye. Bilmiyordum ama farkında olmadan dün limon yedim canım istedi bak bilmeden Allah yönlendirmiş🤲🏻 çok ama çok teşekkür ederim tavsiyelerin için her şey için
Kıyamam canım ya. Bana da artık ilaçlar tesir etmiyo resmen. Başını zaten sar mutlaka ve ayak tabanınına, kulaklarına, ensene, omuzlarına, baş ve en önemlisi kulaklarına msaj yap ya da yaptır. Birde başını soğuk suyla yıka. Buz torbası da koyabilirsin. Migrenin tetiklendiği damarları büzüştürerek eski haline getiriyor ve ağrıyı geçirmede faydası oluyor.
Son olarak ise nane. Nanenin çayını iç varsa. Viks gibi şanlı gibi naneli krem varsada burun deliklerine sür ya da sürekli kokla.

Selam kızlar, doğal yolla deniyoruz 8-9 aydır. Bu ay reglim 2 gün gecikti 24 ocakta, test yaptım. Silik çizgi vardı. Dediler ki erken, umutlanma. Bugün 6 gün gecikti bekleyemedim sabah yine test yaptım bu sefer daha belirgindi. Evde bir de kaset test var. Kan testine gitmekten, olumsuz bir cevap almaktan korkuyorum. Ama korkunun ecele tabii faydası yok. Sizce var mı gebelik, yok mu? İlk testin markası Day's Comfort, ikincisi Miratech. Evdeki kaset test de artımed. Ne diyorsunuz?

Eklentiler

• Picsart_23-01-27_18-47-56-774.jpg
    Picsart_23-01-27_18-47-56-774.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 55
  • Picsart_23-01-28_12-11-09-467.jpg
    Picsart_23-01-28_12-11-09-467.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 55
Selam kızlar, doğal yolla deniyoruz 8-9 aydır. Bu ay reglim 2 gün gecikti 24 ocakta, test yaptım. Silik çizgi vardı. Dediler ki erken, umutlanma. Bugün 6 gün gecikti bekleyemedim sabah yine test yaptım bu sefer daha belirgindi. Evde bir de kaset test var. Kan testine gitmekten, olumsuz bir cevap almaktan korkuyorum. Ama korkunun ecele tabii faydası yok. Sizce var mı gebelik, yok mu? İlk testin markası Day's Comfort, ikincisi Miratech. Evdeki kaset test de artımed. Ne diyorsunuz?
Yaaaaa tebrik ederimmmm:) battan bir gün önce kanda negatif çıktı benim 🤢 bugün gecikmemin 2. Günü.. senin bence kesin var

X