Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar, doğal yolla deniyoruz 8-9 aydır. Bu ay reglim 2 gün gecikti 24 ocakta, test yaptım. Silik çizgi vardı. Dediler ki erken, umutlanma. Bugün 6 gün gecikti bekleyemedim sabah yine test yaptım bu sefer daha belirgindi. Evde bir de kaset test var. Kan testine gitmekten, olumsuz bir cevap almaktan korkuyorum. Ama korkunun ecele tabii faydası yok. Sizce var mı gebelik, yok mu? İlk testin markası Day's Comfort, ikincisi Miratech. Evdeki kaset test de artımed. Ne diyorsunuz?
Var canım artık kan ver bence 6 gün gecikmiş sağlıkla ilerlesin

Selam kızlar, doğal yolla deniyoruz 8-9 aydır. Bu ay reglim 2 gün gecikti 24 ocakta, test yaptım. Silik çizgi vardı. Dediler ki erken, umutlanma. Bugün 6 gün gecikti bekleyemedim sabah yine test yaptım bu sefer daha belirgindi. Evde bir de kaset test var. Kan testine gitmekten, olumsuz bir cevap almaktan korkuyorum. Ama korkunun ecele tabii faydası yok. Sizce var mı gebelik, yok mu? İlk testin markası Day's Comfort, ikincisi Miratech. Evdeki kaset test de artımed. Ne diyorsunuz?
BEnce kesin var, koş ver kanını. Burada yazanlardan okuduğuma göre çok koyulaşırsa kesin var diyorlar. Tebriklerrrr :halay:

H
Daha önce de böyle yanılmıştım 6 gün önce yapmıştım çift çizgiyi gördüm sonradan adet oldum baya üzüldüm şimdi ümitlenemiyorum bile 🥹
Hiç üzülmeyin lütfen sağlıksız bebek tutunamayıp gidiyor . Doktorlar aksine kimyasal gebeliğin çok sağlıklı bir şey olduğunu vücudun iyi çalıştığını söylüyor

Eklentiler

• IMG20230128135644.jpg
    IMG20230128135644.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 45
H

Hiç üzülmeyin lütfen sağlıksız bebek tutunamayıp gidiyor . Doktorlar aksine kimyasal gebeliğin çok sağlıklı bir şey olduğunu vücudun iyi çalıştığını söylüyor
Aynen öyle mevlam neylerse güzel eyler . Bende hala adet olmadım testte yaptırmadım bekliyorum bakalım..

Tabii yazarım. Pazartesi sabah 09.30'da randevum var kadın doğuma. Hayırlısı bakalım.
Bende dayanamayıp acile gittim devlette 11 falandı saat bu saatemi dedi evet dedim alamam acil de hastalarım çok kan alma da kapalı zaten dedi gönderdi beni şok oldum test alıp eve heldim artık sabah tekrarlıcam testi de 🤔

Bu dünyada alacak nefesi olunca yaşıyor işte bende 61 kilo ile hamile kaldım 68 ile ölü doğum yaptım 37. Haftada 😔 her şeye çok dikkat ettim beyaz ekmek bile tüketmedim ama kısmet değilmiş
Başınız sağolsun Allah'ım sabırlar versin.ben de yeni 37 hafta da ölü doğum yaptım.her şey normaldi hiç bir sıkıntım yoktu.suan acımız çok taze gözüm yaşlı burada bir teselli mesajlara bakıyorum.benim gibi acılı annelerin acısını paylaşıyorum. Allah'ım herkese sabırlar versin..

Başınız sağolsun Allah'ım sabırlar versin.ben de yeni 37 hafta da ölü doğum yaptım.her şey normaldi hiç bir sıkıntım yoktu.suan acımız çok taze gözüm yaşlı burada bir teselli mesajlara bakıyorum.benim gibi acılı annelerin acısını paylaşıyorum. Allah'ım herkese sabırlar versin..
Allah sabır versin Allah yerini bir an önce doldurup acını unuttursun inşallah 🤲🤲

Çok üzüldüm canım benim seni o kadar iyi anlıyorumki. Etrafında kimse seni anlamıyor ve gerçekten bu duyguyu bilen insanları arıyorsun, bir çıkış yolu bulmak istiyorsun. Bana da bugün tam 7 ay oldu. İlk aylardaki gibi değilim artık zaman ilaç oluyor gerçekten. İçini dökmek istersen konuşmak istersen hep yanındayım 💜

X