2023 saç uzatma sanatı

Tüh yaa o kadar zaman uzatmak için çaba sarfedip kestirmek üzücü olmuş
Neyse kökü sizde zaten yine uzar gider
Umudumu kaybetmiyorum. Bu arada hala uçları çok kötü. Diplerinden kıvırcıklık geliyor ama uçları kötü keçe gibi. Bir 5 cm daha gitse kendine gelecek tamamen. Uzattıkca keseceğim inşllh azar azar. teşekkür ederim yorumun için ❤. Bakalm ağustosa kadar ne kadar uzayacak.

dökülmeye iyi geliyor ku sizce?

Keratin bakimi brezilya fönü gibi işlemlerde bence saçı yıpratıyor
Bence bir süre bu işlemleri de bırakman

Bende uzun saç aşığı olduğum için sizi çok iyi anlıyorum ♡

Eklentiler

• 2019-11-20-10-05-38-233.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 193
ben saç keratini yaptırdım daha önce de 4 sene önce brezilya fönü yaptırmıştım ikisinden de memnun kaldım; brezilya fönü benim saçı çok yağlandırmıştı ve yaptırırken gözlerimi yakmıştı ama zamanla saçımı çok güzel yaptı. saç keratini ise mecbur yaptırdım çünkü saç uçlarım çoook kuruydu dibi yağlı olmasına rağmen kırıkları aldırdım 4 cm saç keratini yaptırdım yumuşacık oldu. Ama ferritinim ve hemoglobinim düşük saçlarım dökülüyor. Endokrine de gideceğim ( dahiliyeye gittim) bir çözüm bulacağım- zaten hep az ve ince telliydi dökülsün istemiyorum. dökülme karssıtı tuzsuz sampuan sac kremi ve özel serım kullanıyorum hc care yag ile birlikte. vitaminle de desteklersem doktorun verecegi umarım duzelecek ve cabuk uzayacaktır.

Kaynak hiç kullandınız mı? yarım ay kaynak yaptırabiliyor muyuz? yoksa hiç kaynaga bulasmasam mı?

Hc hair care ve vitaminler almanız çok güzel. Dr gidin bi ferritin ve hemoglobin değerlerinizi yükselttin en önemlisi bu sizin için. Yükselincede saç prpsi yaptırabilirsiniz. Kanınızı alıp içindeki iyileştirme hücrelerini tekrar kafa derisine veriyorlar bu işlemde acayip etkliyor uzamayı en az 6 seans yaptırın ayda 1.. hiç kaynak işlerine girmeyin ben yaptırmadım. Yaptıranlarda gördügüm kadarıyla saçları daha cansız oluyor. Siz iyileştirmeye bakın.. yapay çözümler kalıcı olmuyor malesef.

dökülmeye iyi geliyor ku sizce?
hc hair care kullananlar yani ben de başta olmak üzeri ilk kullandıgımda saçımdan saç söktü hani zaten dökülecek olan saçları döktü kendisi. 2.kullandıgımda hiç dökülme yaşamamıştım. Ve bana çok iyi geliyor.. yorumlarıda güzel. Araştırın isterseniz beğeniyorum bu markayı

Fotoğrafların üstünde yazıyor tarihleri kızlar. Şubat,mart,nisan. 3 ayda saç 5 cm uzuyormuş kızlar net şekilde bunu öğrendik. Tabi bu kişiden kişiye değişiyor. Ama ben biotinle ek takviyelerle saç bakım yağları serumlarla saç dibi masajlarıyla bu kadar uzatabildim. En son attığım 00:54 yazan fotoğraf mayıs.. mayısı saymıyorum. Şu 3 altın ayda ortalama 5 cm diplerim geldi. 3 parmak kalınlıgında uzadı o da 5 cm yapıyor mu bilemiyorum. Sadece fikir olsun diye fotoğraf koydum. Bir de haziranın sonunda fotoğraf atarım. Zaman her şeyin ilacı kısa saçımada aşığıııım küsmedim saçlarıma siz de eğer kısa saçtan muzdaripseniz sakın canınızı sıkmayın güzellikler iyi geceleeeer çok öpücükler <3

Kıvırcık saçlılar size yani bize özel bir şampuan buldum. Biliyorsunuz ben saç botoksu yaptırdığım için saçlarım kıvırcıklığını kaybetmişti. Her türlü yolu denedim en son kesmekle buldum çağreyi ama kesilmeden de eski kıvırcıklığı geliyormuş. Bir tık pişmanım ne yalan söyleyeyim. Ama yeni saçlara yer açtık hayatımızda hem de 3 ayda 5 cm daha uzat mutlu eder beni güzel saçlarım. Kıvırcıklar saçlar bebekken kıvırcık olanlar.. saçları kabarık dalgalı olanlar ya da saçları kıvırcık ama saç botokslarından keratinlerinden sonra düzleşenler. Hemen araştırın hemen.. ben şimdi şu anda bu saç şampuanı,kremi ve bukle yapıcı kreminden çok memnun kaldım. İsmini burda vermektense mesajlards belirtmeti tercih ederim çünkü ürünün fiyatı çok artıyor. Hatta o ürüne özel başlık açıp berbat diye yorumlar yapsım geldi süslü sözlükte böyle yapmışlar. Gerçekten buraya bir ürün yazılmasın direkt patlıyor fiyatı. Tabi biz vu ağacın sadece kırık küçük ince dallarıyız. Daha bir influencer ablalarımız var bu kazanı onlar kaynatıyor zaten. Bu arada 3 set 400 lira hala pahalı geliyor bana. Ama adamlar yapmış şimdi allah var. Kıvırcık kızlar size üşenmeden mesajlarda yazacağım bunun ismini sevgiler.

Merhaba ben bunu kullanmayi düşünüyorum yararını gördünüz mü

Merhaba ben bunu kullanmayi düşünüyorum yararını gördünüz mü
Amlayı önermiyorum kullandığım amla bir işe yaramadı. Belki yaradı ama ben hissetmedim iyi elektrik almadım amladan yorumlarınıda okudum trendyolda satılan amla yağları orjinal olmadığını söylüyorlar artık amla yağının orjinalini bulmak zormuş. Bana gelen şişeye biraz göz attım korsan gibi yazıları kaymış. İçime sinmedi zaten kullanmakta. Kokusuda kötü. Bitsin diye 1 saatlik maskelerime koyuyorum pek tavsiye etmem. İyi aksamlar

Ben de saçlarımı geçen hafta kestirdim daha sağlıklı uzatmaları için şu an tek yaptığım bakım badem yağı ve biberiye yağı bakalım 3 ay sonra nereye gelecek

Eklentiler

• IMG-20230608-WA0071.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 103
Helloo uzun zamandır yazmıyordum buralara. Yumurta yemeyen biri olaraaak biotin kurtarıcım geliyor. Urbanın biotinli ilk çıktıgında kullanmıştım kepek yapmıştı. Şimdi tekrar denedim (2 haftadır) bu sefer kepek yapmadı. İçeriği değişti belkide. Biotin 30 günlük kullanım maceramın 2.haftasındayım. Bunun dışında saç masajı ve banyoya girmeden biotinli zeytinyağı kullanıyorum. Hemen anlatayım bir pet şişenin içine 3 adet biotin kapsülünü boşaltıyorsunuz. Ve bir kaç gün bekletiyorsunuz. Alın size biotin yağ. Banyodan 1 saat önce sürüyorum ve yıkıyorum. Güzel bir uzama sağladım. Doktorunuza sormadan biotin kullanmayın güzeller. Sadece fikir olsun diye yazıyorum buraya. Hadi öpüldünüz. Nisan ayında önceki ve sonrakini paylaşcam. Şimdiden bile mükemmel bir fark var.

Eklentiler

• 57BBB9BD-C658-4492-A64B-79FB6D98BAD5.jpeg
    123,4 KB · Görüntüleme: 49
İnstagramdan bir hesap açtım takip etmek isteyenlere nickim; @sacyogasi , çeşitli saç maskesi tarifleri paylaşmayı düşünüyorum. Şifa olsun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…