2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    237
Pheebs Pheebs uyku eğitimini iyi ki yapmışım diyor musun ?
Valla canım güzel yanları var ama hala attım yatağa çıktım odadan kısmını yapamıyorum mayışık yatağına koyuyorum 5 dkda sadece piş piş sesiyle uyuyor. Ama tabi kesintisiz uyku beklemek zor dişti büyüme atağıda sık olduğu dönem bizim için o yüzden idare ediyoruz ama memnunum. Ayakta memede sallayarak pişpiş derken baya yorucuydu.

Valla canım güzel yanları var ama hala attım yatağa çıktım odadan kısmını yapamıyorum mayışık yatağına koyuyorum 5 dkda sadece piş piş sesiyle uyuyor. Ama tabi kesintisiz uyku beklemek zor dişti büyüme atağıda sık olduğu dönem bizim için o yüzden idare ediyoruz ama memnunum. Ayakta memede sallayarak pişpiş derken baya yorucuydu.
Gece kalkma durumu nasil ? Ortalama kac kez kalkiyor

İki gün önce 3 defa emmek için uyanıyodu ama kısa süreli 5 dk emip uykuya devamdı. İki gündğr bağırarak uyanıyo diş geliyo dün gece en az 6 defa ka
Dün gece biz de öyleydik 6-7 kere bağırarak uyandı ağzını da kapatıyor baktım 6 dişi kabarmış geliyor sanırım gelmekte olan😬

Kızlar bebesi yürüyen var mı LadyMorganas LadyMorganas dışında 🤔 bizimki 1-2 adım atıp düşüyor..Bugün cuma ezanı ile sela arası sallayayım diyorum batıl inanç ama insan merak ediyor😂😂
Ben batıl inançlara inanmıyorum 😄
1 2 adim atıyorsa yakındır yürümesi
Bizim geçen ay düşe kalka yürüyordu şuan daha iyi ama gene takılıp düşüyor

Ben batıl inançlara inanmıyorum 😄
1 2 adim atıyorsa yakındır yürümesi
Bizim geçen ay düşe kalka yürüyordu şuan daha iyi ama gene takılıp düşüyor
Geçen aydan beri bir anda ellerini bırakıp duruyordu bir kaç gündür daha da arttı bir kaç adım atıp düşüyor ne zaman yürür acaba benimkisi 🫠

X