2023 Üçüz Anneleri

Kızlar nasıl gidiyor hamilelik.Benim ağzımın içi seker yemis gibi tap tatli oluyor.Su bile icsem seker yemis gibi oluyor.İcim bulaniyor.

Kızlar nasıl gidiyor hamilelik.Benim ağzımın içi seker yemis gibi tap tatli oluyor.Su bile icsem seker yemis gibi oluyor.İcim bulaniyor.
Aaa aynı ben. Ağzım katlanıyor garip bi şekilde neden oluyor acaba?Benimde öyle oluyor su içesim gelmiyor midem zaten çok fena günde iki üç kez🤢

Ağız tatlanmasının ilaçlardan olduğunu sanmıyorum farklı ilaçları kullanıyoruz ama yine durum aynı 🤷

Mide bulantısı için bi çözüm buldunuz mu? Çok kötü etkiliyor beni henüz bi çözüm bulamadım😔 herkes yataktan kalkmadan önce kraker vs atıştırmamı söylüyor ama etkili bilmiyorum onu denicem inşallah işi yarar 🤗😉

Benim henüz başlamadı çok şükür bulantı ve kusmalarım o yüzden neyin faydası olur çok bilmiyorum 🥺
Aramızda bir hafta var sanırım ama benim 8. Haftada bulantım vardı.
Bazı gebeliklerde olmuyormuş ama üçüz gebelikte biraz fazla oluyomuş böyle değişik bi durum 🙂
İnşallah hiç yaşamazsın rahat rahat geçirirsin hamileliğini 🤲

Kaçıncı haftadasın?
Bazı gebeliklerde olmuyormuş ama üçüz gebelikte biraz fazla oluyomuş böyle değişik bi durum 🙂
İnşallah hiç yaşamazsın rahat rahat geçirirsin hamileliğini 🤲
Ya normalde 7+2 ama bugün ultrasonda 7+4 çıktı hangisini baz alacağımı bilemedim 🙈
Bazen kötü oluyor midem çıkarsam rahatlayacak gibi oluyorum ama çoğu gebeye göre gayet iyiyim. İnşaAllah ya umarım sizin de hafifler 💕

Ya normalde 7+2 ama bugün ultrasonda 7+4 çıktı hangisini baz alacağımı bilemedim 🙈
Bazen kötü oluyor midem çıkarsam rahatlayacak gibi oluyorum ama çoğu gebeye göre gayet iyiyim. İnşaAllah ya umarım sizin de hafifler 💕
Ultrasonda bizimkiler de birkaç gün önde gözüküyor ama bence doktorunuzun dediğini baz alın 😉
Aynen çıkarınca rahatlayacek gibi oluyorum bende hatta afedersin çıkarıyorum ama bu sefer de halsiz bırakıyor gün içinde birkaç kez oluyor 😐
İnşallah hafifler 💞

Ultrasonda bizimkiler de birkaç gün önde gözüküyor ama bence doktorunuzun dediğini baz alın 😉
Aynen çıkarınca rahatlayacek gibi oluyorum bende hatta afedersin çıkarıyorum ama bu sefer de halsiz bırakıyor gün içinde birkaç kez oluyor 😐
İnşallah hafifler 💞
Önde olması sıkıntı olmuyor sanırım değil mi Allah yardımcınız olsun sizin durumunuz bana göre kötü oluyodur tabiki 🥺

Önde olması sıkıntı olmuyor sanırım değil mi Allah yardımcınız olsun sizin durumunuz bana göre kötü oluyodur tabiki 🥺
Olmuyordur inşallah. En son gittiğim prof. Dr perinatolog du herşey yolunda dedi bebeklerin durumu açısından.
Umarım siz benim gibi olmazsınız 🤗

X