2023 Üçüz Anneleri

Bende çift embriyo isticemm canım bugun opu oldum yarın arıcaklarmış sağlıklı çıkarsa 5.güne ulaşırsa inşallah 🤲🏻 3üz olsun isterdim bu kadar evlat hasretınden sonraa
Senin durum nasıl canım? Transfer tarihi belli oldu mu?

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun canım 😔Rabbim diğer ikisini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Bu dönemlerde çok dikkat etmek gerekiyor elimizden geldiğince üşütmeyelim.
En ufak derken geriden mi geliyordu?
Aldılar mı bebeği
Sağol canım.Evet geriden geliyordu.İlk doktor o tutmamış dedi aradan birkac gün geçti kalp atışını duymustuk ama ufakdı digerlerinden.Doktor kendi kendine kaybolacak dedi.

Hadi hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın, mutlu haberler paylaşırsın 🤗
İniallah canımm ya bende hemen haber ederimm😄 taze transfer test tarihi 30eylül dedi. Ben durabılırsem tabi:) 5.gün embriyo cok güzel kalıteli dediler ama bakalım nasip..

Sağol canım.Evet geriden geliyordu.İlk doktor o tutmamış dedi aradan birkac gün geçti kalp atışını duymustuk ama ufakdı digerlerinden.Doktor kendi kendine kaybolacak dedi.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.
Sanırım küçük olduğu için kendiliğinden kayboluyor. Çünkü banada doktor kalbini durdurursak kendiliğinden kaybolacak demişti.

İniallah canımm ya bende hemen haber ederimm😄 taze transfer test tarihi 30eylül dedi. Ben durabılırsem tabi:) 5.gün embriyo cok güzel kalıteli dediler ama bakalım nasip..
Durursun canım sabırlı ol. Güzel düşün güzel olsun inşallah. Sana tavsiyem Kendini oyalayacak bişeyler bul. Belirti arama çünkü herkes de aynı olmuyor.
Bizimkilere de doktor çok güzel kaliteli demişti. Ama kaç kalite olduğunu söylememişti hastaneden öğrendim ☺️
Tedaviyi nerde oldun?

Durursun canım sabırlı ol. Güzel düşün güzel olsun inşallah. Sana tavsiyem Kendini oyalayacak bişeyler bul. Belirti arama çünkü herkes de aynı olmuyor.
Bizimkilere de doktor çok güzel kaliteli demişti. Ama kaç kalite olduğunu söylememişti hastaneden öğrendim ☺️
Tedaviyi nerde oldun?
Banada kaliteli cok iyi dediler ama birim vermediler bende sormadım açıkcası.16yumurta dolu cıktı 8tanesi 5.güne geldi 2si transfer edildi kalan 6sını dondurduk😊 istanbul kurtköy emsey hastanesi canım sen?

Banada kaliteli cok iyi dediler ama birim vermediler bende sormadım açıkcası.16yumurta dolu cıktı 8tanesi 5.güne geldi 2si transfer edildi kalan 6sını dondurduk😊 istanbul kurtköy emsey hastanesi canım sen?
Maşallah çok güzel çıkmış. Bizimde 5 tanesi donduruldu. Bende İstanbul Ota jinemed Hastanesi'nde oldum. Ama doktorum farklı bi merkezden.

Maşallah çok güzel çıkmış. Bizimde 5 tanesi donduruldu. Bende İstanbul Ota jinemed Hastanesi'nde oldum. Ama doktorum farklı bi merkezden.
Sen hayırlı sonuçlar almışsın darısı bana canım cok yumurtanında anlamı yok tutmadıktan sonra dimi😊 darısı bana😄

Kızlar 5.günüm test yaptım dünde yapmıştım bugun daha koyu cıktı tabi her an herşey olabılır:)) duramıyorum hergun test yaparım herhalde 3tane daha var 😃😃😃

X