Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    196
Anladım canım benim bu sorunum yok, çatı ağrısı sorunum var maalesef baskı gibi inşallah erken değildir
Ben geçenlerde kilitli poşete buz koyup atlete sarıp üstüne oturdum baya iyi geldi 😅 hafif bi sızlama bile olsa kendimi daha da sıkıyorum o zaman artıyo bende ağrı. Derin nefes, oraları gevşetmek rahatlatiyo

Ben geçenlerde kilitli poşete buz koyup atlete sarıp üstüne oturdum baya iyi geldi 😅 hafif bi sızlama bile olsa kendimi daha da sıkıyorum o zaman artıyo bende ağrı. Derin nefes, oraları gevşetmek rahatlatiyo
Kız ben öyle yapsam idrar yolumu üşütürüm hemen 😀😀 ama evet sızlama olunca sıkıyorum ben de kendimi o zaman artıyor ben de kalkıp yürümeye başlıyorum o zaman hafifliyor

Kızlar akıntı var mı sizde ya bende beyaz akıntı oluyor bazen nisan gelmesi falan böyle bir şey değil di mi ? Buara çok kasılma da oldu çok korkuyorum.
Tutkal gibi yapışkan, bembeyaz olması lazım. İlk gebeliğimde 37. Hafta gelmişti. Nişan gelse de doğum hemen gelmez demişti drum. 38+5te doğum yaptım. Nişanda kan olmak zorunda değil ama yapışkan yoğun beyaz değilse normal akıntıdır
Kızlar merhaba kaçıncı haftada nst ye giriliyor ❓
32 den itibaren

Bende hasimato tirodi var 2 haftada bir tahlil yaptırıyorum 2,5 altında olması lazım TSH ın
ya benimki coook coook once 2023te yani 1 kere 5 kusurlerde cikmisti sonrakiler hep 2 kusur cikmisti 1 hafta once tahlil yaptirmistim ref. icinde duruyo ama 3.62 cikmis bugun doktor bi takip edelim dedi internettende okuyunca stres oldum valla ya

27 mart'ta yaptırmışım en son tsh yaptırmalı mıymışız canım
ben tup mideliyim diye rutin yaptiriyorum hani bebegi besleyemezsem vitamin falan eksikligim olursa bianda onlem aliyim diye testte ref. icinde gorunuyo ama doktorum bugun gosterince biraz takipte olalim buna dedi az oncede arastirdimda iyice tirstim ya of

ya benimki coook coook once 2023te yani 1 kere 5 kusurlerde cikmisti sonrakiler hep 2 kusur cikmisti 1 hafta once tahlil yaptirmistim ref. icinde duruyo ama 3.62 cikmis bugun doktor bi takip edelim dedi internettende okuyunca stres oldum valla ya
Daha önceki anne grubunda denk gelmiştim. 5 lere çıkınca ilaç kullanmışlardı düzelmişti. Geçmeyecek bir şey değil korkma. Çok yüksek değilmiş. Ara sıra tahlil yaparak yükselme var mı diye kontrol eder ona göre ilaç verir sanırım.

İlaç kullanmadan 3.62 ise hiç korkma takip ettir 4 ü gecmesin Ben 10 yıldır ilaç kullanıyorum Gebelikte ayarlaması zor oluyor ilk 3 ay daha önemli bebeğin beyin gelişimi açısından şu an 3 lerde ise ilk 3 ayında 2,5 altındadır merak etme🤗

Daha önceki anne grubunda denk gelmiştim. 5 lere çıkınca ilaç kullanmışlardı düzelmişti. Geçmeyecek bir şey değil korkma. Çok yüksek değilmiş. Ara sıra tahlil yaparak yükselme var mı diye kontrol eder ona göre ilaç verir sanırım.
ayh internete bakinca aman allahim dedim ya resmen 3. tremesterda 3 civarina normal diyolar bilemedim 1 ay sonra tekrar vericem kan bakalim ne cikicak

[/QUOTE]
Bal bu değerler de olmalı diyoe
ayh internete bakinca aman allahim dedim ya resmen 3. tremesterda 3 civarina normal diyolar bilemedim 1 ay sonra tekrar vericem kan bakalim ne cikicak
Benim sonuçlarda böyle yazıyor. Yani senin sonuçlarda da endişe edecek birşey yok :) sadece 4 ü geçecek mi diye kan tahlili yapar gerekli görürse ilacı var. Merak etme. Çaresi var ise strese gerek yok. Neler neler atlattın..

Eklentiler

• Screenshot_20240511_231515.jpg
    Screenshot_20240511_231515.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 16
İlaç kullanmadan 3.62 ise hiç korkma takip ettir 4 ü gecmesin Ben 10 yıldır ilaç kullanıyorum Gebelikte ayarlaması zor oluyor ilk 3 ay daha önemli bebeğin beyin gelişimi açısından şu an 3 lerde ise ilk 3 ayında 2,5 altındadır merak etme🤗
30 aralikta 2.37 mis - 19 subatta 2.129 - 22 martta 2.91 - 30 nisanda 3.62 cikti hic ilac kullanmadim 2023te bi ara 5leri gordu saglik ocagindaki doktor anlik olabiliyo demisti bi sonraki ay dusuk cikmisti

X