Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    192
yok canim ama hamileyken bazen ozellikle agir yemek yedigimde sicak basiyodu ama ben hamilelikten saniyodum belki bundandir bide benim butun tahlillerim hep iyi cikti ayda 1 baktirdim sadece bu ay tsh 3 kusur cikti onuda sorusturdum hamilelikte biraz yukselebilirmis ondan cikmis olabilirmis 1 ay sonra tekrar kan vercem ama cok uzerine dusmedi mesela ama sekeri mutlaka yaptir dedi ben kendim takip yapsam demistim hayir riske girmeye gerek yok demisti iyikide yaptirmisim yuksek degilde dusuk cikti
Canım benimde şekerim düşük çıktı.Seninn kac acaba

yok canim ama hamileyken bazen ozellikle agir yemek yedigimde sicak basiyodu ama ben hamilelikten saniyodum belki bundandir bide benim butun tahlillerim hep iyi cikti ayda 1 baktirdim sadece bu ay tsh 3 kusur cikti onuda sorusturdum hamilelikte biraz yukselebilirmis ondan cikmis olabilirmis 1 ay sonra tekrar kan vercem ama cok uzerine dusmedi mesela ama sekeri mutlaka yaptir dedi ben kendim takip yapsam demistim hayir riske girmeye gerek yok demisti iyikide yaptirmisim yuksek degilde dusuk cikti
Aynen iyi ki yaptrmissn. Ben de bir hafta sonra arayip soracam tekrar yapaym mi die. Tsh benm dr hep dusuk. Doktor evham yapmadkca ben de yapmiyorm. Zaten az kaldi dayanalim😊😊ben de doktor istemese de kan veriyorm duzenli

Tsh benimde geçen ay yüksek cikmisti bu ay normal görünüyor bu seferde T4 düşük çıkmış.Doktorla henüz görüşmedim kontrolume var daha bakalım grlki yarın araya sikistirabilirsem gidicem
Ara cnm. Biz genelde telefonla iletisim halindeyiz. Devamli gidemio insan

Aynen iyi ki yaptrmissn. Ben de bir hafta sonra arayip soracam tekrar yapaym mi die. Tsh benm dr hep dusuk. Doktor evham yapmadkca ben de yapmiyorm. Zaten az kaldi dayanalim😊😊ben de doktor istemese de kan veriyorm duzenli
bende bende sjsjsj doktor istemedi hic birini hep ben verdim doktorum bikere bi basta istemisti sjsjsjs bu arada tsh dusuklugu degilde yuksekligi sikinti kuzum

bende bende sjsjsj doktor istemedi hic birini hep ben verdim doktorum bikere bi basta istemisti sjsjsjs bu arada tsh dusuklugu degilde yuksekligi sikinti kuzum
Ben de oyle dusundgm icin cok evham yapmadm. Benm kaybimdan hemen sonra gebelik oldugu icin degerlerimin dusuk olmasi normal. Su an tek istegm en azndan 36. Haftayi gormek. Bakalm finish cizgisi nerde😊

Göğüs pedi almamız gerekiyor dimi kızlar bir de hangi Marka aldınız alacaksiniz
Lansinoh kullandim epeyce ilkinde bunda da alirim canim doguma yakin
Doğumdan sonra varis çorabı ve korse kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce doğum yapanlar kullandınız mı?
korse ertesi gun basladim beni rahatlatmisti canim, corap kullanmadim
Kızlarcım burun aspiratörü mü oluyor ya da burun temizleyici diyeyim ne aldınız ? Eksiklere bakarken bundan hiç almadığımı farkettim sanırım bebeklerin burun temizliği çok önemliymiş nasıl yapacağız ?
Aspirator almistim ilkinde ama ilk zaman onerilmiyor odem yapabilir bebekte diye. Normal enjektore alip bir burundan verip digerinden cikiyordu yan yatirir pozisyonda o sekilde yaptik ilk zamanlar

Birde 25+3 olduk sukur, dun seker yuklemesi yapildi 50 mg yaptik. Aclik parmaktan baktilar 85 cikti, 1 saat sonra tokluk kanda 100 cikti. Sorun olmadigini soyledi doktorum cok sukur. Biraz son 1.5 ayda cok kilo almisim korkuyordum

Benm doktorum gunde 45 dakika aksam yemeginden sonra her gun mutlaka yurumelisin dedi. Ben yerimden kalkamiyorm hep yorgnlk var. Size boyle dedi mi doktor 3 kural var yuruyus sivi tuketimi protein alimi dio

X