Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    201
Düşük tehlikesi için Progestan kullananlar doktor ne zaman bırakmanızı söyledi benim 200 lük günde bir kereye düşürdü 27. Haftamdayım
ben hamileliğin başından beri günde iki defa 200 mg progestan kullanıyorum yani toplamda 400 gram ediyor doktorumun bıraktırmaya hiç niyeti yok gibi

Düşük tehlikesi için Progestan kullananlar doktor ne zaman bırakmanızı söyledi benim 200 lük günde bir kereye düşürdü 27. Haftamdayım
bana doktorum 3 yada 4 ayimdi biraktirdi ama ben birakabildim mi diye sorarsan hayir psikolojik olarak birakamicami soyledim gunde 1 kullaniyorum valla hala doguma kadarda birakabilcegimi dusunmuyorum sanki olmazsa kayip gitcekmis hissiyatim var allah korusun

26+6 oldum. Başından beri kullanıyorum. 200mg günde 1 kere yatarken. 28.haftada kontrolüm var. Rahim uzunluğuna bakarım ona göre büyük ihtimalle artık bırakırız dedi. Beklemedeyim.
rahim uzunlugunu progestan etkiliyomuymuus ben bitek kasilmayi rahatlatiyo diye biliyoduuummm 😂

ayyyh hayiiir guvenemiyorum yaaa nedense bulursan soylermisin bizedeee bende dogumda kordonun gec kesilmesini istiycem onemliymis bu durum kesilmeden verilsin istiycem kucagima
Tabiki söylerim canım bu hafta doktor kontrolüm var kontrolde soracağım ama derin arayistayim bende inşallah içimize sinen bir firma ile anlaşırız 🙏 evet kordonun geç kesilmesini bende talep edeceğim hatta kimseye örnek olmak istemem ama aşı, k vitamini ve topuk kanı reddide yapacağım o nedenle hastane ile görüşmem gerek 🙈

kızlarr hastane için pijama-gecelik aldınız mı? Hazırlıklar nasıl gidiyor ♥️
Ben normal alt üst aldım pijama aldım dolapta 200 tl şimdilik.. Geceliğe gerek yok ya mesela böyle dantelli şeyler hiç rahat etmiyorum onlarda sanki bana batıyor gibi oluyor. Onun yerine pijama takımı daha iyi.

Doktor test yapmamış ama suyunuzun durumu nasıl? Normal demekki çünkü her kontrolde su normal seviyede mi bakması gerekiyor eğer bu şekilde akıntıyla bebeğin suyu azalsaydı bunu görüp uyarması gerekirdi bebeğin suyu azalırdı böyle demekki bebeğin suyu normal
İnşallah öyledir teşekkür ederimm🌸 doktor biraz unutkan çok böyle olayına şahit oldm güvenemiyorum değişicem sırf bu yüzden :KK43:

Kızlar bugün eşim bugün evde diye bugüne randevum vardı yeni sistemden dolayı onaylamayı unutmuşum. Boşu boşuna hastaneye gittik başka randevu da bulamadık bebeği de göremedim canım sıkıldı ya 😣

Ben normal alt üst aldım pijama aldım dolapta 200 tl şimdilik.. Geceliğe gerek yok ya mesela böyle dantelli şeyler hiç rahat etmiyorum onlarda sanki bana batıyor gibi oluyor. Onun yerine pijama takımı daha iyi.
Sezeryan olursa gecelik daha rahat diyorlar canım ama bende bilemedim 🙈 alırsam sadesini alacağım bende 😅

X