Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Arkadaşlar aşırı derecede kabızlık yaşıyorum duphalac falan işe yaramıyor zeytinyağı bile içtim bana mısın demiyor var mı iyi gelebilecek önerileri olan
Ben eczaneden lif katkısı aldım , doktorum yazdı , ismi muhtemelen değişiktir . O işe yarıyor en azından canım acımıyor
Tecrübeli anneler, bebeğin odasına alt değiştirme masası almalımıyıızz? Gerekli mii sizce ☺️
Ben aldım :) bakalım tecrübeli anneler ne diyecek 😃

Çok hoşuma gitti :KK200:
IMG_6056.jpeg

Yok benim göbeğimde top gibi bişey oluyor. Hani ne olduğunu bilemediğim için çok dokunup keşfetmedim zarar falan veririm diye, ama şimdi o düşünsün 😍
Yanlış yazmışım bazen sırtlarını da dayıyorlarmış😂 benimde top gibiydi kontrol günü sırtıymış😂😂

Yok benim göbeğimde top gibi bişey oluyor. Hani ne olduğunu bilemediğim için çok dokunup keşfetmedim zarar falan veririm diye, ama şimdi o düşünsün 😍
Ben rahim kasılması diye biliyorum , tecrübeli anneler de onların yalancı kasılmalar oldugunu söylemişti. Ağrılı olmadığı sürece zararı yokmuş.

Emzirme sütyenini hangi marka aldınız peki? Kapsız penye tipli olanlardan almak lazım sanırım. Benim göğüslerim küçüktü öyle aman aman da büyümedi sırtım genişledi ama. Kom marka denemiştim çok komik olmuştu eciş bücüş hiç güzel olmadı 🤣 sonra yarım atlet tarzı alıp çıktım alttan açar emziririm dedim😀

Emzirme sütyenini hangi marka aldınız peki? Kapsız penye tipli olanlardan almak lazım sanırım. Benim göğüslerim küçüktü öyle aman aman da büyümedi sırtım genişledi ama. Kom marka denemiştim çok komik olmuştu eciş bücüş hiç güzel olmadı 🤣 sonra yarım atlet tarzı alıp çıktım alttan açar emziririm dedim😀
Benim de göğüslerim ufak o lcwdan aldım çok güzel geldii, yarım atlet tarzı da aldım trendyoldan bakalım nasıl gelicek

X