Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Günaydın merhabalar kızlar. Ben şuan 26+6 haftalık hamileyim. Serklajlıyım rahim ağzı yetmezliğinden dolayı hergünüm diken üstünde geçiyor. Size Bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir kaç gündür Göbeğimde sertleşme oluyor nasıl desem, taş gibi bişey oluyor. özellikle bugün daha çok olduğunu fark ettim. Ağrım sancım yok sertleşiyor bir iki dakika sonra normale dönüyor. akşamları Sırt üstü uzanınca daha çok fark ediyorum. Magnezyum gebeliğimin başından beri kullanıyorum. Bu durum normal mi bu haftalarda muayene günüme bir hafta var Bir anormallik mi var?
Canım benimde oluyor buraya kaç kez yazıp sordum hatta çoğu kişide oluyormuş

Canım benimde oluyor buraya kaç kez yazıp sordum hatta çoğu kişide oluyormuş
Ağustos ayı anneleri grubunu bugün fark ettim aslında aylar önce gebelik sürecimle alakalı konu açmak için kayıt olmuştum. Sürecim normal gebelere göre birazcık zorlu geçtiği için herşey bir korku tedirginlik içine sokuyor beni. Allahım hayırlısıyla hepimize vaktiyle sağlıkla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah. Gece gündüz dua ediyorum Rabbim kolaylaştırsın inşallah 🤲🏻

Ağustos ayı anneleri grubunu bugün fark ettim aslında aylar önce gebelik sürecimle alakalı konu açmak için kayıt olmuştum. Sürecim normal gebelere göre birazcık zorlu geçtiği için herşey bir korku tedirginlik içine sokuyor beni. Allahım hayırlısıyla hepimize vaktiyle sağlıkla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah. Gece gündüz dua ediyorum Rabbim kolaylaştırsın inşallah 🤲🏻
Aminnn canım inşallah🤲anne olmak böyle birşey malesef🤭

Arkadaşlar aşırı derecede kabızlık yaşıyorum duphalac falan işe yaramıyor zeytinyağı bile içtim bana mısın demiyor var mı iyi gelebilecek önerileri olan
Yemeklerden en az 15 dakika önce 3 adet kayısı kurusunu ılık suda biraz bekleTip yiyin ve yemekten yarım saat sonra yine 1-2 tane aynı şekilde yiyin inşallah rahatlatır sizi Çok işe yarıyor. Kivi yiyin oda çok etkili, Bide magnezyum kullanıyor musunuz oda çok rahatlatıyor kabız olmayı önlüyor. Ben hareketsiz bir gebelik sürdürdüğüm halde şükür bi yada iki kez 1-2 gün yaşadım o sıkıntıyı. Şifa olsun inşallah

Yemeklerden en az 15 dakika önce 3 adet kayısı kurusunu ılık suda biraz bekleTip yiyin ve yemekten yarım saat sonra yine 1-2 tane aynı şekilde yiyin inşallah rahatlatır sizi Çok işe yarıyor. Kivi yiyin oda çok etkili, Bide magnezyum kullanıyor musunuz oda çok rahatlatıyor kabız olmayı önlüyor. Ben hareketsiz bir gebelik sürdürdüğüm halde şükür bi yada iki kez 1-2 gün yaşadım o sıkıntıyı. Şifa olsun inşallah
Teşekkür ederim öneriniz için deneyeceğim 🌸

Arkadaşlar aşırı derecede kabızlık yaşıyorum duphalac falan işe yaramıyor zeytinyağı bile içtim bana mısın demiyor var mı iyi gelebilecek önerileri olan
Kullandığın kan ilacı yapıyor olabilir. Mesela bende decavit kabızlık yapıyor diye elenetal2 olarak değiştirdi drum. Kuru erik yemeni tavsiye ederim

Kızlarr doğum için ne kadar fiyat verdi hastaneleriniz🌸 bizim tayinimiz çıktı o yüzden yeni hastane arayışına başladım az çok fiyat aralıklarını bilmek istiyorum ♥️

X