Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    34
Genitale değil ama diğer bölgelere lazer kullanabilir miyiz benim kendi lazer aletim var doktoruma sormadım ama tüylerde artık oldu pcos zaten çok sever tüyü
Benim doktorum lazeri boşver bebek önemli demişti ama mfk doktor varya o lazer yaptırabilirsiniz bebeğe zararı yok diye bir açıklama yapmıştı. Bence de olacağını düşünmüyorum ama vajinal biraz rahatsız edebilir hassas dönem olduğu için. Koltukaltı bacak kol gibi yerlere bence yaptırılabilir

İdrarda enfeksiyon olunca akıntı rengi vs nasıl oluyor ya da şikayetin var mıydı başka?? Bende hamileliğin başından beri hep sarı bir akıntı var.iki defa idrar testi baktırdım çok az çıktı enfeksiyon. Ama tekrar baktırsam mı bilemedim??
Beyaz veya krem gibi bazen akıntım oluyor hamilelik başından beri ama yumurtlama zamanında veya adetten önce de olurdu eskiden.Şimdi biraz bitti gibi sanki.Onun dısında sık idrara çıkma bende hep vardı , hamilelikte ekstra arttı antibiyotik içince sanki azaldı gibi 9+3 deyim

Beyaz veya krem gibi bazen akıntım oluyor hamilelik başından beri ama yumurtlama zamanında veya adetten önce de olurdu eskiden.Şimdi biraz bitti gibi sanki.Onun dısında sık idrara çıkma bende hep vardı , hamilelikte ekstra arttı antibiyotik içince sanki azaldı gibi 9+3 deyim
Akıntı olması normalmiş gebelik boyunca ama rengi ve kokusu önemli diyorlar. Sarıdan kasıt ne bilmiyorum benimki krem-sarımsı gibi hep.çok az enfeksiyon çıkmıştı işte dediğim gibi bol su iç demişti antibiyotiklik değil diye🤷‍♀️inşallah yoktur enfeksiyon

Benim doktorum lazeri boşver bebek önemli demişti ama mfk doktor varya o lazer yaptırabilirsiniz bebeğe zararı yok diye bir açıklama yapmıştı. Bence de olacağını düşünmüyorum ama vajinal biraz rahatsız edebilir hassas dönem olduğu için. Koltukaltı bacak kol gibi yerlere bence yaptırılabilir
Ben de öyle düşünüyorum genitale değil de sadece kolaltınve bacak

Akıntı olması normalmiş gebelik boyunca ama rengi ve kokusu önemli diyorlar. Sarıdan kasıt ne bilmiyorum benimki krem-sarımsı gibi hep.çok az enfeksiyon çıkmıştı işte dediğim gibi bol su iç demişti antibiyotiklik değil diye🤷‍♀️inşallah yoktur enfeksiyon
Bende 9+2 benim de hep akıntım beyaz sarı arası gibi olur kan da herhangi bir şey çıkmadı doktora sordum oda bişey olmaz demişti koku yada kaşıntı olmadığı sürece antibiyotik yada ilaç vermem bol su iç demişti gece tuvalete çıkma bende baya fazlası ile var

Bende 9+2 benim de hep akıntım beyaz sarı arası gibi olur kan da herhangi bir şey çıkmadı doktora sordum oda bişey olmaz demişti koku yada kaşıntı olmadığı sürece antibiyotik yada ilaç vermem bol su iç demişti gece tuvalete çıkma bende baya fazlası ile var
Benim doktorum sadece bir defa kan ve idrar testi istedi şimdiye kadar.ama ara ara değerlerimize baktırmalı mıyız acaba

inşallah hepimizde sorunsuz güzel geçiririz süreçlerimizi🤲

Akıntı normal cnm korkma bol su iç. Akıntılı kadının kızı olur derler

10+5 im özellikle öğleden sonra mide bulantısı kusma öğürme yaşayan var mı erkenden yatıyorum valla daha çok kusmamak için karın kaslarım acıyor Prilam da içiyorum gidiyor ilaçta

Ay bide sormadan edemiyeceğim ☺️kızlar sizinde tüylenizde hamile kaldınız kalalı büyümeme gözlemlediniz mi🙃
Büyümeme mi…. Ne şanslısın arkadaşım. Ben lazere gittiğim halde şuan hiç gitmemiş gibiyim, hamile kaldığım gibi çok hızlı bir şekilde çıktılar, ve devam ediyorlar 🥹

Büyümeme mi…. Ne şanslısın arkadaşım. Ben lazere gittiğim halde şuan hiç gitmemiş gibiyim, hamile kaldığım gibi çok hızlı bir şekilde çıktılar, ve devam ediyorlar 🥹
Ya benim de yüzüm cok kıllandı bir de sivilcelendi. Ama hormon igneleri kullandım o yüzden kıllanma oldu benim yanaklarımda bile cıktı gercekten cok sinir bozucu lazere de gidemiyorum ne olur ne olmaz diye. Bebeler saglıklı olsun da cekeriz napalım diyoruz 😊

Ya benim de yüzüm cok kıllandı bir de sivilcelendi. Ama hormon igneleri kullandım o yüzden kıllanma oldu benim yanaklarımda bile cıktı gercekten cok sinir bozucu lazere de gidemiyorum ne olur ne olmaz diye. Bebeler saglıklı olsun da cekeriz napalım diyoruz 😊
Benimde sivilcelerim olmaya başladı. Yüzmde her gün başka bir şey çıkıyor. Sağlıkla doğsunlar da gerçekten kıl alınır kilo verilir. Dert etmiyorum hiç.

Benim de öyle olmuştu. Bulantılarım ve kasık ağrılarım da azalmıştı. Hormonal adaptasyona bağlı böyle oluyormuş. Normal yani. Sonrasında 13 haftalıkken kontrole gittim perşembe günü, her şey yolundaydı 🙏🏻 umarım sizin de öyledir. Sıkmayın canınızı 🤗
Çok teşekkür ederim inşallah öyledir 🤲🌸

Benim doktorum sadece bir defa kan ve idrar testi istedi şimdiye kadar.ama ara ara değerlerimize baktırmalı mıyız acaba

inşallah hepimizde sorunsuz güzel geçiririz süreçlerimizi🤲
Benimde doktorum liste verdi kan ve idrar her ay bakılacak dedi. Sağlık ocağındaki ebe de her ay gel testlerini yapalım dedi

Tüh keşke azalsa herkeste ya sinir oluyorum bide kıl psikolojisiyle uğraşıyoruz

X