Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    178
Gebeliği öğrendiğimde hematom alanı olduğunu söylediler progestan fitil verdiler şuan 9+1 deyim ilacı kestik kanama alanı kaybolmuş. Doktorum 3.aya kadar kendi kendine bile kaybolabileceğini söyledi dün. Moralinizi yüksek tutun yatak istirahitinden daha çok yüksek moralin daha önemli olduğunu söylemişti doktorum bende bu şekilde atlattım. Korkmayın bişi olmaz inşallah 🙏
merhaba aynı durum bnde de var 8+5 im bnde sali günü öğrendim olduğunu nasıl atlattınız acaba ne kadar sürede

Bir sabah uyandım bir kaşığı dolduracak şekilde geldi sonra ara sıra para şeklinde ıslatıcak kadar geliyordu iç çamaşırımı iki üç gün devam etti doktora gittim doktor bebeğin suyu yerinde dedi vajinal muayene yaptı su sızıntısı var mı diye yok dedi sonra fitil verdi enfeksiyon varsa diye ben hemen kullanmadım iki gün içinde yine az az oldu dün gece kullanmaya başladım gece koydum yattım sabah sırılsıklam olmuş iç çamaşırım pijamam bile ıslanmıştı doktoru aradım fitilden olduğunu söyledi ama gün boyu devam etti hala akıntı givi gelip duruyor su ıslak oluyor çamaşırım fitilden sonra çok daha artış oldu
Belki de gerçekten enfeksiyon kaynaklı bir akıntı o yüzden de fitille birlikte çoğaldı ama bence içinin rahat etmesi için doktora git sen acile git ya da test yapsınlar

Merhaba kızlar lütfen bana yardımcı olun 21 haftalık hamileyim bir haftadır su givi bir akıntım var bu olay olduktan 3 gün sonra doktora gittim bebeğin suyu iyi dedi vajinal muayene yaptı sıkıntı yok dedi kültür aldı enfeksiyon yok ama yinede enfeksiyon olabilir diye fitil verdi benim devam ediyordu ara ara dün gece fitili koydum iç çamaşırım pijamam ıslak uyandım hala geliyor su doktoru aradım fitilden dir dedi sabah ama gün boyu hala geliyor benim givi böyle bir durum yaşayan var mı amniyon sıvısı olmasından korkuyorum
Bir doktora daha mı danışsanız acaba diye düşündüm

Çalışan hanımlar 24. Haftadan sonra nöbet tutamaz raporu kadın doğum bölümünden mi alınıyor? Ben dün doktora gittim ama almayı unuttum. 🥲 Bir daha ne zaman randevu bulurum Allah bilir.
merhaba canım sizin nöbetler kaç saat 24 haftaya kadar nöbet tutturmaya devam mı ediyorlar

Çalışan hanımlar 24. Haftadan sonra nöbet tutamaz raporu kadın doğum bölümünden mi alınıyor? Ben dün doktora gittim ama almayı unuttum. 🥲 Bir daha ne zaman randevu bulurum Allah bilir.
Evet ben de bugün müdürle konuştum doktordan kağıt almamız lazımmış. Benim de doktor muayenem 22 haftalık olunca. 24. Haftada arayıp rica edeceğim. Tekrar muayeneye gitmeden verir diye düşünüyorum

Evet ben de bugün müdürle konuştum doktordan kağıt almamız lazımmış. Benim de doktor muayenem 22 haftalık olunca. 24. Haftada arayıp rica edeceğim. Tekrar muayeneye gitmeden verir diye düşünüyorum
Doktorum devlette. Arayıp bir şey isteme imkanım pek yok. Özeldeki doktordan çok özel ve farklı bir verim almadığım için devlette devam ediyorum. Artık cuma ya da pazartesi yanına gidip rica edicem rapor verir misiniz diye. Ravdevusuz gidicem. Yapacak bir şey yok.

Doktorum devlette. Arayıp bir şey isteme imkanım pek yok. Özeldeki doktordan çok özel ve farklı bir verim almadığım için devlette devam ediyorum. Artık cuma ya da pazartesi yanına gidip rica edicem rapor verir misiniz diye. Ravdevusuz gidicem. Yapacak bir şey yok.
Anladım inşallah anlayış gösterirler.

Kızlar baby mall de indirim vardı ben bunları kaptım uygulamadan sizlere de fikir olsun
Screenshot_20240418-224251.jpg

kizlar akıntılarınız ne alemde bugun benim rakı beyazi yapiskan baya sünen bi akıntım oldu ama yogun kokusuz

Merhaba kızlar lütfen bana yardımcı olun 21 haftalık hamileyim bir haftadır su givi bir akıntım var bu olay olduktan 3 gün sonra doktora gittim bebeğin suyu iyi dedi vajinal muayene yaptı sıkıntı yok dedi kültür aldı enfeksiyon yok ama yinede enfeksiyon olabilir diye fitil verdi benim devam ediyordu ara ara dün gece fitili koydum iç çamaşırım pijamam ıslak uyandım hala geliyor su doktoru aradım fitilden dir dedi sabah ama gün boyu hala geliyor benim givi böyle bir durum yaşayan var mı amniyon sıvısı olmasından korkuyorum
Merhabalar
Amniyotik sıvı test pedi alarak kendiniz kontrol edebilirsiniz renk değiştiriyor sanırım

X