Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    178
Ilk gebelikte kaşık dolduracak kadar sivi akmasini ben de bu aylarda yasamistim. Kontrole gittigimizde bir ped takip bekletti o sirada sivi gelmemisti sonra da yoğun olarak gelmedi hic. Ama hafif hafif oluyordu. Kontrolde de sıkıntılı birsey gormeyince onemsemedim bir sorun olmamisti

Günaydın kızlar, gece bacağıma kramp girdi onun acısı ile uyandım, bi kaç gün önce de olmuştu. Baktım hamilelikte 24. Haftadan sonra gebelerin çok çektiği şeylerden biriymiş yarın doktor randevum vardı şeker yüklemesi için bunuda soracağım. Herşey yolunda iken illa bir şey oluyor heralde bu gebelikte. Hepimize güzel bir gün diliyorum.

Günaydın kızlar, gece bacağıma kramp girdi onun acısı ile uyandım, bi kaç gün önce de olmuştu. Baktım hamilelikte 24. Haftadan sonra gebelerin çok çektiği şeylerden biriymiş yarın doktor randevum vardı şeker yüklemesi için bunuda soracağım. Herşey yolunda iken illa bir şey oluyor heralde bu gebelikte. Hepimize güzel bir gün diliyorum.
Benimde günde 2 3 kere girmeye başladı doktor magnezyum yazdı şu an daha iyiyim.

Merhaba kızlar lütfen bana yardımcı olun 21 haftalık hamileyim bir haftadır su givi bir akıntım var bu olay olduktan 3 gün sonra doktora gittim bebeğin suyu iyi dedi vajinal muayene yaptı sıkıntı yok dedi kültür aldı enfeksiyon yok ama yinede enfeksiyon olabilir diye fitil verdi benim devam ediyordu ara ara dün gece fitili koydum iç çamaşırım pijamam ıslak uyandım hala geliyor su doktoru aradım fitilden dir dedi sabah ama gün boyu hala geliyor benim givi böyle bir durum yaşayan var mı amniyon sıvısı olmasından korkuyorum
Çok normal 2 gebeliğimde de aynı. Fitil de kullanıyorum. Her tuvaletten çıkışımda mutlaka akıyor. Gün içinde de hep oluyor. Dr um normal demişti. Sürekli çamaşır değiştiriyorum. Burda peçete koymak sakıncalı, enfeksiyon riski artar dediler ama dışarı çıkarken mecbur kalıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Boşuna kaygılanma :)

Çok normal 2 gebeliğimde de aynı. Fitil de kullanıyorum. Her tuvaletten çıkışımda mutlaka akıyor. Gün içinde de hep oluyor. Dr um normal demişti. Sürekli çamaşır değiştiriyorum. Burda peçete koymak sakıncalı, enfeksiyon riski artar dediler ama dışarı çıkarken mecbur kalıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Boşuna kaygılanma :)
Canım senin derneksin bir akıntı mı bildiğin ıslaklık oluyor ben de

Renksiz bir akıntı mı diyecektim canım

Ben de dün ebebekten gümüş kapakla lansinoh krem aldım.Kızımda ilk zamanlar emzirirken çok acı çektim.Umarım kapaklar işe yarar yoksa 500 tl boşa vermiş olmak istemem🤣🤣
Ben de joie oto koltuğu aldım ilk oğlum da aynısını kullanıyor 3 yaşına gelmek üzere taş gibi çok memnunum kıskançlık olmasın diye yine aynı model aynı renk 😬🤗

X