Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Çok teşekkür ederim. Sizin nasıl değerleriniz şu an da internetten de okudum Allah korusun bebekte kalp durması falan yazıyor çok endişe ettim

Merhaba
8+3 olmusuz:) çok şükür.
Cinsiyetle alakalı tahmin demek ne kadar doğru bilmiyorum ama hissiyatlarınızı merak ediyorum.
Daha önce iki kaybım olduğundan çok stresliydim bugün dr a gittim dayanamadım 🥲 garip bir şekilde sevinmeye hayal kurmaya korkar haldeyim…
Hayırlısı ile hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah güzel arkadaşlarım 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_9501.jpeg
    IMG_9501.jpeg
    78,6 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba
8+3 olmusuz:) çok şükür.
Cinsiyetle alakalı tahmin demek ne kadar doğru bilmiyorum ama hissiyatlarınızı merak ediyorum.
Daha önce iki kaybım olduğundan çok stresliydim bugün dr a gittim dayanamadım 🥲 garip bir şekilde sevinmeye hayal kurmaya korkar haldeyim…
Hayırlısı ile hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah güzel arkadaşlarım 🙏🏻
Maşallah BarekAllah sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🧿🙏🏻

Kizlar selam benim kafami kurcalayan seyler var bilgisi olan brni biraz aydinlatabilir mi?😀 mesela ikili tarama , nifty vb . Hangisini yaptirmak mantikli? Avantaji ya da dezavantaji varmi? Doktor mutlaka bilgilendirir ama yine de yaptirmaya yakin arkadaslar varsa fikir almak isterim. 7+4 um henuz gerci ama zaman cabuk geciyor🤗

10. Hafta olduğunda nipt testi yaptırmak mantıklı. Yaklaşık %99 sonuç veriyor ve çok fazla kromozoma bakılıyor.
Biz panorama yaptırmayı düşünüyoruz nasip olursa.bir hafta on güç içinde sonuç geliyor ve cinsiyetide öğreniyorsunuz.

10. Hafta olduğunda nipt testi yaptırmak mantıklı. Yaklaşık %99 sonuç veriyor ve çok fazla kromozoma bakılıyor.
Biz panorama yaptırmayı düşünüyoruz nasip olursa.bir hafta on güç içinde sonuç geliyor ve cinsiyetide öğreniyorsunuz.
Aaa harikaymis . Bunu not edeyim doktoruma sorarim . Hangisi en iyisi ise onu yaptirmak isterim.

yok sadece gördüm bugün. haftaya kalp atışını dinleriz dedi
Dinletmedi mi kalp atışı yokmuydu. Yarın kalp atışı için gidicem 7+1 olacak benimde. Bu doktorları anlamak mümkün değil hepsinin çalışma prensibi bambaşka kimisi 6+1 de kalp atışı için gidiyor kimisi se 7 . Haftadan sonra çağırıyor

Dinletmedi mi kalp atışı yokmuydu. Yarın kalp atışı için gidicem 7+1 olacak benimde. Bu doktorları anlamak mümkün değil hepsinin çalışma prensibi bambaşka kimisi 6+1 de kalp atışı için gidiyor kimisi se 7 . Haftadan sonra çağırıyor
Bazı doktorlar erkenden bilerek dinletmiyorlar daha yeni oluşuyor yorulmasın diye ondan geç söylüyorlar onlar zaten ultrason da dinletmeseler de kalbinin attığını görüyorlar ters bir durum olsa söyler zaten

X