Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    12
Annişler doktoruz sizlere ne gibi yasaklar koydu? Bana bir sürü yasak koydu. Eğilmek yasak iş yapmak, ağır kaldırmak, egzersiz yasak. İlişki 3 ay yasak. Uzun yolculuk bana da yasaklandı. Kendimi yormam yasak bol bol dinlen dedi. Zaten hemen nefes nefese kalıyorum sanırım çocukken astım geçirdim ben onun etkisi olabilir. Doğumda sorun olmaz inşallah.
Neden canım herkese böyle yasaklar gelmiyor

Kizlar bulantı fena bende ya.cumartesi pazar hep yattım sayılır.calisiyorum öğretmenim su haftalar da bi bitseydi keşke ya.bide oğlum var onla ilgilenmesi falan biraz sıkıntı oluyor bana aşırı düşkün bi çocuk.hatta benim sinifimda oglum.bazen kızıyorum elimde olmadan ama sonra pişman oluyorum.hep kucak istiyor 3yasini Mart'ta geçti.cocuk olunca nasıl yapcaz hiic bilmiyorum Allah yardimcim olsun 🤲

Kızlar ben genetik test yaptırmak istiyorum tasiciyi hastalık varmı diye aileden gelen bı hastalık var bu genetik test hakkında bilgisi olan varmi

Gerçi kişiden kişiye göre de değişiyormuş mesela kız olunca çok miğde bulantısı olur diyorlar ama hic olmayanda var degilmi 😅
Kesinlikle değişiyor. İlk çocuğum kız ve hiç bulantı yaşamadım diyebilirim. Suanda ara ara yaşıyorum ilk hamileliğimle alakası yok.

Kızlar herkese selam sabah pembe bi lekelenmem oldu biraz tedirgin oldum ilkinde olmamıştı ama bu hamileliğimde çok dikkat etmedim ondan mı oldu acaba biraz vicdan yaptım. Bu arada eşimin şırnağa tayini çıktı eş götürülmeyen yere oğlum 5 yaşına girecek tek başıma ne yapacağım bilmiyorum biraz ona da canım sıkkın dualarınızı bekliyorum

Kızlar selam henuz doktora gitmedim haftaya cagirdi 3gün once beta 130du. Bugün ögleden önce tansiyon düşüklüğü sonra üşüme titreme başladı atesim 37.5 hep bir kere 38 oldu parol ictim düştü doktorum atesin devam ederse acile git dedi suan iyiyim ama internette ateş ilk haftalarda anomalilere sebep olur falan yazıyor korktum açıkcası yapacak bişeyimde yok daha önce yaşayan var mı?

X