Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 37,1%
  • erkek

OY: 21 60,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    35
Ben de hic sevmem akrep ama cok da dillendirmek istemiyorum mazallah kizenim kizi akrep dusman basina

Kese 5+2 kalp 7+1 cinsiyet tahminim erkek

LeyLA84db bebek ne kadar büyürse o kadar garanti tabi ama doktor 11 haftada biz zaten ense kalınlığı vs hepsini görmüş oluruz bir sorun var mı yok mu ayrıca takip ederiz bir de nipt de eğer olumsuz bir durum olursa amniyosentez yapılıyor dedi… ben de 10+2 gibi falan kan veririm diye düşünüyorum belki bir iki gün beklerim…
Sağlıklı sonuçlar gelir inşallah

Hiç endişe etmeyin zaten şuan 5+3 civarı… kalp atışını görmeniz bile iyi henüz erken olmasına rağmen.
Yavaş denilmeside sizi korkutmasın ben farklı doktorlara gittim hep arada 10-20 oynuyordu atış hızı farkı. Cihazlardan da farkettiğim düşünüyorum… Ayrıca her gebelik ayrı. Sağlıklı büyüsün inşallah

merhaba arkadaslar aranıza yeni katılıyorum . Bugün 6+4 keseyi görduk 6 .haftada bebek kalp atısını hala göremedik 3. gebeliğim her cocuk kendine özelmis ilk gibi endiseli ve kaygılı olunuyormuş sağlıcakla kucağınıza alın hepiniz inşallah

Canım sen daha 5 haftalıksın ben o haftada kese için gitmiştim doktorda değişik bilmiyor mudur nedir daha yeni kalp oluşuyor dinletmesi absürt cidden

Kız burçlara takılmayın bu kadar yaben akrebim çok memnunum burcumdan valla benim ilki normal olduğu için bunu da normal düşünüyorum Allah İn izniyle 40 ı doldurrsa oğlak olcak biraz inatçı bir burç olduğu söyleniyo ben de yay olsun istiyorum ama tabi ki hayırlısı

Maalesef bugün doktora gittim gelişimi durmuş alttan muayene etti kalbi atmıyordu normalde 7+6 olması gerekirken 5+6 ölçtü cihaz duphasonu içme kanama başlar iki güne dedi şuan kanama alanı yoktu ama kaybettim
çok üzgünüm Allah sabır versin umarım süreci kolay atlatırsınız

Maalesef bugün doktora gittim gelişimi durmuş alttan muayene etti kalbi atmıyordu normalde 7+6 olması gerekirken 5+6 ölçtü cihaz duphasonu içme kanama başlar iki güne dedi şuan kanama alanı yoktu ama kaybettim
Çok üzüldüm kuzum. İnşallah çabukcak tekrar hamile kalırsın. Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…