Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 14 38,9%
  • erkek

OY: 21 58,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,8%

• Ankete Katılan
    36
Selam kızlar 10+3 de nipt için kan verdim bugün. Kan verirken sma için de bakalım mı dediler. Ona da baktırdım bakıldığını bilmiyordum. Sma için de baktıran oldu mu hiç?
Ben evlenirkende bakmışlardı sma ya kuzum eşimden sorucaklarını sanmıyorum o yüzden

Patlamış mısır yapayım biraz atıştırayım dedim, araştırırken biri cilt lekesi yapıyor çocuğa demiş. Ne alaka yav
Ay o kadar çok hurafe var ki. Canın ne istiyorsa ye kuzum. Benim yerime de ye hepsinden 😍 salam falan 😍. Ben az önce mc donals yedim ve yiyebildiğim için çok mutluyum. Çok özlemişim diye diye yedim hep. Ağzımın tadı o kadar acı ki, ne yesem acı geliyordu. bunun tadını alınca çok sevindim 😍

Ay o kadar çok hurafe var ki. Canın ne istiyorsa ye kuzum. Benim yerime de ye hepsinden 😍 salam falan 😍. Ben az önce mc donals yedim ve yiyebildiğim için çok mutluyum. Çok özlemişim diye diye yedim hep. Ağzımın tadı o kadar acı ki, ne yesem acı geliyordu. bunun tadını alınca çok sevindim 😍
Oh afiyet bal olsun canımcım 🧡

Bugün gözlerimi hemen kapatıp yarin saat 11.30 olsun istiyorum🥺 zaman geçmiyor nefes alamıyormus gibi hissediyorum. Bugüne randevu almayı düşündüm ama doktorum yarın öğle arasına çıkmadan son randevu olarak ayarlamış. Vardır bi bildiği diye değiştirmedim. 10 hafta geçti 1 hafta geçmedi zaman durdu. Bana ve bebeğime dua edin lütfen yarın bebek sağlıklı hiçbir anomali yok densin. Aminnnnn🙏🙏 Güzel düşündüm güzel olacak ve öyle de oldu diyeceğim🖤 sizde benim için güzel düşünün hepimiz için de öyle olsun 🙏( yarına kadar gruba 100 kere yazarsam kusura bakmayin🥺)
Neden böyle düşünüyorsun canım seni çok iyi anlıyorum şu iki gün zor geçti ki benim için

Ya herşey olacağına varıyor niye üzüyoruz kendimizi iki gün çok üzdüm kendimi yazık ettim bugün daha rahatım doktor rahatlattı beni ama hala tam emin değilim çarşamba ne olacak acaba takmamaya karar verdim

Neden böyle düşünüyorsun canım seni çok iyi anlıyorum şu iki gün zor geçti ki benim için
Ah malesef senin de kaygıni çok iyi anlamıştım. Hatta bazen o kadar saçma sorular soranlar oluyor başlık açıp onları bile anlayabiliyorum insan kafaya takılmaya ak şeyleri takıyor. Annelik resmen delilik. Bende seni gibi çok şükür bebegim iyiymiş yazicam

Kızlar belki ruh hastası olduğumu düşüneceksiniz ama bir cihaz aldım çok uygun fiyata bebeğin kalp atışını dinliyorum. Zaten yerini de bildiğim için çok aramadan buluyorum 😂 aldığımda pili erimiş şekilde geldi ama onu atıp yenisini aldım gayet iş görüyor 😁🙈 ses kaydı eklenebilse atacağım da bulamadım.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    176,6 KB · Görüntüleme: 34
Sabah bulantısına kız akşam bulantısına erkek diyolar 😅 kayınvalidem et çekiyosa erkektir dedi bi de onda hep öyle olmuş (2 oğlu var) ama benim canım hiç et çekmedi 30 senelik hayatımda o yüzden yorumsuz 😅
Sabah bulantısı çok yaşadım ben yataktan kalktigim an bu çok uzun bir dönem devam etti sonuç oğlum var 🤣 Et konusu doğru olabilir oğlumda hep dışardan yemekler et kebap döner pide lahmacun hep böyle şeyler istiyordum😂😂😂

Kızlar belki ruh hastası olduğumu düşüneceksiniz ama bir cihaz aldım çok uygun fiyata bebeğin kalp atışını dinliyorum. Zaten yerini de bildiğim için çok aramadan buluyorum 😂 aldığımda pili erimiş şekilde geldi ama onu atıp yenisini aldım gayet iş görüyor 😁🙈 ses kaydı eklenebilse atacağım da bulamadım.
Bunların herhangi bi zararı oluyor muymul

Nerden aldın ne kadarda aldın? Tr.ndy.l da vardı 1099 tl ye. Kaçıncı kaftada duydun onunla canım ?

Kızlar merhaba her kese😊 sizde de oluyor mu bilmiyorum, idrarım yeni geldiğinde bile saatlerce gelmiş te idrarımı yapmamışım gibi idrar torbam ağrı veriyor. Tabi geçiyor ama özellikle geceleri idrarım yeni geldiğinde haberim olmuyor ta ki ağrı yapana kadar, o zaman çabucak uyanıp yapıyorum. Böyle olan var mı

Kızlar merhaba her kese😊 sizde de oluyor mu bilmiyorum, idrarım yeni geldiğinde bile saatlerce gelmiş te idrarımı yapmamışım gibi idrar torbam ağrı veriyor. Tabi geçiyor ama özellikle geceleri idrarım yeni geldiğinde haberim olmuyor ta ki ağrı yapana kadar, o zaman çabucak uyanıp yapıyorum. Böyle olan var mı
Rahim büyüdüğü için baskı yapıyor ya ondandır canım

X