Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 14 38,9%
  • erkek

OY: 21 58,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,8%

• Ankete Katılan
    36
Bu yanlış bence ya benim teyzem var 32 yaşında 2 oğlu var ikisinde de 6.aya kadar yanında kovayla yaşadı kilo verdi, diğer bir teyzem yakın zamanda doğum yaptı kızı oldu hiç bulantı yaşamadı yine oğlu olup kusan çok duyduğumuz kişide oldu etraftan
belli olmuyor bence de. neye bagli bilmiyorum oglumda hic bulantim yoktu ama simdi bakalim cinsiyetini bilmiyorum bu hamileligimin panaroma sonucunu bekliyorum

Bugün gözlerimi hemen kapatıp yarin saat 11.30 olsun istiyorum🥺 zaman geçmiyor nefes alamıyormus gibi hissediyorum. Bugüne randevu almayı düşündüm ama doktorum yarın öğle arasına çıkmadan son randevu olarak ayarlamış. Vardır bi bildiği diye değiştirmedim. 10 hafta geçti 1 hafta geçmedi zaman durdu. Bana ve bebeğime dua edin lütfen yarın bebek sağlıklı hiçbir anomali yok densin. Aminnnnn🙏🙏 Güzel düşündüm güzel olacak ve öyle de oldu diyeceğim🖤 sizde benim için güzel düşünün hepimiz için de öyle olsun 🙏( yarına kadar gruba 100 kere yazarsam kusura bakmayin🥺)
insallah guzel haberler alirsin. Ben de panaroma sonucunu bekliyorim zaman hic gecmiyor gibi.

Ben psikoloji mezunuyum, alanında tanınan bi psikiyatrist hocam vardı, bi gün derste "hamilelikte bulantılar çocuğu istememekten kaynaklanır" demişti. Adamın tüm bilgisi deneyimi çöp oldu gözümde o an. Sen boşver kendisi ya da erkekse eşi hamile kalırsa onun bulantısını engellesin madem
Aa bende psikoloji mezunuyum canım 😊

Senle bi yakınlaşıyoruz biz zaten sürekli... Alanda mısın peki? Bana seneleeer seneler önce "seansını 200 TL belirleyelim, 150'si bize 50'si sana" diyen merkez sebebiyle ben soğuyup koptum komple 🥲
Ben belediyede psikolog olarak çalıştım bi dönem canım sonra oradan ayrıldım işyeri psikoloğu olarak devam ettim bir fabrikada sonra oradaki proje sonlanınca kreşte müdür yardımcılığı yaptım bi sene kadar sonra kreş kapandı derken şuan özel eğitim öğretmenliği yapıyorum geçici olarak ücretli öğretmenlik saatlerim rahat diye öyle yani bir yerde tutunamadım 🥹

Ben belediyede psikolog olarak çalıştım bi dönem canım sonra oradan ayrıldım işyeri psikoloğu olarak devam ettim bir fabrikada sonra oradaki proje sonlanınca kreşte müdür yardımcılığı yaptım bi sene kadar sonra kreş kapandı derken şuan özel eğitim öğretmenliği yapıyorum geçici olarak ücretli öğretmenlik saatlerim rahat diye öyle yani bir yerde tutunamadım 🥹
Ay yine yapmışsın ya mesleği, ben hiç girmedim birkaç proje harici 🥲 arada yeni bi yüksek lisans yapma perileri geliyor ama şimdiki işim homeoffice olduğu için o rahatlığı kaybetmek istemiyorum

Ay yine yapmışsın ya mesleği, ben hiç girmedim birkaç proje harici 🥲 arada yeni bi yüksek lisans yapma perileri geliyor ama şimdiki işim homeoffice olduğu için o rahatlığı kaybetmek istemiyorum
İşin rahatsa memnunsan çok iyi canım ben klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım üstüne Çanakkale onsekiz martta insan kaynakları yönetimi yüksek yaptım ama elde var sıfır pişmanım psikoloji okuduğuma bu kadar bilgi birikime şuan çok daha iyi yerlerde olmam gerekirdi 🥹

İşin rahatsa memnunsan çok iyi canım ben klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım üstüne Çanakkale onsekiz martta insan kaynakları yönetimi yüksek yaptım ama elde var sıfır pişmanım psikoloji okuduğuma bu kadar bilgi birikime şuan çok daha iyi yerlerde olmam gerekirdi 🥹
Ben de klinik yaptım ya herkes yapıyor ben niye yapmayayım diye. Şimdiki aklım olsa o parayı altına koyar yatırım yapardım özelde yaptım bi de ben çünkü 😅 işim rahat ama çooook alakasız bi iş. Pandemiden sonra popülerleşse de çocişim okulda annem X mesleğinde demektense psikolog desin isterdim

Ben de klinik yaptım ya herkes yapıyor ben niye yapmayayım diye. Şimdiki aklım olsa o parayı altına koyar yatırım yapardım özelde yaptım bi de ben çünkü 😅 işim rahat ama çooook alakasız bi iş. Pandemiden sonra popülerleşse de çocişim okulda annem X mesleğinde demektense psikolog desin isterdim
Sorma ya o yüksek lisansa verdiğim parayla ticarete atılsam zengindim asdfh olsun hayat ne getirir belli olmaz şu cocikleri bi doğuralım da 😅

Sorma ya o yüksek lisansa verdiğim parayla ticarete atılsam zengindim asdfh olsun hayat ne getirir belli olmaz şu cocikleri bi doğuralım da 😅
Kız zaten eğitimler uçuk, ha şimdi daha uçuk da 2 günlük test eğitimine o zamanın parası bi ton şey ödedik. Valla zengo olmayan okumasın dedirten bi bölüm

Kız zaten eğitimler uçuk, ha şimdi daha uçuk da 2 günlük test eğitimine o zamanın parası bi ton şey ödedik. Valla zengo olmayan okumasın dedirten bi bölüm
Ebru salcıoglundan bdt eğitimi alıyorum şuan sonradan pişman oldum gerçi ama 8 modül eğitime 33 bin lira verdim hayatımda ne değişecek merakla bekliyorum 😂😂

Genetik klinikleri canım özel yerleri var, yurt dışına gönderenler var tahlili ya da kendi lablarında yapanlar var ona göre ücret değişiyor tabii. Zaten eve gelip kan alıyorlarmış diye okudum önceki sayfalarda. Ama devlette hangi bölüm yapıyor bilmiyorum onu hiç. Evet fetal yaptırınca ikiliye üçlüye gerek kalmıyor, benim pakette ikili var diye ben önden bi yaptırırım dedim yine
Hemşire velime sordum bence gerek yok hocam ikilide çıkarsa yaptırın dedi bende öyle yaptırıcam ya gerek yok umarım kimsenin yavruşunda bir sıkıntı olmaz❤️🌸

Selam kızlar 10+3 de nipt için kan verdim bugün. Kan verirken sma için de bakalım mı dediler. Ona da baktırdım bakıldığını bilmiyordum. Sma için de baktıran oldu mu hiç?
biz evlendikten bir süre sonra baktırmıştık. daha doğrusu eşime baktılar . eşimde çıkmayınca bana bakmadılar

X