Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 40,0%
  • erkek

OY: 2 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
Merhaba kızlar🌸 bir çocuğum var. Onda da sebepsiz 15 ay olmamıştı 16. Ay olmuştu. 6 yaşına girecek, 2 yıla yakındır ikinciyi istiyoruz. Yine hiçbir sorun yok her şey iyi ama yine hamile kalamıyorum. Bu ay aşılama oldum. Aşılama olalı 8 gün oldu. 7 gün sonra kan vereceğim. İnşallah bu ay Ramazan yüzü hürmetine, mübarek günler hürmetine pozitif görebilirim. Hepimizin gönlüne göre olsun hayırlısı ile. İnşallah ben de burada olabilirim 🤲🏻

Ben elendim malesef bugün çok ağrım var ve kanamam başladı. Yine olmadı. Her şey adet belirtisiymiş. Her ay farklı belirtiler oluyor öyle berbat bir şey ki bu..

Arkadaşlar çok şükür hamileyim eşim şehir dışında Perşembe gelecek sizce şimdi mi söylemeliyim gelmesini mi beklemeliyim
Yaaa çok sevindim gözün aydın olsun canım benim♥️ sen aşılama olmuştun sanırım. Belirti yaşadın mı? Bence eşin gelince sürpriz ile söyle ♥️

Yaaa çok sevindim gözün aydın olsun canım benim♥️ sen aşılama olmuştun sanırım. Belirti yaşadın mı? Bence eşin gelince sürpriz ile söyle ♥️
Evet canım 2. Aşılamamdı çok güzel güzel haberi aldımm bende öyle düşünüyorum inşallah sabredebilirim ☺️☺️☺️

Çok fazla kasıklarım ağrıyordu öğrendiğim gün birde ondan iki gün önce belim tutuldu şuan sadece kasık ağrısı bel ağrısı birde baş ağrısı var göğüslerim dolgunlaştı o kadar

Çok fazla kasıklarım ağrıyordu öğrendiğim gün birde ondan iki gün önce belim tutuldu şuan sadece kasık ağrısı bel ağrısı birde baş ağrısı var göğüslerim dolgunlaştı o kadar
Anladım kuzum peki sen progestan fitil kullandın mı? Ben çatlatma iğnesi ertesi gün bel ağrısı kuyruk şokumu ağrısı yaşadım sonra hiç ağrım sızım olmadı. Şuan da yok. Sadece su gibi akıntım var. İç çamaşırı ıslatan

Anladım kuzum peki sen progestan fitil kullandın mı? Ben çatlatma iğnesi ertesi gün bel ağrısı kuyruk şokumu ağrısı yaşadım sonra hiç ağrım sızım olmadı. Şuan da yok. Sadece su gibi akıntım var. İç çamaşırı ıslatan
Evet aşılamadan sonra sabah akşam progestan fitil ve günde bir kez progestan iğne kullandım hâlâ kullanıyorum iyi ki hatırlattınız doktorumu arayacağım şimdi ☺️ bel ağrısı yaşamanızın sebebi yumurtalarınızın çatlaması olabilir siz çatlatma iğnesini mi yaptınız onu mu bekliyorsunuz

Evet aşılamadan sonra sabah akşam progestan fitil ve günde bir kez progestan iğne kullandım hâlâ kullanıyorum iyi ki hatırlattınız doktorumu arayacağım şimdi ☺️ bel ağrısı yaşamanızın sebebi yumurtalarınızın çatlaması olabilir siz çatlatma iğnesini mi yaptınız onu mu bekliyorsunuz
Ben de aşılama oldum canım. İlk aşılamam. O yüzden ilk tecrübem. Peki bir şey daha soracağım sende su gibi akıntı oldu mu ya benim acayip oluyor iç çamaşırım ıslanıyor rahatsız ediyor bildiğin idrar yapmış gibi oluyor. Acaba Progestan fitilden mi oluyor dicektim?benim ilk gebeliğimde de su gibi akıntım olmuştu sadece. Başka belirtim olmamıştı. Umutlanmak istemiyorum ama..Bu arada doktorum bana gebe kalsan da Progestan fitil kullanmaya devam demişti

Ben de aşılama oldum canım. İlk aşılamam. O yüzden ilk tecrübem. Peki bir şey daha soracağım sende su gibi akıntı oldu mu ya benim acayip oluyor iç çamaşırım ıslanıyor rahatsız ediyor bildiğin idrar yapmış gibi oluyor. Acaba Progestan fitilden mi oluyor dicektim?benim ilk gebeliğimde de su gibi akıntım olmuştu sadece. Başka belirtim olmamıştı. Umutlanmak istemiyorum ama..Bu arada doktorum bana gebe kalsan da Progestan fitil kullanmaya devam demişti
Canım evet benimde oluyor fitilden oluyor ama eminim ondan olduğuna ben günlük ped kullanıyorum yine de çözüm değil sabah akşam değişiyorum iç çamaşırı mı senin kaçıncı günün

Ben 11. Gün sabah test yapmıştım negatif çıktı öğleden sonra tekrar yaptım yine negatifti akşam yaptım silik ikinci çizgi gördüm inanamadım kan verdim hemen 7 ile öğrendim ama bu kadar erken öğrenmeni istemem benim için günler geçmiyor şuan acaba yükselecek mi düştü mü diyee

Canım evet benimde oluyor fitilden oluyor ama eminim ondan olduğuna ben günlük ped kullanıyorum yine de çözüm değil sabah akşam değişiyorum iç çamaşırı mı senin kaçıncı günün
Daha önce kullandığımda olmuyordu ama hamile kaldığım aylarda oldu bu akıntı. O yüzden umutlandım. Fitilin kendisi ayrı beyaz geliyor. Akıntı farklı gibi geliyor akıntı su renginde ve su gibi birden geliyor çatlatma iğnesinden sonra 13. Gün aşılamadan sonra 11. Gün canım

Ben 11. Gün sabah test yapmıştım negatif çıktı öğleden sonra tekrar yaptım yine negatifti akşam yaptım silik ikinci çizgi gördüm inanamadım kan verdim hemen 7 ile öğrendim ama bu kadar erken öğrenmeni istemem benim için günler geçmiyor şuan acaba yükselecek mi düştü mü diyee
Aynen canım ben de beklemek istiyorum. Cumartesi günü 15. Gün olmuş oluyor. O gün kan vereceğim eğer adet olmazsam inşallah sağlıkla katlanır gider değerlerimiz canım

Aynen canım ben de beklemek istiyorum. Cumartesi günü 15. Gün olmuş oluyor. O gün kan vereceğim eğer adet olmazsam inşallah sağlıkla katlanır gider değerlerimiz canım
İnşallah olmazsın canım inşallah pozitif görürsün sağ salim kucağımıza alırız

İnşallah olmazsın canım inşallah pozitif görürsün sağ salim kucağımıza alırız
İnşallah kuzum ya inşallah şu mübarek ayın günlerin hürmetine🤲🏻🤲🏻🤲🏻 20 aydır deniyoruz hiçbir sebep yok tıbben bilinen ama olmuyor işte aşılama ile başladık. İnşallah bu ay pozitif olur sağdaki alırız kucağımıza

İnşallah kuzum ya inşallah şu mübarek ayın günlerin hürmetine🤲🏻🤲🏻🤲🏻 20 aydır deniyoruz hiçbir sebep yok tıbben bilinen ama olmuyor işte aşılama ile başladık. İnşallah bu ay pozitif olur sağdaki alırız kucağımıza
O kadar yaygınlaşmış ki bu sebepsiz inferlite doktorlarda çözüm bulamıyor çok şükür bir evladın var demek ki oluyormuş zor da olsa bu da olur inşallah bunu da alırsın kucağına

Benimde en büyük problemim bu şuan bende 30la öğrendim daha adet günüme 6 gün vardı :KK70: 3 haftalıkken öğrendim doktor 4+6 ya gün verdi günler geçmek bilmiyor resmen 2 günüm kaldı şuan ama rüyalar kabuslar dış gebelikler boş keseler allah ne verdiyse kafamda dönüp duruyor :KK70: jamilellik takip uygulmalarını indirdim 4+3deyken ''muhtemelen hamile olduğunuzu yeni öğrnediniz'' diyor hey yavrum hey 1 bucuk hafta oldy bile ben öğreneli :KK70:D

O kadar yaygınlaşmış ki bu sebepsiz inferlite doktorlarda çözüm bulamıyor çok şükür bir evladın var demek ki oluyormuş zor da olsa bu da olur inşallah bunu da alırsın kucağına
Eve t o zaman da sebepsiz 15 ay olmamıştı. Demiştim ki ikincide bu kadar takmam üzülmem ama inan öyle olmuyor. İnsan aynı heyecan aynı şevk ile istiyor ve olmayınca üzülüyor. Tabiki çok şükür ama inşallah rabbim kimseye aratmasın

Benimde en büyük problemim bu şuan bende 30la öğrendim daha adet günüme 6 gün vardı :KK70: 3 haftalıkken öğrendim doktor 4+6 ya gün verdi günler geçmek bilmiyor resmen 2 günüm kaldı şuan ama rüyalar kabuslar dış gebelikler boş keseler allah ne verdiyse kafamda dönüp duruyor :KK70: jamilellik takip uygulmalarını indirdim 4+3deyken ''muhtemelen hamile olduğunuzu yeni öğrnediniz'' diyor hey yavrum hey 1 bucuk hafta oldy bile ben öğreneli
Bende aynen öyle 2 hafta 6 günlükken öğrendim resmen şuan 3 hafta 2 günlük nasıl bitirecez bu günleri bilmiyorum 😂😂 adetime daha 5 gün var

X