Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 40,0%
  • erkek

OY: 2 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
Arkadaşlar gebe kaldıktan sonra hastaneye ilk gidildiğinde hangi testler yapılıyor kese görünmese de test yapıp ilaç veriyorlar mı ben daha hiç doktora görünmedim hep acilde beta HCG verdim

12.gün de öğrenmiştim test yapsanız çıkar.
Aşılamanın 12. Gününde mi öğrendiniz? İnanın artık test yapmaya korkuyorum. Bugün aşılamamın 12. Günü. Cumartesiye kadar adet olmazsam cumartesi kan vereceğim. 12. Gün testiniz nasıldı silik miydi

Aşılamanın 12. Gününde mi öğrendiniz? İnanın artık test yapmaya korkuyorum. Bugün aşılamamın 12. Günü. Cumartesiye kadar adet olmazsam cumartesi kan vereceğim. 12. Gün testiniz nasıldı silik miydi
Vex pharma diye bir gebelik testi markası beta 6 ve üzerini gösteriyor ben 10 ile öğrenmiştim aylarca o markayı kullandım tavsiye ederim.3 kez gebe kaldım hep 12.gün çıktı

Vex pharma diye bir gebelik testi markası beta 6 ve üzerini gösteriyor ben 10 ile öğrenmiştim aylarca o markayı kullandım tavsiye ederim.3 kez gebe kaldım hep 12.gün çıktı
Çok sevindim senin adına. İnşallah rabbim bizlere de pozitif görmeyi nasip eder🤲🏻 sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini🤲🏻

Arkadaşlar dün değerim 98 çıktı bugün 115 artış az değil mi TSH değerimde 3.5
Aradan 2 gün geçmiş olması lazım eğer 98 çıkanı aksam yaptırıp 115 i de sabah yaptırdırdiysan korkma sorun çıkmayacaktir. Tsh için de korkma hamileliğin başında yükselebiliyor düşmezse ilaç başlıyorlar çok fazla tsh için ilaç kullanan oluyor ve sorun çıkmıyor bir de iki farklı hastanede yaotirdiysan da farklı çıkabilir

Aradan 2 gün geçmiş olması lazım eğer 98 çıkanı aksam yaptırıp 115 i de sabah yaptırdırdiysan korkma sorun çıkmayacaktir. Tsh için de korkma hamileliğin başında yükselebiliyor düşmezse ilaç başlıyorlar çok fazla tsh için ilaç kullanan oluyor ve sorun çıkmıyor bir de iki farklı hastanede yaotirdiysan da farklı çıkabilir
Aralarında tam 24 saat var o yüzden korktum zaten daha önce kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum yani açıkçası

Aralarında tam 24 saat var o yüzden korktum zaten daha önce kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum yani açıkçası
Kalbinizi ferah tutun Rabbım hayırlı zamanda nasip eder inşallah. Regl gününe ne kadar vardi . Bir de kendini strese sokmamak adına regl gününe kadar tekrar kan verme. Kaan kocatepe anlatıyor kimyasal gebelik aşırı korkulacak birsey değil vücut çok güzel çalışıyor ve sağlıksız oluşabilecek gebeliğin önüne geçiyor. Ve birçok insan erken test yapmadığı için kimyasal gebelik gecirdigini bile bilmiyor. Size diyorum ama bende reglime 7 gün varken test yaptım negatifti üzgünüm keşke yapmasaydım ama sizi bu yüzden anlayabiliyorum. Regl gününe kadar dayanalim ve hayırlı olan olsun

Aynı yerde aynı saatte mi verdin canım? Bir de iki güne bir vermen lazım değil mi yarınki değerinle arasında iki kat olmalı
Evet aynı yerde veriyorum TSH testi için gelmiştim doktor bütün tahlilleri aldı düşük gördüm artışı yalan yok yani moralim çok bozuldu doktoru bekliyorum şuan

Evet aynı yerde veriyorum TSH testi için gelmiştim doktor bütün tahlilleri aldı düşük gördüm artışı yalan yok yani moralim çok bozuldu doktoru bekliyorum şuan
Doktorla görüştün mü canım rabbim ferahlık versin inşallah bir sorun yoktur

X