Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 40,0%
  • erkek

OY: 2 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
Bende aynen öyle 2 hafta 6 günlükken öğrendim resmen şuan 3 hafta 2 günlük nasıl bitirecez bu günleri bilmiyorum 😂😂 adetime daha 5 gün var
valla bitmiyor :KK70: geçen hafta başı ateşim çıktığı için mecburen doktora gittim bir problemmi var acaba diye tabiki hiç bişey göremedi :KK70: perşembe günü randevum ama gerçektne bırak günleri saatler geçmiyor yerime duramıyorum şuan hamileyim diye sevinemiyorum bile ya şuysa ya buysa diye düşünmektenn birde çevremdekilerede avaz avaz bağırmak istiyorum ama ortada daaga ne kese var ne bebek var zorla susturuyorum kendimi :KK43:

valla bitmiyor :KK70: geçen hafta başı ateşim çıktığı için mecburen doktora gittim bir problemmi var acaba diye tabiki hiç bişey göremedi :KK70: perşembe günü randevum ama gerçektne bırak günleri saatler geçmiyor yerime duramıyorum şuan hamileyim diye sevinemiyorum bile ya şuysa ya buysa diye düşünmektenn birde çevremdekilerede avaz avaz bağırmak istiyorum ama ortada daaga ne kese var ne bebek var zorla susturuyorum kendimi :KK43:
Aynen öyle canım bende eşime bile söylemedim daha bugünü o kadar çok bekledim ki ama erken öğrenmem beni de sorularla tedirginlikle baş başa bıraktı nasıl geçecek bu günler hiç bilmiyorum ben üç gün üst üste kan verdim

Kızlar selam herkesin gönlünden geçtiği gibi olsun🙏 ben bir kimysal bir de 10 ay önce 11 haftalık düşük yaşadım bugün itibariyle kan pıhtılaşmam olduğunu öğrendim doktorum gebelikte iğne kullanıcığımı söyledi. Sağ tüpümde de sıvı olduğunu söyledi ama zaten dönüşümlü yumurtlama yaşandığını bir sorun olmaz dedi eğer gebe kalamazsan o zaman bunun üzerinde dururuz dedi. Kromozom testi de verdik sonuç çıkmadı beklememize gerek yok dedi. Son adet tarihim 20 mart nisan 5’e yumurtlama günüm bu ay planlıyoruz inşallah olur🤍 tahminini doğum ocak olucaktır ama ocak grubu yok sizinle paylaşım halinde olmak istedim🤍

Cumartesi kan vereceğim çatlıyorum meraktan ya geçmiyor son günler geçmiyor

Bu heyecanlı bekleyişleri okumak için geldim çok güzel karışık bazen üzücü zamanlar bunlar. Bende yazın kürtaj oldum ve kasımda yeniden oldu. Bekletseler de geliyorlar merak etmeyin Hoppa Ve bir tavsiye dayabilirseniz benim gibi cinsiyeti öğrenene kadar kimseye hamile olduğunuzu söylemeyin ve gereksiz yorumlar cinsiyet tahminleri, can sıkıcı muhabbetlerinden kendiniz koruyun. Benim kürtaj olduğum gün eltim aradı geçmiş olsun yerine çocuk çok güzel bir şey olunca anlarsın dedi mesela. E noldu dış kapının dış mandalı başkasından öğrendi hamileliğimi ve artık yarılamışken nerdeyse öğrendi. Gerçekten herkesin bilmesine gerek yok ve herkes sandığınız gibi mutluluğunuzu paylaşmayacak

Pazartesi günü değerim 37.5 tu bugün 98.9 iyi artmış arkadaşlar değil mi birde kan vermeye giderken park edilmiş iki arabanın arasından geçtim diğer araba baktım bana doğru hareket etti beni kendisi ve diğer arabanın arasında sıkıştırdı büyük halı yıkama arabalarından dı birde kaputu tam karnıma değdi yani kolumda korudum kendimi ama çok korktum hâlâ da tedirginim korkudan mı bilmiyorum ama belimde ağrı var bişey oldu mu acaba

Pazartesi günü değerim 37.5 tu bugün 98.9 iyi artmış arkadaşlar değil mi birde kan vermeye giderken park edilmiş iki arabanın arasından geçtim diğer araba baktım bana doğru hareket etti beni kendisi ve diğer arabanın arasında sıkıştırdı büyük halı yıkama arabalarından dı birde kaputu tam karnıma değdi yani kolumda korudum kendimi ama çok korktum hâlâ da tedirginim korkudan mı bilmiyorum ama belimde ağrı var bişey oldu mu acaba
olmamıştır canım merak etme bel ağrısı oluyor zaten gebelikte normal pozitif düşünelim :)

demedi valla sanırım gereksiz strese sokmak istemedi cünkü yarın zaten alltan muayene yapacak dış gebelik olup olmadğını görücek sanırım o yüzden bakmadı bilemiyorum
Ben sırayla adete 4 gün kala 30, sonra 114, 220 ve en son 698 gördüm orda bıraktım. Cumartesi kese görmeye gideceğim inşallah görürüz ikimizde

X