Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
Günaydın kızlar ☀️

Dün akşam kaşıntıyla acile gittim . Doktor uyuz başlangıcı gibi görünüyor dedi krem verdi doktorumun da izniyle kullanıyorum biraz rahatlattı. Bu ara yaygın dikkat edelim.

Güncellemelerinizi bekliyorum ☺️🌸
Yaaa bizim okulda çocuklarda da var ben de çok korkuyorum bana da bulaşacak diye. Krem veriyorlar mıymış? İyi bari.

Kızlar, az önce tahlil sonuçlarımı gördüm, HOMA-IR biraz yüksek çıkmış, 2.85... :KK43: 2.50 den az olması lazımmış. Çok canım sıkıldı :KK43: acaba bende şeker mi var? Ne yapmam lazım? 16+3 teyim, bu cuma doktor kontrolüm var.
Ben insulin kullanıyorum ama bu tahlili hiç görmedim testlerimde 3 aylık şekere falan bakılıyor benim normal açlık şekerine falan diğer sonuçların nasıl bu sadece direnç olduğunu belki gösterir ya da dahiliye ye yönlendirebilir .

Tek başına mı kullanıyorsunuz?Icerisinde vitamini de var gördüğüm kadariyla.Dvit ekstradan almak gerekirmi?Anneler genelde farkli multivitamin markalari yazmiş.
Dvitamini ek olarak aliyormusunuz peki
Her gün olmasa da 2 güne 1 damla alıyprum d viti kontrollü kullanmak gerek. Arada da magnezyum alıyorum onu ağrım oldukça almaya devam ediyorum. En iyi takviyeyi doktorunuz size özel belirler bence ne derse onu yapın

Hamişler,14.haftamıza bugün girdik.1.trimester bitti.3 ay boyunca folikasit takviyesi ve d vitamini damla şeklinde kullandım.
Doktorum 14.haftadan sonra Ocean mummy multivitamine başla dedi.Ağrın olursa da efersan magnezyum yazdı.
3 ay bitiminde ne kullanıyorsunuz ?Kullandığım multivitamin yeterlimidir bilemedim 🫠
Ben regenesis max omega 3 kullanıyorum,
Ayrıca osteocare tablet kullanıyorum kalsiyum magnezyum allah ne verdiyse diye.

Bir de henüz elenatal 1'im bitmemişti, o da bitene kadar atayım mı yanlarında pıt pıt dedim at sorun olmaz dedi.

Günaydın kızlar ☀️

Dün akşam kaşıntıyla acile gittim . Doktor uyuz başlangıcı gibi görünüyor dedi krem verdi doktorumun da izniyle kullanıyorum biraz rahatlattı. Bu ara yaygın dikkat edelim.

Canım çok geçmiş olsun biz 2 sene önce olduk, dün yine bizim burdada baya olduğunu soylediler eczaneler filan broşür dağıtıyor dikkatli olmak lazım ♥️

Günaydın kızlar ☀️

Günaydın msjni görünce yazmak istedim 3 hafta kadar önce bende de kasintili dokuntuler oldu geceleri kasintidan uyuyamiyordum uyuza da benziyordu korkmustum fakat d vitamini alerjisi olmuştum kullandığım ilaçlar ağır geldi farklı bir markaya geçtik doktorunla kullandığın vitaminlerin de mutlaka degerlendirmesini yapmalısın geçmiş olsun canim💕

Multivitamin kullanmayan var mı aranızda? Bana bir şey demedi doktor haftasonu gittiğimde sorcam. Gerçi hap içemiyorum adamda ne vericek ki başka. Hiç kiloda almıyorum umarım gelişmesi yerindedir. Sabah bulantılarım hala devam ediyor 15. Haftadayız 😌

Hamişler,14.haftamıza bugün girdik.1.trimester bitti.3 ay boyunca folikasit takviyesi ve d vitamini damla şeklinde kullandım.
Doktorum 14.haftadan sonra Ocean mummy multivitamine başla dedi.Ağrın olursa da efersan magnezyum yazdı.
3 ay bitiminde ne kullanıyorsunuz ?Kullandığım multivitamin yeterlimidir bilemedim 🫠
15. Haftadayım ben. Doktorum 10. Haftada imom omega ve osende d vitamini vermişti. Geçenki kontrolde de sorduğumda hamilelik boyunca bunlara devam edeceksin dedi. Başka da bir şey vermedi. 20. Haftaya gelince kan tahliline göre demir vs verebilirim dedi.🙂

Multivitamin kullanmayan var mı aranızda? Bana bir şey demedi doktor haftasonu gittiğimde sorcam. Gerçi hap içemiyorum adamda ne vericek ki başka. Hiç kiloda almıyorum umarım gelişmesi yerindedir. Sabah bulantılarım hala devam ediyor 15. Haftadayız 😌
Ben 🙋🏻‍♀️ Gyno ferro sanol, devit damla ve magvital kullanıyorum vitamin olarak sadece. İlk 12 haftada Gevitamax kullanmıştım multivitamin olarak, sonra bunlara geçtik.

Ben de kullanmıyordum sadece kansızlık çıktığı için demir kullanıyordum. 16. haftada omega başladık hamileliğin sonuna kadar kullanacaksın dedi bazı doktorlar ilaçlara boğmuyor bence canım . 16 dan sonra sana da belki omega başlatır canım.

Ben de kullanmıyordum sadece kansızlık çıktığı için demir kullanıyordum. 16. haftada omega başladık hamileliğin sonuna kadar kullanacaksın dedi bazı doktorlar ilaçlara boğmuyor bence canım . 16 dan sonra sana da belki omega başlatır canım.
Belkide bakalım bu gidişimde sorcam. Eğer zararı yoksa omega balık yağlarını filan alırım çocukların içtiği. Möllers filan

Tek başına mı kullanıyorsunuz?Icerisinde vitamini de var gördüğüm kadariyla.Dvit ekstradan almak gerekirmi?Anneler genelde farkli multivitamin markalari yazmiş.
Dvitamini ek olarak aliyormusunuz peki

Merhaba, konuyu okurken denk geldim Eylül annelerindenim :)

Benim doktorum ilk andan itibaren d vitamini gebelik sonuna kadar kullanmak üzere verdi. Ağza bir fıs sıkıyorsun.
Ocean mummy yanında d vitamini ve demir ilacını doktorun yönlendirmesi ile düzenli olarak kullanıyorum yani. :)

X