Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    155
O halinle 13 saat kolay mı Allah kolaylık versin sana ben oturduğum yerde bile belim ağrıyor oğlusun nasıl bu kız di degilmi iki kız iki oğlanı buldun valla ne güzel Allah'ım hayırlı evlat etsin hepsini
Oğlan çok şükür ıyı bugün tam 10 aylık oldu bunla arasındakı fark ne dersen bu ara bunda devamlı tekme yıyorum

Göğüs için gümüş kapaklardan da Alicak mısın onlarda çok ovuluyo hiç yara yapmiyomus doğumdan bı kaç hafta önce kullanılmaya baslaniyomus
Aldım onu da canım nolur olmaz.silvernurse diye bi markaydı sanıeım.Bi de arkadaşım streç filmin çok iyi geldiğini söyledi göğüs ucuna sarmış vs 2 doğum yapmış tecrübeli

Haber verdiğin için teşekkür ederim canım bebişin güle güle kullansın inşallah :) O kampanya bitmiştir muhtemelen ama yine olursa alırım ben de

Kızlar boy 170 kilo 70 le hamile kaldım. Şu an 25+2 haftalık hamileyim 74.6 kilodayım. İdeal mi acaba? Kaynanamm geçen diyordu hamile olduğun belli değil sanki bebek içinde küçücük kalmış

Bugün detaylı ultrasonum vardı kızlar çok şükür yolunda her şey. Oğluşum çok usluydu her yerini çok net gösterdi performansını çok beğendi doktor😅. 21+2 yiz 430 grammış boyuna da yanlış hatırlamıyorsam 23 cm dedi.
Tam ultrasonla bakarken tekme attı ve ben çok net hissettim o anı canlı görmek biraz duygulandırdı🥹

Kızlar boy 170 kilo 70 le hamile kaldım. Şu an 25+2 haftalık hamileyim 74.6 kilodayım. İdeal mi acaba? Kaynanamm geçen diyordu hamile olduğun belli değil sanki bebek içinde küçücük kalmış
İlk 20 hafta için en ideali hiç kilo almamak veya minimumda almak canım. Sonrasında da haftalık ortalama 500 gram -1 kg diyebiliriz,gayet iyi bence seninki

Hanımlar sizinkide çok hareketlımı ben tekmeden dolayı devamlı lava boya gıdıyorum resmen oturuyorum yıne aynı yemek yıyorum aybı bu nıe uyumuyor yav hıc
benim de aynı şekilde ya hiç uyumuyor diye düşünüyorum. bir yandan maşallah hareketli olması iyidir diyorum ama bir yandan da özellikle sanki iç organlarıma vuruyormuş gibi hissettiğim bir pozisyon var ona dayanmak çok zor oluyor 🥲 siz de böyle bir his yaşıyor musunuz? yani bebek karnımın dışına doğru değil de sanki ters dönmüş, içeri doğru vuruyor gibi

Bu arada ben de sadece 3 kilo aldım bana da diyorlar böyle şeyler he de geç. Gelişiminde bir sıkıntı olmadığı sürece fazla kilo bebeğe de anneye de yük

benim de aynı şekilde ya hiç uyumuyor diye düşünüyorum. bir yandan maşallah hareketli olması iyidir diyorum ama bir yandan da özellikle sanki iç organlarıma vuruyormuş gibi hissettiğim bir pozisyon var ona dayanmak çok zor oluyor 🥲 siz de böyle bir his yaşıyor musunuz? yani bebek karnımın dışına doğru değil de sanki ters dönmüş, içeri doğru vuruyor gibi
Oturur ken artık egılemıyorum iç kısma şuan vurması normal sonradan dısarı doğru vurduğunu hıssedıveksın cnm her egıldıgımde göğüs kafesım sıkıyor gıbı oluyor

Tabıkıde ideal cnm kımı bayan hamılelıkte gobegı küçüktür nedenı ise mıde küçüklüğü dur bazılarında mıdesı içe doğru genıstır bebek içe doğru buyur sonradan göbek çıkar ortaya hıc sıkıntı etme gayet ıyı almıssın onemlı olan zaten bebeğin gelısımı dıer herşey boş zaten sen canını sıkma

Tabıkıde ideal cnm kımı bayan hamılelıkte gobegı küçüktür nedenı ise mıde küçüklüğü dur bazılarında mıdesı içe doğru genıstır bebek içe doğru buyur sonradan göbek çıkar ortaya hıc sıkıntı etme gayet ıyı almıssın onemlı olan zaten bebeğin gelısımı dıer herşey boş zaten sen canını sıkma
çok sinir bozucu valla. Eşimin ailesinin yanına gidince yok çorabın ince, üstündeki dar sıkmıyor mu, hamile olduğun anlaşılmıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Bu arada ben kahvaltı dışında ekmek yemiyorum akşam yemekleri protein salata ağırlıklı aralarda yoğurtlu şeyler yiyorum canım hiç tatlı çekmediği için tatlı da yemiyorum. Dikkat etmeme rağmen hala kilo alıyorum bünye meselesi galiba :KK43:

X