Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Test silik çıkmış değer de sanki hareketlenecek gibi ama daha önce hatalı sonuç almış birisi olarak tavsiyem şimdiden umutlanıp üzülme sonradan.iki gün sonra tekrar yap testleri en iyisi
Canim inşallah pazartesi gidip tekrar kan vericem hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah bende öncesinde hayal kırıklıklarına uğradım nasibimiz neyse o diyip yola devam ediyorum artık

Kızlar sizce gün içinde bebişi yanımızda (mutfakta, salonda vs) uyuturken hangisini kullanmayı düşünüyorsunuz? Ben babybjörn ve reflü yatağı aldım. Yeterli olur mu ki? Babynest ya da yataşın junosundan almadım. Almalı mıyım? 😕
Bende juno ve anakucağı aldım wasntcığım

Yok benim tıkır tıkırdır reglim falan. 35+5 falandı o. Şimdiki gebeliğimde de işte 3 hafta önde. Genetik sanırım ya. Erken yumurtlamayla bu kadar fark olamaz çünkü. Aman sağlıkla zamanında gelsinler, ben böyle daha çok tedirgin oluyorum erken gelirse diye.. Doktor da erken gelir diyor o yüzden biraz erken olacak sezeryan (o zamanı da beklerse tabii)
Maşallah 🩷 Allah vaktinde sağlıkla kucağına aldırsın 🤗

Tamam onlara dikkat ederim canim tuz minerali derken iyot falan mı
Yok rafine tuzlar sofra tuzları varya onlardan kullanmak iyi değilmiş aslında herkes için ama bizim daha sağlıklı olmamız lazım bide 2. Ölçümde kaç mg verdiler sana glükozu? Jou Jou canım bebek anne karnında glükozla besleniyormuş o yüzden şekerin çıktığında bebek strese giriyormuş Allah korusun kaka yapması oksijen sıkıntısı bir sürü komplikasyonu varmış he hiç bişey olmadı ense ve omuz genişliği fazla kilo yaptığı için normal doğum önermiyorlar o yüzden şeker çok önemli hamilelikte

Yok rafine tuzlar sofra tuzları varya onlardan kullanmak iyi değilmiş aslında herkes için ama bizim daha sağlıklı olmamız lazım bide 2. Ölçümde kaç mg verdiler sana glükozu? Jou Jou canım bebek anne karnında glükozla besleniyormuş o yüzden şekerin çıktığında bebek strese giriyormuş Allah korusun kaka yapması oksijen sıkıntısı bir sürü komplikasyonu varmış he hiç bişey olmadı ense ve omuz genişliği fazla kilo yaptığı için normal doğum önermiyorlar o yüzden şeker çok önemli hamilelikte
Aaaa bu msjı kaçırmışımm
Evett kuzumm öyle oluyo şeker çok önemli ama kızımdada aynı durum yaşadım hep dikkat ettim doğuma kadar çok şükur birşeyde olmadı

Günaydın arkadaşlar wc kağıdına gelen beyaz şeffaf akintiniz oluyormu acaba benim 3 gündür varda telaslandim bu haftalarda normal mi yoksa anormal mi acaba

Kızlar sizce gün içinde bebişi yanımızda (mutfakta, salonda vs) uyuturken hangisini kullanmayı düşünüyorsunuz? Ben babybjörn ve reflü yatağı aldım. Yeterli olur mu ki? Babynest ya da yataşın junosundan almadım. Almalı mıyım? 😕
Ben e bebekten 1,100 e Graco ana kucağı aldım,aldıktqn sonrq farkettik ki pille otomatik sallanıyormuş 😁 şansımıza tamamen tavsiye ederim çok pratik ve hafif

Eklentiler

• IMG_5906.png
    IMG_5906.png
    173,4 KB · Görüntüleme: 29
Günaydın arkadaşlar wc kağıdına gelen beyaz şeffaf akintiniz oluyormu acaba benim 3 gündür varda telaslandim bu haftalarda normal mi yoksa anormal mi acaba
benimde oluyor canım, hatta iç çamaşırımda leke gibi de oluyor bembeyaz bir sıvı , normal diye biliyorum :) kaşıntı koku idrar yaparken yanma ağrı vs olursa o zaman enfeksiyondan şüpheleniyorlar

benimde oluyor canım, hatta iç çamaşırımda leke gibi de oluyor bembeyaz bir sıvı , normal diye biliyorum :) kaşıntı koku idrar yaparken yanma ağrı vs olursa o zaman enfeksiyondan şüpheleniyorlar
İdrar yolu iltihapim vardı sukur gecti ama her an tetikleyim acikcasi en küçük birseye kaygilaniyorum.Çok sagolun yorumunuz için

İkinci ölçümde glukoz vermediler canım normal açlık tokluk baktılar yani açlığı verdim kahvaltı yaptım glukoz olayı olmadı gerek yok dediler hani sınırda falan olunca sanırım ikinci yüklemeyi yapıyorlar benimki bariz yüksek olduğu için normal açlık tokluk baktılar

X