Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Kizlar günaydın,bı konuda sizden fikir istiyorum.kizimin ismini Alin koymak istiyorum ama eşim Ali ismiyle karıştırılır diye istemiyor siz ne düşünüyorsunuz farklı isim mi bulalım?
Bende pek begenmiyorum bu ismi alin ali gibi ima ediyor hani oyuzden başka isim ler bakabilirsin 🥰 tabi içine sinen bu olduysa olsun bu isim

Kizlar günaydın,bı konuda sizden fikir istiyorum.kizimin ismini Alin koymak istiyorum ama eşim Ali ismiyle karıştırılır diye istemiyor siz ne düşünüyorsunuz farklı isim mi bulalım?
Biz eşimle çooook düşündük hatta Kumsal diye tarak çanta falan yaptırmıştım. Ama son anda ani bi kararla Alin koyduk. (Benim yakın akrabamın kızı Alin diye koymayacaktık aslında ama 2017de kızım olursa Alin koyarım diyordum) Yavaş yavaş yaygınlaştı. Bizimkiler büyüdüğünde Merve, Buket gibi alışılagelmiş bi isim olur kesinlikle o yüzden karıştırılmaz :KK68: :KK68: :KK68:

Biz eşimle çooook düşündük hatta Kumsal diye tarak çanta falan yaptırmıştım. Ama son anda ani bi kararla Alin koyduk. (Benim yakın akrabamın kızı Alin diye koymayacaktık aslında ama 2017de kızım olursa Alin koyarım diyordum) Yavaş yavaş yaygınlaştı. Bizimkiler büyüdüğünde Merve, Buket gibi alışılagelmiş bi isim olur kesinlikle o yüzden karıştırılmaz :KK68: :KK68: :KK68:
Bende çok beğendim bu ismi ama korkuyorum ileride zorbalığa uğrar diye

Bende çok beğendim bu ismi ama korkuyorum ileride zorbalığa uğrar diye
Yok yaa maksimum Alin Dalin oluyor 😂😂. Onu da ben söylüyorum zaten Alinim Dalinim diye. 2017de çalıştığım şirkette rus Alina diye bi kadın vardı(38 yaşında) İlk defa duymuştum o ismi, a sını atsam güzel isim diyordum. Sonra bi baktım pelin akil kızına koymuş. Çon şaşırmıştım o zaman yoktu çünkü. Bilmiyorum ama ben çoook içime sinerek koydum 💐

Günaydın kızlar çok zor bir gece geçirdim. Hamileliğim boyunca hiç bulantım kusmam olmamıştı. Dün gece uyandığımda yemek borum resmen yanıyor sağa döndüm sola döndüm geçmedi en son 3 kere istifra ettim gaviscon içip yattım öyle uyumuşum çok zor bir geceydi hiçbir şey yemek istemiyorum
Günaydın Ayşenur geçmiş olsun canım yemeği fazla mi kaçırdın ya da baharatlı ağır birşeyler yediysen öyle oluyor bende bugün gece baya yanmam vardı öyle olunca hemen biraz süt içip yatıyorum çok rahatlatıyor. Miden büyük ihtimalle rahatsız oldu ve çıkardı bu iyi birşey en azından rahatlamışin bebisler büyüyüp yukarı çıktıgi için mideye çok baskı yapıyor ondan oluyor hafif şeyler ye bugün miden rahatlasin 🤗

Günaydın kızlar çok zor bir gece geçirdim. Hamileliğim boyunca hiç bulantım kusmam olmamıştı. Dün gece uyandığımda yemek borum resmen yanıyor sağa döndüm sola döndüm geçmedi en son 3 kere istifra ettim gaviscon içip yattım öyle uyumuşum çok zor bir geceydi hiçbir şey yemek istemiyorum
Neyedinki acaba bukadar dokundu

Günaydın Ayşenur geçmiş olsun canım yemeği fazla mi kaçırdın ya da baharatlı ağır birşeyler yediysen öyle oluyor bende bugün gece baya yanmam vardı öyle olunca hemen biraz süt içip yatıyorum çok rahatlatıyor. Miden büyük ihtimalle rahatsız oldu ve çıkardı bu iyi birşey en azından rahatlamışin bebisler büyüyüp yukarı çıktıgi için mideye çok baskı yapıyor ondan oluyor hafif şeyler ye bugün miden rahatlasin 🤗
Napin aşkomm

Benim arkadaşımın kızının adı da Alin alıştık ya biz hiç farkli söyleyeni duymadım ilerleyen zamanlarda arkadaş ortamında falan ne olur bilmem ama bu her isim için geçerli nerden tutarsan oraya doğru gidiyor bence içine ne siniyorsa onu koy 🥰

Napim canom ya kahvaltı yapcam gece uyuyamadım çok biraz geç kalktım sipam midemi baya haşladi gece 😅 ay bide dün canım sıkkındi bütün gün onun huzursuzluğu da vardı sanırım gece pert geçti 🫣 sen napyosn nasılsın 😘
Hayrolsun insaallah canım ya niye sıkkındı
Aman napayimm bayramdan dondüm ev işi cogaldı sanki yoruldum.bee bide hiç uyumamışım gibi uykunda halsizim gibi canımda acayip tatli çekiyo cok zorlanıyorum ya 😑😑

X