Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Yasemincim güzel haberlerle gel inşallah gircek misin bugün nst ye benim kontrolüm de cumartesi günü 31. Haftada oluyoruz ister mi Dr bilmiyorum kapısında 30 hafta ve üzeri gebeler nst ye gibi bir yazı vardı 😅
Mevsiim teşekkür ederim kuzum 🤗🩷 çıktım şimdi. Bir dahaki kontrolde alacakmış nstye, gelişimi iyi dedi çok şükür 🤗

Evet evet 20den 40lara çıkıp geri 20lere düşüyorsa kasılma olduğu sonucu çıkıyormuş 💕 uzman olduk artık her şeyi araştıra araştıra 🤣🤣
Bizim doktorda boyunu ölçüyor bacak kemiğine bakarak. Eşim kolu mu diyor bende bacağı dedim doktor diyoki yasemin sen bu işi kaptın hee 😃😃

Bizim doktorda boyunu ölçüyor bacak kemiğine bakarak. Eşim kolu mu diyor bende bacağı dedim doktor diyoki yasemin sen bu işi kaptın hee 😃😃
Hahahah bayılıyorum ya iki dakikada merak ettiğimiz her şeyi öğrenebiliyoruz çok güzel bir şey, tecrübemiz olmayabilir ama bilimsel geçerliliği olan bilgilere sahip olabiliyoruz böylece geleneksel yöntemlerle deneme yanılma yoluna mecbur kalmıyoruz çok şanslıyız 🙃 maşallah size canımmm hadi bakalım darısı diğer kontrollere ve nst’yeee 🧿💕💕💕

Hahahah bayılıyorum ya iki dakikada merak ettiğimiz her şeyi öğrenebiliyoruz çok güzel bir şey, tecrübemiz olmayabilir ama bilimsel geçerliliği olan bilgilere sahip olabiliyoruz böylece geleneksel yöntemlerle deneme yanılma yoluna mecbur kalmıyoruz çok şanslıyız 🙃 maşallah size canımmm hadi bakalım darısı diğer kontrollere ve nst’yeee 🧿💕💕💕
Amiiin acemiiim sağlıkla doğsunlar inşallahhhhh :)))

Maşallah kaç haftaliksin kız 💯😁
bu kilolu olma durumu çok da iyi bir şey değil malesef, normal doğum şansımın çok az olduğunu söylüyor doktor, aslında en güzeli haftasıyla uyumlu olması , yine de Rabbim korusun evlatlarımızı bugünümüze çok şükür

Kızlar ben en son 28. Haftada gittim 30 da gitmem gerekıyormu ben doktoruma sormamıştım. 32 de rapor alacağım dıye 32. Haftaya randevümü aldım şuan 30 um bir aıkıntım yok şuanlık. Kaçıncı haftada ılk nst ye giriliyor. Aradan 6 sene geçince herşeyi unutuyor insan🙈

bu kilolu olma durumu çok da iyi bir şey değil malesef, normal doğum şansımın çok az olduğunu söylüyor doktor, aslında en güzeli haftasıyla uyumlu olması , yine de Rabbim korusun evlatlarımızı bugünümüze çok şükür
Şeker falan mi var canım eltim öyleydi şeker vardi malesef sezaryen oldu bebeği 5 kilo doğdu inşallah sağlıkla kucaklarimiza alırız canım 🤲

• Maşallah
Reactions: Jou
Kızlar ben en son 28. Haftada gittim 30 da gitmem gerekıyormu ben doktoruma sormamıştım. 32 de rapor alacağım dıye 32. Haftaya randevümü aldım şuan 30 um bir aıkıntım yok şuanlık. Kaçıncı haftada ılk nst ye giriliyor. Aradan 6 sene geçince herşeyi unutuyor insan🙈
28de gidince 32de çağırıyorlar canım , sonra 34te çağırdı beni şimdi artık 2 haftada bir dedi, nstye de 34 te alacakmış. Devlet için durum böyle, özelde daha erken alıyorlar nstye

• Beğen
Reactions: Jou
X