Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
bende sonrası için dayanabildiğim kadar dayanacağım elifcim , nasip diyelim bakalım :) amaaa şimdiden zor gelmeye başladı :)
Allah güç kuvvet versin bizlere🙏
Sıkıntı olan şey akşama kadar oturuyoruz ya karnım göğsümün altları uyuşuyor sırtım ağrıyor felan zor gelen bu. Seninde oluyor mu.

Allah güç kuvvet versin bizlere🙏
Sıkıntı olan şey akşama kadar oturuyoruz ya karnım göğsümün altları uyuşuyor sırtım ağrıyor felan zor gelen bu. Seninde oluyor mu.
olmaz mııı şuan sırt ağrısından ne yapacağımı şaşırmış durumdayım :) bacaklarım da şişiyor tabi akşama kadar. Herşey biraz daha geç dönebilmek için işte :)

olmaz mııı şuan sırt ağrısından ne yapacağımı şaşırmış durumdayım :) bacaklarım da şişiyor tabi akşama kadar. Herşey biraz daha geç dönebilmek için işte :)
Al bendede o kadar daha az önce bacağımı koyacak yer arıyordum çöp kovasının üstüne uzattım🤦‍♀️
Bebeğe kim bakacak canooo

Al bendede o kadar daha az önce bacağımı koyacak yer arıyordum çöp kovasının üstüne uzattım🤦‍♀️
Bebeğe kim bakacak canooo
ayyy evet çöp kovası kalp bennnn :KK73: annem bakacak nasipse kuzum , ya orda sorun yok daa ben nasıl bırakacağım :) Allah sağlık versin gerisi olur bakalım

Kızlar ya bazen çok yorulunca dinlenmek yetmiyor, bir sonraki güne geçene kadar pert bir şekilde kalıyorum ☹️ yok mu bir çaresi şöyle bir saat dinlenip kendimize gelsek 😭 ayaklarım artık ağırlığımı çekmiyor, karnımın acımasını söylemiyorum bile.. evde işler birikiyor 🙄 çalışan güzel annelerim size helal olsun, hamilelik özellikle 3. Trimester prenseslik gerektiriyormuş 🥲

Kızlar ya bazen çok yorulunca dinlenmek yetmiyor, bir sonraki güne geçene kadar pert bir şekilde kalıyorum ☹️ yok mu bir çaresi şöyle bir saat dinlenip kendimize gelsek 😭 ayaklarım artık ağırlığımı çekmiyor, karnımın acımasını söylemiyorum bile.. evde işler birikiyor 🙄 çalışan güzel annelerim size helal olsun, hamilelik özellikle 3. Trimester prenseslik gerektiriyormuş 🥲
Kelimesi kelimesine katılıyorum acemim 💐🙏🏻

tam dönüm noktası olabilir mevsimcim :))) 38e kadar dönebiliyorlarmış , belki dönmüştür kontrolde belli olur nasipse:)
Aayy hadi inşallah ya dönsün o kadar onun için secdede kalıyorum cidden çokta merak ettim durumunu 🥰
Benimki 30dan sonra döndü sonraki randevularda hep başı sırtı aynı yerdeydi. Tekrar yukarı dönmez bence ya 😅😅
Bence de dönmez herhalde artık 😅
Rahat yarüyemiyorum inanılmaz bir baskı ve bazen acı var ben o şekilde anlamıştım döndüğünü, dün ultrasonda da gördük tam dönmüş canım
Maşallah canım ne kadarsniz şuan 🤗
Benim kontrolüm 22 nisanda 31+3 okuyorum sanji iki gündür benimki de dönmüş ayaklarını tam gogsumun altında hissediyorum kafasida aşağıda olduğu için sık idrara cikiyorum bakalım doktorda aynı şeyi soylicem mi bide mide şikayetlerim arttı ayaklar mideye baskı yapıyor 🥰
Hemen hemen aynıyız hadi inşallah benim kontrol senden önce gittiği gün 31+3 oluyoruz 😇 benimde iki gündür mide yanmam var mesela tam göğsümun altında sertlik hareket hissediyorum ara ara kafası mi ayakları mi bilmem 😅 ama sık idrara çıkma yok o kadar aşağıda değil zaten şuan yukarda bebek

X