Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Kızlar ya bazen çok yorulunca dinlenmek yetmiyor, bir sonraki güne geçene kadar pert bir şekilde kalıyorum ☹️ yok mu bir çaresi şöyle bir saat dinlenip kendimize gelsek 😭 ayaklarım artık ağırlığımı çekmiyor, karnımın acımasını söylemiyorum bile.. evde işler birikiyor 🙄 çalışan güzel annelerim size helal olsun, hamilelik özellikle 3. Trimester prenseslik gerektiriyormuş 🥲
Ayy sorma calisan hamileleri gercekten ayakta alkisliyorum… cikip 1 saat yuruyus yapsam o gun baska bi sey yapamiyorum🥲 bi gun yemek yapiyorsam bi gun ev supuruyorum artik boyle planlama yaptim ben🙄

Kızlar ben onu çok yaparım göüslere ferahlık berıyp ben hatta şimdiden yapmaya başlayacağım. Kzıım zmanında işe yaramıştı baya baya. Bir arkadaşımda incia nın güös ucu kıremıno önerdı e bebekten onuda aldım zaten çok az var içlerinde erkenden kullanmaya başlarsak bir iki hafta anca yeter bence
Bepantol de iyi dediler.kardeşim hep gümüş kapak kullandı doğumdan sonra, çok memnun kaldı

Banamı dedinnnn :oops: 1ci bebe yerinde durmaz dogru düzgün oturduğum yok çokta yoruluyorum eşim gelsin diye saat sayıyorum resmen o gelince anca dinlenebiliyorum
Of içimi okumuşta yazmışsın sanki. Bu ara bide bizimki diş çıkarıyor kucakçı oldu. Kucağıma alsam karnım ağrıyor almasam huysuzluğundan ağlıyor. Ne yapcağımı şaşırdım yakında bende onla otuurp ağlıcam

Of içimi okumuşta yazmışsın sanki. Bu ara bide bizimki diş çıkarıyor kucakçı oldu. Kucağıma alsam karnım ağrıyor almasam huysuzluğundan ağlıyor. Ne yapcağımı şaşırdım yakında bende onla otuurp ağlıcam
Yaaaaa🥲 seninki kaç aylık kız diş dedikçe benimki de arkaları çıkmadı enson azılar 2 yaşa gircek 1 aya nerdeyse ama seninku kucak istiyorr çok yorucu bi zaman bende ağırlaştım kalkıpta istediği gibi oyunlar oynayamıyorum aşırı yoruluyorum yemeği bile zarzor ediyorum
evde bile peşinde pervaneyim nereye ne karıştıracağını şaşırdıı

Kızlar ilk dogumumda ayva çekirdeği kullandım. Ama acısı geçmedi goguslerimin.
2. Dogumumda tahinin üstüne çıkan yaği var ya çok iyi geldi bana. Çok çok az hissettim acıyı.
Bi araştırın isterseniz. .herkesin cildi farklı birine çok iyi gelen diğerine gelmeyebilir. Ama ben bu sefer de tahin yağını süzüp onu kullanmayı düşünüyorum.
Hepimize ağrısız sizisiz emzirmeler nasip olsun inşallah

Aayy hadi inşallah ya dönsün o kadar onun için secdede kalıyorum cidden çokta merak ettim durumunu 🥰
Bence de dönmez herhalde artık 😅
Maşallah canım ne kadarsniz şuan 🤗
Hemen hemen aynıyız hadi inşallah benim kontrol senden önce gittiği gün 31+3 oluyoruz 😇 benimde iki gündür mide yanmam var mesela tam göğsümun altında sertlik hareket hissediyorum ara ara kafası mi ayakları mi bilmem 😅 ama sık idrara çıkma yok o kadar aşağıda değil zaten şuan yukarda bebek
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz 😁

Kızlar ben onu çok yaparım göüslere ferahlık berıyp ben hatta şimdiden yapmaya başlayacağım. Kzıım zmanında işe yaramıştı baya baya. Bir arkadaşımda incia nın güös ucu kıremıno önerdı e bebekten onuda aldım zaten çok az var içlerinde erkenden kullanmaya başlarsak bir iki hafta anca yeter bence
Bende incia aldım daha başlamadım 36 dan sonra başlayın diyorlar

Bir tane ayvanın içerisindeki çekirdekleri bır çay bardağına koy canım. Üzerine su koy, çay bardağının üçte biri yeterli. O ertesi güne kadar dusun. O zaten kendi kendine jele dönüşüyor. Sonra kullanıma hazır. Çok basıt pıratık. Hatta ayva çekirdeklerini atmayın bir polete koyun koyun dolaba ılerde de lazım olabılır belki ayva bulmakda zorluk çekeriz malüm yaz meyveleri geliyor. Ben öyle yaptım
Teşekkür ederim canım kolaymış baya yapalım bunu

Benimde annem çalışıyor ama işten çıkmak istiyor artık. İlk zamanlar ben bakarım dedi ama düşündükçe dediki kızım bebeğini kendin büyüt. Bıraksam işe gitcem desem bakarda sorun iznimiz çok az ya.
Eğer ihtiyaç varsa mecbur bırakıcaz Cano napalım.
Allahtan bizim ev artık kira değil kendi evime geçtim ben o yüzden işe geri dönmücem bir süre.
Bizde evi aldık ama kredisi var elifim e bide genel geçer borçlarımız var. Tek başına olmuyor. Bende ikinciye kadar toplanıp ikinciden sonra çalışmam inşallah 🤗

Kızlar ilk dogumumda ayva çekirdeği kullandım. Ama acısı geçmedi goguslerimin.
2. Dogumumda tahinin üstüne çıkan yaği var ya çok iyi geldi bana. Çok çok az hissettim acıyı.
Bi araştırın isterseniz. .herkesin cildi farklı birine çok iyi gelen diğerine gelmeyebilir. Ama ben bu sefer de tahin yağını süzüp onu kullanmayı düşünüyorum.
Hepimize ağrısız sizisiz emzirmeler nasip olsun inşallah
Aa bu yöntemi de okumuştum havva 🤗 kaydediyorum bunuda 🩷 teşekkür ederiz . Sizin tecrübeleriniz önemli bizim için

Günaydın kızlar 8+5 hamileyim kasım annelerimdenim ama size sormak istedm kese çevresinde kanama alani görüldü dün kontrole gittiğmde bu gibi durumla karşilaşan oldu mu ne yapmami önerirsiniz doktor 200 mg progestan verdi zTen 100 mg kullaniyordum onu 200 e cikardi haftaya tekrar gel dedi

Günaydın kızlar 8+5 hamileyim kasım annelerimdenim ama size sormak istedm kese çevresinde kanama alani görüldü dün kontrole gittiğmde bu gibi durumla karşilaşan oldu mu ne yapmami önerirsiniz doktor 200 mg progestan verdi zTen 100 mg kullaniyordum onu 200 e cikardi haftaya tekrar gel dedi
Hayirli olsun saglicakla alin kucaginiza. Sadece dinlenin her firsatta uzanin progestani duzenli kullanin geciyor ayagimin altina yastik koyup uzanirdim bende yorucu islerden kacinin bu donemde 🙏

Hayirli olsun saglicakla alin kucaginiza. Sadece dinlenin her firsatta uzanin progestani duzenli kullanin geciyor ayagimin altina yastik koyup uzanirdim bende yorucu islerden kacinin bu donemde 🙏
Cok teşekkürler ne kadar sürede geçti sizin bir haftada geçebilcek birşey mi dktor haftaya çağirdi bide ne tetikliyor bunu neden oluşuyor

Cok teşekkürler ne kadar sürede geçti sizin bir haftada geçebilcek birşey mi dktor haftaya çağirdi bide ne tetikliyor bunu neden oluşuyor
5haftalikken baslamisti 9.haftada tamamen kaybolmustu. Ne tetikliyor bilmiyorum 5 haftalikken kanama sikayetiyle gittim doktor tutarsa tutar tutmazsa yapacak bsey yok gibi konustu. Diger haftalarda baska doktorlara gittim hafiflemisti kanama alani. 9.haftada tamamen kaybolmustu

5haftalikken baslamisti 9.haftada tamamen kaybolmustu. Ne tetikliyor bilmiyorum 5 haftalikken kanama sikayetiyle gittim doktor tutarsa tutar tutmazsa yapacak bsey yok gibi konustu. Diger haftalarda baska doktorlara gittim hafiflemisti kanama alani. 9.haftada tamamen kaybolmustu
sadece progestan mi kullandiniz iğne kullandiniz mi acaba bnm nokta şeklinde kahve leke geldi toplu iğne ucu kdr kanamam olmadi bnun üzerine gittim doktora zaten ta önceden de bardi bu dr bakmişti kese alanına kanama yok demişti ama bu kez gittiğimde gördü kanama alanı bol yat dinlen bol su iç dedi progestan verdi 200 mg sabah akşam

X