Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Normalde yerdim jou gebeliğin ilk zamanları eşim yemişti benim canım istemedi yememistim ay eşim bana günlerce koktu o zamandan beri sucuk yiyemiyorum hiç canımda istemiyor eşime de yeme çok kokuyor Sabaha kadar kokuya uyanıyorum dedim şimdilik bizim sucuk defteri kapalı 😅😅
Hahahahaha uleenn sesli güldümm hahahahaha yemesin diye mi dedin onu 😀😀

Bu bennn😂
Eşide sucuğu çok sever yiyip geliyor resmen sabah uyandığımda felan oda bile sucuk kokuyor ya🤦‍♀️
Biliyor musun eşler bu tarz şeyler yerken bizden izin almalıymış bir yazıda okumuştum😂
İnan elif gece kokuyor yani uykumdan uyanıyorum hatta bir kere sabah kalktım lavaboya falan gittim ilk zamanlar bulantım falan da var neyse biraz rahatlamaya çalıştım odaya geldim hani dışardan giriyorsun ya oda bir sucuk kokuyor ben nasıl kustum ama lavaboyu zor buldum 🤣🤣🤣 hahaha valla izin alsınlar bence yani çok kötü bir durum cidden eşim normalde çok dikkat eder ama bu sefer ben bile o kadar çok beklemiyordum vücut tepkimi öğrenmiş olduk 😅😅

Kızlar bu sabah sol taraf belimden daha doğrusu yan tarafımdan kasigima doğru sancı gibi birşey oldu biraz devam etti şimdi geçti yalancı sancı dedikleri böyle birşey mi acaba tek taraflı oluyor mu böyle bebeğimde bir iki gündür aşağıya iniyor gibi hissediyorum oturunca karnım bacaklarıma degmeye başladı hareketlerini aşağıda daha baskın hissediyorum 🙈

Kızlar bu sabah sol taraf belimden daha doğrusu yan tarafımdan kasigima doğru sancı gibi birşey oldu biraz devam etti şimdi geçti yalancı sancı dedikleri böyle birşey mi acaba tek taraflı oluyor mu böyle bebeğimde bir iki gündür aşağıya iniyor gibi hissediyorum oturunca karnım bacaklarıma degmeye başladı hareketlerini aşağıda daha baskın hissediyorum 🙈
Dün akşam ve gece bende böyle bir şey hissettim acaba nasıl şu yalancı sancı denen şey bendeki hafifti ama rahatsız da ediyordu

X