Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Daha geçen hafta pazartesi gelmiştim ben gayet normaldi bu kız ne ara doladı acaba doktor aferin kızım sana dedi. Çok hareket etmekten dolamış zaten. 1 ay sonra görüşürüz dedi. İşte hareketlerini yakından takip etmemi istedi. Allah korusun aksi bir durum olursa giderim zaten 1 ayı beklemeden.
Aynen sen bir değişiklik hissedersen gidersin zaten, kötü bir şey olacak diye düşünme 🤍

Kızlar

Ben rapor için doktora geldim doktorum ölcçüm felan aldı herşeyi iyi ama benim kız kordonu boynuna dolamış ya doktorum nasıl doladıysa o şekilde çıkarıcak bol bol su iç dedi. Moralim çok bozuldu ya.
Elifcim doktorun dediği gibi dolandığı gibi çözülür bu bebeler çok şımarıyor içerde yahu :) hiç sıkma canını arkadaşım 🤗

Ben direk 32+4 de çalışamamaz aldım . Sonrasında birdaha raporlarla yapamam . Bizim kendi işimiz oldupu için işe gitmiyorum zten benım için farkeden birley oşmadı

Kızlar kan ilacı hap şeklinde olan bende aşırı mıde bulantısı be kabızlık yapmıştı. Doktoruma söyledim deişti auda erıyen kan işacı berdı bana o kabız etmıyor aksıne vc ye çıkmama daha yardımcımoluypr. İsterseniz doktprunuza sorup deişiklik yapın işaçta. Malum bebekler büyüdükçe bağırsaklar sıkışacak iyi e darlanacağız

1 ay sonra görüşürüz diyorsa demkki okadarda mühim.birşey degill korkma yanii herkeste yaşanması normal benimkide çok hareketli benim de aklıma gelmiyor değil dolanabilir çok oynuyor çünkü yaramazlığın dan başka ne olabilir😀
Zaten bu dönemlerde onlar kordonu oyuncak sanıp oynuyorlarmış ya ondan dolandı kesin.

Offf Yasemincim ya İnşallah çıkaracak kendini zaten Maşallah fır fır dönüyordu içerde ben anlamıştım böyle birşey olacağını🤦‍♀️
Benimkide öyle dönüp durdu iki gün yarın bakalım ben de durumlar ne, canını sıkma canım hareketlerini takip et 🙏🏻🙏🏻

Kızlar bana bi uyku güncellemesi geldi ki sormayın, 34 böyle mi ya kafamı koydugum yerde uyuyorum hem de afederseniz salyalı falan dkdjdjjdjdjdjsjajaa 😄😄😄 nevresim degisiyorum iki gündür 😄😄😄 ama enerjim de azalma var onu farkettim cabuk yoruluyorum dısarı cıkmak istemiyorum
Hahahaha ne güzel işte demekki yoruluyosun 😀

Kızlar bana bi uyku güncellemesi geldi ki sormayın, 34 böyle mi ya kafamı koydugum yerde uyuyorum hem de afederseniz salyalı falan dkdjdjjdjdjdjsjajaa 😄😄😄 nevresim degisiyorum iki gündür 😄😄😄 ama enerjim de azalma var onu farkettim cabuk yoruluyorum dısarı cıkmak istemiyorum
Ay o bana da olmuştu durduk yere öyle tatlı bir uyku bastırıyordu ki göz kapaklarımda ağırlık varmış gibi 😂 hareket durumu da bende hep değişiyor bazen enerji patlaması bazen hiçbir şey yapmadan bitkinlik 🥲 ama çabuk yorulduğumuz kesin.. gerçekten yapmam gereken 3 şey varsa hangisi yorulmama değer diye düşünüyorum 🤣 ya da öğlen dışarı çıkacaksam sabahtan bir şey yapmıyorum akşama pertim çıkacak diye 🤣🤣

X