Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
Maşallah bebeğine. benim oğlum 40+5 haftalık doğdu 37 cm baş çevresi, 57cm, 4.220 gr. çok iriydi. ben de yarım dünya kadar olmuştum. İlk bebeğin 3.745 ise muhtemelen 4.000 ve üstü olur. Maşallah diyelim tosuncuklara.
beni gören dudağını ısırırdı ikiz gibi kocamandı karnım. ayy unutmuştum hatırlamayayım o günleri :) ikinci bebek çalışmalarına devam. :) kaçıncı haftadasın.
2ci gebede çok farklı yaşayabilirsin emin oll bende çok farklı yaşıyorum şuan 32+4üm kuzum 🥲

Molfixs bir numara aldım 80+80 ikş paket duruma göre pişik flan olmazsa öyle alacapım devamını
Ben sleepy aldım allah kerim artık hayırlısıyla
Prima aldım yenidoğan oda bedava uygulamasından aldım ondannsonra sleepy ye geçeriim inşallahh durum iyi gider 🤣🤣 malum oğluş daşşaklı 🤣🤣 sıkmamak gerekir

Ya benım kızıma eşim birkere şaşırıp prima almıştı. Aşırı pişik etmişti. Ben oyuzden hiç almam. Birde aşırı pahalı ne gerek var neticede çöpe gidiyor. Bende açıkçası sleppey alacaktım ama e bebekte o gun sadece monfiks bir numara vardı bende çantamı hazrlayacağım için aldım😀 yoksa ınternetten almak zorunda klavaktım ben işçede yaşadıpım için buradakı marketlerde bir numara hiç yoktu ben alırken deişik bir durum😩

Ben geçen çantamı attım fıkır amaçlı ama kimse yazmadı bişey. Hazırladınızmı hastane çantalarını kızlar?

Ben koymadım bir gğn kaldım dier sezeryanlarımda bunda da dier gün çıkarım dıye almadım ama küçük havlu koyun muhakkak. Terleme falan olabılıyor yürürken flan bıynunuza atarsınız uğz flan yıkarken de lazım olur ikitane alınabılır o durumlar için. Eve helince direk duş alıp üst baş deilmiştim hastane havasından kurtulmak için

İyi yapmışsın canım kesinlikle ben 30. haftada hazırlamıştım ☺️😄. Ne kadar erken o kadar iyi. İllaki eksik çıkıyor çünkü
Ya gerçekten öyle hazırlayımca baktımki zıbınlar azmış aldım birlaçtane daha😀 şala maka bir ay kaldı genel olarak hepimiz için geliyor helmekte olanlar ben erken doğuracakmışım gbı hissediyorum hep ya🙈😩

Ya gerçekten öyle hazırlayımca baktımki zıbınlar azmış aldım birlaçtane daha😀 şala maka bir ay kaldı genel olarak hepimiz için geliyor helmekte olanlar ben erken doğuracakmışım gbı hissediyorum hep ya🙈😩
Aaa aynen daha dün gittim yine iç atlet zıbın aldım içime sinmedi. Ayy kavuşalım bebişlerimize artık ben 36 dayım gerçekten adam akıllı ne nefes alıyorum ne de hareket edebiliyorum 😁😁🥰

Aaa aynen daha dün gittim yine iç atlet zıbın aldım içime sinmedi. Ayy kavuşalım bebişlerimize artık ben 36 dayım gerçekten adam akıllı ne nefes alıyorum ne de hareket edebiliyorum 😁😁🥰
Ya ben şuan 33 e girdim ben şimdiden öyleyim. Karnımız içli galıba hiç dıla doğru büyümüyor benim zilli . Ama geceleeı uyandıpımda terden au duruyorum nefesim bana yetmiyor bende aenin gbiyim canm

Kızlar bana bi uyku güncellemesi geldi ki sormayın, 34 böyle mi ya kafamı koydugum yerde uyuyorum hem de afederseniz salyalı falan dkdjdjjdjdjdjsjajaa 😄😄😄 nevresim degisiyorum iki gündür 😄😄😄 ama enerjim de azalma var onu farkettim cabuk yoruluyorum dısarı cıkmak istemiyorum
Ben de böyleyimm sürekli uyumak istiyorum halim yok hiç, bugün elbise bakmaya çıktım düğün için yok anam deneyemiyorum yoruluyorum eski enerjimi çok özledimmm🥹

Kızlar yemek yaparken bikaç iğne batar gibi ufak sancım oldu, uzandım biraz o geçti bi yarım saattir de bel ağrım var totoma vuruyor yaşayan var mı böyle

X