Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
İyi akşamlar herkese ben geçen gitiğimde hastaneye beni nst aldılar ilk kez gitim Dr du ısrarla ağrıların çok varmi dedi var ama normal ağrılar yani hemen hemen herkeste olan receteyi verdi elime yolladı pat diye recetde düşük riski progestan yazmış fitil devlette gittim için çok detaylı bilgi alamadım iki gün oldu kullanıyorum ama içime bir korku girdi artk yürümekte iş yapmakta zorlanıyorum ama her isimide yapyom yani öle dayanilmaz değilm acı eşiğim çok yüksek bu progestan kulanmak hiç istemiyorum ya gece kulaninca hiç yatamıyorum Bn 31+6 ym düşük olmaaz demi bu saatten sonra sizi takip,ediyorum bakiyorm erken doğum için herkese farklı ilaç vermiş buda bni strese koydu 🥺
Bende de hiçbir sorun olmamasına rağmen bebek çok haftasına göre çok ileride gittiği için önlem amaçlı progestan yazdı 28. haftadan beri kullanıyorum gece 2 tane fitil olarak koyuyorum. 2 hafta sonra da erken doğumu önlemek için adalat yazacak mesela. Ben de şimdi 32+2 yim. Bir risk olduğundan değil yani merak etme, tamamen önlem amaçlı bütün bunlar

Yo hiç öle birşeyim yok sancida ara ara kasılma ağrı oluyor ama herkeste bu aylarda var diye biliyorum günlük hayatıma devam ediyorum bugün 8 den 2 kadar dışarıda işlerim vardı yaptım hepsini zorlandm ama dinlene dinlene akşam kötü olurm dedim şuan gayet İyim magnezyum içtim uzandm
Allah iyilik versin canım bence araştır iyice ben cidden güvenmiyorum bir açıklama bile yapmadan sırf ilaç yazmış olmak için bile yazıyorlar malum iş ticarete bindi ilaç firmaları deli gibi,doktorlarda onların aracısı işte magnezyum için birşey diyemem ama diğerine bak derim

Bence de birden şok yaşamayalım diye böyle ciddi ağrılar veriyor 🙈 gece uyandım böyle bir ağrı yok.. kafamdan doğum çantamda neler eksik onlar falan geçmeye başladı.. neyse iyiyim şuan ama gözüm korkmadı değil 🥲
Canim ya kıyamam ah biz kadınlar 💐 çok şükür canım böyle yoklamaları hepimiz hazır olmalıyız sanırım şuan iyiysen sıkıntı yok ama arkası da gelebilir yani dikkat 🙈🥰

Kızlar aramizda kurutma makine vardı memnun musunuz bebe kıyafetleri hic küçülttümü elektrik konusunda nasıl farkediyomu fazla geliyormu

Bende almayı düşünüyorum hergun çamasır dayanmiyo 2ci bebede geliyo hepten mahvolacam
Ben hamile kaldığımda aldım hemen canım herşeyi de yıkadım kuruttum çok yüksek sıcaklıkta kurutmayjnca hiç bişi olmadı.sadece plastik içerikli şeyleri atamıyorum alez-arkası laylonlu önlükler vs.sana şöyle söyleyeyim allah korusun bugün bozulsa gidip yarın yenisini alırım o derece iyi ki almışım diyorum.evde toz kalmadı günlerce kurumayan katlanmayan çamaşır derdi kalmadı ütü bile yapmıyorum artık ütülü çıkartıyor

• Muhteşem
Reactions: Jou
Canim ya kıyamam ah biz kadınlar 💐 çok şükür canım böyle yoklamaları hepimiz hazır olmalıyız sanırım şuan iyiysen sıkıntı yok ama arkası da gelebilir yani dikkat 🙈🥰
Ayyy yine heyecanlandım 🙈💕 inşallah gecenin bir yarısı gelmez hiçbirimize kızlarr uykumuzu almış full enerjili bir anımıza denk gelsin inşallahh, o da önemliymiş valla 🙈

Ben hamile kaldığımda aldım hemen canım herşeyi de yıkadım kuruttum çok yüksek sıcaklıkta kurutmayjnca hiç bişi olmadı.sadece plastik içerikli şeyleri atamıyorum alez-arkası laylonlu önlükler vs.sana şöyle söyleyeyim allah korusun bugün bozulsa gidip yarın yenisini alırım o derece iyi ki almışım diyorum.evde toz kalmadı günlerce kurumayan katlanmayan çamaşır derdi kalmadı ütü bile yapmıyorum artık ütülü çıkartıyor
Yaaaaa peki elektrik konusunda nediyorsun

Jou’m benimki siemens. 1 saatlik bir programı var kupkuru çıkarıyor hep onu kullanıyordum ama eşim tişörtlerim küçüldü demeye başladı 🤣 şimdi güzel kıyafetleri o programa atmıyorum daha uzun sürede, kontrol ede ede kurutuyorum. Büyük rahatlık bence kesin al. Arçelik de kullanmıştım tekken. Herhangi bir problem yaşamadım
Cok edince tabii küçültür ısıyla alakalı belkide yaa ay alacamm

Valla 4 senedir araliksiz kullaniyorum bence en cok ihtiyac 🙈 hicbir cekme kuculme yasamadim. Onemli olan ayni tarz urunleri ayni anda birlikte atmak. Bir tshirtin yaninda bir havlu olursa havluyu fazla kurutmak icin harcadigi enerjiden dolayi tshirte tabii ki zarar verir. Full doldurmamakta onemli makineyi. Benimki bosch , memnunum. Ama arcelikte iyidir eminim
Evett evett havluyla onla bunla tabi karışık olursa olmaz onu bende oyle tahmin ettim nekadar az okadar iyi kuruturr kesinlikle
Kısalma yaşamamıssın ısıdan kaynaklımı onu anlatırmısın kuzu🥰

Tatlış bende 6 yıllık evliyim kurutmadan yana değildim ama hamile kaldığımı öğrenince eşim aldı hayatı kolaylaştırmak adına ki gerçekten ikimizde diyoruz neden önceden almamışız diye. Ben hep bebeğimin kıyafetlerini atıyorum hiç çekmiyor ayarını iyi yaparsan çekmez ama bi kez farklı ayarda çalıştırmıştm eşimin kıyafetleri çekmişti 😅 benimkisi bosh ama diğer markalardan memnun kalanlarıda biliyorum bütçeye göre makineler var ama bence hepside kolaylık
Yaaaa bende 6 yıllık evliyimm butçeme göre anca alabilecem vallahaa fiyat biraz ucuk ama yapcak birşey yok eşimde ortada çamaşır görmekten yana şikayetçi olmaya başladı😄buna seviniyorumm😄😄😄

Bebeğin kıyafetleri hangi programa attın peki nasıl çalıştırdın

Al canım, ben pişman değilim. Özellikle kışın çok kolaylık oluyor. Çarşaflar battaniyeler için falan harika. Çok yeni dış kıyafetlerimi atmıyorum onlarıda kaloriferin üzerine atıveriyorum.
Belki markası konusunda araştırma yapabilirsin. Siemensler i bi araştır kullananlardan
EŞim arçelik fabrikasında çalışıyor biz indirimli alıyoruz oyüzden arçelik almayı düşünuyoruz bebişim🥲🥰

Ayyy yine heyecanlandım 🙈💕 inşallah gecenin bir yarısı gelmez hiçbirimize kızlarr uykumuzu almış full enerjili bir anımıza denk gelsin inşallahh, o da önemliymiş valla 🙈
Genellikle de gece başlar ya hep ama mutlaka bir kısmı geceye denk gelcektir diye düşünüyorum 😅 ya bide son bir iki hafta doğuma yakın çok enerjik oluyormuşun öyle söylüyorlar kimden duysam sen ne durumdasın 😅

Evett evett havluyla onla bunla tabi karışık olursa olmaz onu bende oyle tahmin ettim nekadar az okadar iyi kuruturr kesinlikle
Kısalma yaşamamıssın ısıdan kaynaklımı onu anlatırmısın kuzu🥰
Ayni urunleri makineyi asiri doldurmadan atip mix programinda calistiriyorum. Kendisi ayarliyor icindekilere gore suresini isisini vs

• Muhteşem
Reactions: Jou
Genellikle de gece başlar ya hep ama mutlaka bir kısmı geceye denk gelcektir diye düşünüyorum 😅 ya bide son bir iki hafta doğuma yakın çok enerjik oluyormuşun öyle söylüyorlar kimden duysam sen ne durumdasın 😅
Dimi ya kesinn 😬
Ay ben de öyleyim!! Durduk yere kendime iş çıkarıyorum tam her şey bitti derken bütün evi döküp geri topluyorum 😂😂 ağrı sızı yokken mükemmel, ha ayaklar bacaklar mahvoluyor o ayrı 🙄 +20 kg taşıyorlar onlar da haklı 🥲

X