Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
He he tam tospik hiç durmayan hareketli tospik nst de ultrason da hiç durmadı Dr diyor ki oğlum bu ne hareket durda bir fotografini çekeyim annen nasıl gostercek bu çirkin hallerini diyor bide gözlerini açıp kapattığını gördük ay çok farklıydı 😅🥰
Hahahahaha aboovvv ultrasonda bile durmuyosa demekki ısiktan rahatsız oldu😆😆

Ne kadarsin şuan acemim çok ağrimiyor ama uykumdan uyanıyorum sonra uyuyorum çok olsa uyuyamam sanırım
35+2deyim canım 3 e kadar uyuyamadım sonrasında uyudum geçti gibi bugün de yuruyemiyorum sanki başı bacak arama inmiş benim kontrole 1 hafta var daha bakalım böyle devam ederse öncesinde acile gidebilirim

Ooyyyyy benim kız bekledi gününü sen anlıyormusun sancıdan nasıl oluyor
canım benım ışk doğumumda böyleydim. Erken doğum tehlikem olmultu. Ben snra bir ay yattım sadeve vcye gittim desem yeridir annem saolsun o bakmıştı bana. Ama bunda öyle bir lüksüm yok ili çocuk var iki gğndür yatıyorum anlıyorum kendımı. Zorlasam etsem sancı olıyor bana baya baya. Diyorum 10 gündaha aık dişini kızzım korkuyorum küveze kirer flan diye şki dopumumdada küvez le cebelleştim oyuzden elımden geldiğince istirahat ediyorum

• Beğen
Reactions: Jou
Yok ya coook seyrek geliyor saatte bir gibi bazen iki saatte bir… sıklasmaya baslasa tutucam sure ama iste🙁 benimkinin de basi 2 hafta onde gidiyor acaba bi problem teskil eder mi bilmiyorum… iste erken gelmesi gibi.🙄 bi yandan da hemen gelsin istiyorum artik her sey cok zor🥵
Sağlıkla gelsin 🙏 zaten erken değil ki artık 37.haftadasın galiba. Benimkini 37.haftada alacak doktor. Panik olacağın bi durum kalmamış yani sen hazırlığını yap paniklemeden bekle minnoşu 🥰 büyük oğlumun da kafası da kilosu da ilerdeydi şimdiki gibi. O 36.haftada geldi ama kafa büyük olunca mecburi acilen sezeryana aldılar. Sadece belki normal doğum yapamazsın ama bebekle ilgili bi sıkıntı olmaz artık merak etme

Sağlıkla gelsin 🙏 zaten erken değil ki artık 37.haftadasın galiba. Benimkini 37.haftada alacak doktor. Panik olacağın bi durum kalmamış yani sen hazırlığını yap paniklemeden bekle minnoşu 🥰 büyük oğlumun da kafası da kilosu da ilerdeydi şimdiki gibi. O 36.haftada geldi ama kafa büyük olunca mecburi acilen sezeryana aldılar. Sadece belki normal doğum yapamazsın ama bebekle ilgili bi sıkıntı olmaz artık merak etme
İnsallah canimm hepimizin hayirli dogumlari olsun🥹🙏🏼💕

canım benım ışk doğumumda böyleydim. Erken doğum tehlikem olmultu. Ben snra bir ay yattım sadeve vcye gittim desem yeridir annem saolsun o bakmıştı bana. Ama bunda öyle bir lüksüm yok ili çocuk var iki gğndür yatıyorum anlıyorum kendımı. Zorlasam etsem sancı olıyor bana baya baya. Diyorum 10 gündaha aık dişini kızzım korkuyorum küveze kirer flan diye şki dopumumdada küvez le cebelleştim oyuzden elımden geldiğince istirahat ediyorum
Aslındaa küveze girmekte kötü bi algı olmayalımm ya enazından ordada iyileşme süreci oluyor çok şükürr rabbim yaşaddığını bidaha yaşatmasınn🥲🥲

Ayy kızlarrr 35 haftalığım amaa sağ kalcam yürürken hep batma oluyo çokta yavaş yürüyorum topal gibi çok yoruldum bu dr da tutturdu 13hazirana neolcak all yanii gayette kilolu bi bebe yanii sinirlerim cok bozuldu
Bende aynı durumdayim sanki sezaryen olmuşum gibi bı ağrı var.benimde 14 haziran ama hiç alınsın istemiyorum,inşallah erken gelmez diye dua ediyorum😊

• Beğen
Reactions: Jou
Kizlar bebeğin kilosu ve boyu nasıl ben hiç anlamıyorum lütfen anlayanlar baksın boyunu nasıl hesaplıyoruz bana bı yardımcı olun 34+3 usg resmi

Eklentiler

• 17161418258516166487727542801235.jpg
    17161418258516166487727542801235.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar yazamıyorum birkaç gündür.
Benim de ağrılarım var. Özellikle alt kismima iğne batiriyorlar gibi. Ve yürümek iyice zorlaştı.
Yarın randevum var net tarih verecek. Aslında 3 haziran dedi ama ben o tarihe kalacağını asla düşünmüyorum
Son haftalar artık Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

X