Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Kaynanaya rahat söyleyemiyosun dimi
Aslaaaaa, bişi lazım olursa söyle diyor ama öyle denir mi? İnsan çekiniyor. Ben kendi düşünsün diyorum zaten yapı olarak da birinden kolay bişi isteyemem. O yüzden beklentiyi sıfırladım. Haftada bir yemek yapsa çağırsa bile yeter ama yapmıyor 🥲 yapısı böyle değişik

Aslaaaaa, bişi lazım olursa söyle diyor ama öyle denir mi? İnsan çekiniyor. Ben kendi düşünsün diyorum zaten yapı olarak da birinden kolay bişi isteyemem. O yüzden beklentiyi sıfırladım. Haftada bir yemek yapsa çağırsa bile yeter ama yapmıyor 🥲 yapısı böyle değişik
Evett benim kaynanamda öyle iştee iyidir karışmaz etmez ama neseki kocam diyo onu et bunu et falan diye

Arcelikte öyle ayarda yok biraz karişıcak kafam anlaşılan her makinede varmı böyle özellik
Arçeliği hiç bilmiyorum canım ama mutlaka farklı ayarları vardır kurutma seviyesi için. Tek tavsiyem aldığınız markanın en alt modellerinden almayın memnun olunanlar genelde hep orta ve üst olanlar

• Beğen
Reactions: Jou
Başta verdiklerimle hamile kaldığımdaki kiloyla arayı kapattığımı sayarsak 9 kg aldım ama şuan hamile kaldığım kilodan 4 kg fazlayım 🤣
Başta verdiklerimle hamile kaldığımdaki kiloyla arayı kapattığımı sayarsak 9 kg aldım ama şuan hamile kaldığım kilodan 4 kg fazlayım 🤣
Süpersiniz o zaman 😂 Doktorum 9 kg ideal olan demişti. Ama nerenin ideali bilmiyorum imkansız yani 🤣

Kızlar 33 haftalık hamileyim bi kaç gündür azıcık iş yapsam belim ağrıyor kıyafet giyip çıkarırken bile zorlanıyorum büyüdüğü için mi oluyor sizce başka bi sebep var mıdır özellikle de belimin sol kısmı ağrıyor

Süpersiniz o zaman 😂 Doktorum 9 kg ideal olan demişti. Ama nerenin ideali bilmiyorum imkansız yani 🤣
Ben çok daha farklı hayal ediyordum hamilelikte kendimi bünyem kilo almaya çoook müsait ama o kadar alamadım 33 haftalık hamileyim şu haftalarda 15-20 alırım diyordum bünyeden bünyeye değişiyor bu konu bence ya 🤣

X