Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Ohhh moni afiyet olsun iyi yapmışsın.😍😍 keşke daha önce yazsaydım gruba ben de yerdim 😀😀😀 doğuma 10 gün var artık denk gelirse yicem bakalım
Ye canım karides iyi temizlenen bi yerde yersen sıkıntı olmaz ben yedim olmadı sahsen bence bu yemeyin dedikleri şeylerin hepsi aşırı yemeyin anlamında ama biz tedbir amaclı yemiyoruz yoksa eskiden herkes yerdi her seyi bence

Başla ben yakipteyim orayı hoşuma gidiyor . Ama bunaralar kv de muhabbeti var hep🤪 sizin kim duracak hastanede yanınızda kızlar yada lohusalıkta . Bunların konusu açılmadı burda. Hadı bombalar patlasım kimler kimsleri istiyorr klimşer istemiyor. Ben bu doğumda sadece eşimle gitmeyi planlıyorum nasipse
Ben eşimle gideceğim 2 gün kalınıyormuş hastanede birlikte kalırız dedik. Annemin de niyeti varmış belli etti ben de kalırım size yardımcı olurum diye 😂 ama ben kocamla yaşamak istiyorum kızımızla ilk zamanlarımızı zorlanırsak da beraber zorlanırız dedim. Hem sen de akşam eve gidersin dinlenirsin ertesi güne dinç olursun dedim anlaştık

Başla ben yakipteyim orayı hoşuma gidiyor . Ama bunaralar kv de muhabbeti var hep🤪 sizin kim duracak hastanede yanınızda kızlar yada lohusalıkta . Bunların konusu açılmadı burda. Hadı bombalar patlasım kimler kimsleri istiyorr klimşer istemiyor. Ben bu doğumda sadece eşimle gitmeyi planlıyorum nasipse
Ben annemle giderim diyorum eşimde yanımızda kalır eğer özel oda bulabilirsek. Tecrübeye ihtiyacım olur gibi geliyor ilk doğum olduğu için 🤗

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Hastane çantalarınızı hazırladınız mı ne durumdasınız. Mesajlarınızı okuyunca bende daha bir heyecanlandım az kaldı bebişlerimize hepimiz hayırlısıyla kavuşalım inşallah. Ben şimdiden hastane çantasını yapıp koymak istiyorum kenara. Herkes onu koyma bunu koy şunu hiç koyma diyor kafam karıştı. Sizlerden fikir almak istiyordum😊

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Hastane çantalarınızı hazırladınız mı ne durumdasınız. Mesajlarınızı okuyunca bende daha bir heyecanlandım az kaldı bebişlerimize hepimiz hayırlısıyla kavuşalım inşallah. Ben şimdiden hastane çantasını yapıp koymak istiyorum kenara. Herkes onu koyma bunu koy şunu hiç koyma diyor kafam karıştı. Sizlerden fikir almak istiyordum😊
Merhabaaa hayırlı olsun canım 🤗 ilk sayfaya sabitledik listeleri bir bak istersen

Ben devlette olacagim için eşlere izin yok o yüzden ya eltim ya ablam gelir ikisi de gelir de büyük ihtimalle eltim kalır yanımda ev içinde çevremde herkes şanslıyım kötü gunlerimde de yanimdaydilar hem anne tarafı hem kv tarafim o yüzden güzel günler de de yanımda olsun isterim benim misafirlerim de çok olacak asiretiz 😁

Ben devlette olacagim için eşlere izin yok o yüzden ya eltim ya ablam gelir ikisi de gelir de büyük ihtimalle eltim kalır yanımda ev içinde çevremde herkes şanslıyım kötü gunlerimde de yanimdaydilar hem anne tarafı hem kv tarafim o yüzden güzel günler de de yanımda olsun isterim benim misafirlerim de çok olacak asiretiz 😁
İyi anlaşabiliyorsan çok şanslısın. Benım dördüncü doğum benı etraf biraz fazla yordu oyızden kimseyi yanımda istemiyorum. Eşim yapabildiği kadar yapsın yapamıyorsa yardım isteyeceğim hemiirelerden. Ben özel hastanede doğum yapacağım. Doktorum eşinden başka kşmseye ihtiyaç duymazsın yardımcı oluyorlar her konuda dedi . O yğzden kafam rahatladı. Ama belki annemi alabilirim eşim bazen ben yapamam diye başladı ik muk etmeye

Gerçeğim Dr bana son gittiğim kontrolde 31. Haftadaydim ilişki olsun kesin dedi bende birsey diyemedim ama zor ya nasıl olacak bide daha ilerleyen haftalarda şuan 34 valla çok zor 🤭
Çok zorlaştı ilişki falan. Zaten zevk almak hak getire. Ama ilişki de hem evlilik hem doğum için gerekli bir şey. Napıcam ben de bilmiyorum

Son düzenleme:
Çok zorlaştı ilişki falan. Zaten zevk almak hak getire. Ama ilişki de hem evlilik hem doğum için gerekli bir şey. Napıcam ben de bilmiyorum
Aynen valla benim 2 haftada bir oluyor 🤭oda ertesi gün hasta oluyorum 😁eşimde korkuyor bir daha yaklasamiyor 🤣
Bir ben böyleyim sanıyordum valla kendime ben mi üzerinde durmuyorum falan diyordum zorladım ertesi güne valla pertim çıktı🫣😅 aynen seda hem normal doğum hem evlilik için iyi birşey tabi ama yok yani perine masajı da işe yarıyor olmadı onu yapcaz 🤷🏻‍♀️

X