Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Selamlar arkadaşlar . Daha 30. Haftasına yeni girmiş biri olarak size danışmaya geldim 😊benim beyaz akıntım var ve yoğunluğu arttı ve arada sulu akıntı da oluyordu. Doktora söylediğimde azitro antibiyotik ve Donaxyl isimli fitil verdi. Akıntının türü nedir enfeksiyon var mıdır diye test yapmadıgı için ben korkuyorum acaba fitili kullanmam zararlı olur mu? Lekelenme yapar mı diye. Başlarda çok sıkıntı çektim çünkü bı konulardan korkum var o yüzdn. Kan sulanrıcı iğne de kullanıyorum her gün. Daha önce bu tarz fitil kullanan var mı ne yapmalıyım sizce ?
Sadece o fitili kullandım canım iki defa o iki defa da diğerinden ama geçmiyor sadece 1 hafta rahatlatıyor sonra yine devam ediyor malesef

Kızlar benim geceden beri inanılmaz vajina kemiklerim ağrıyor. Hele ayakta durmak işkence ciddi ağrıyor. Yaşayan var mı ne ağrısı bu

Kızlar benim geceden beri inanılmaz vajina kemiklerim ağrıyor. Hele ayakta durmak işkence ciddi ağrıyor. Yaşayan var mı ne ağrısı bu
Ay bi kere bana da olmustu doguruyorum sandım ama gecti. Benim ikinci hamileligim ilkinde hic hatırlamıyorum böyle bisi yani. Bunda oldu. Sanırım hareketten oluyor diye düsünüyorum cünkü ilkinde tek basımaydım hareket pek olmuyordu simdi kızım var ıster istemez kosturuyosun pesinden kucaga alıyorum vs. Ondan diye düsünüyorum ben. Sen de çok aktifsen olabilir. Hatta yürürken bile batıyomus gibi hissediyordum

Ay bi kere bana da olmustu doguruyorum sandım ama gecti. Benim ikinci hamileligim ilkinde hic hatırlamıyorum böyle bisi yani. Bunda oldu. Sanırım hareketten oluyor diye düsünüyorum cünkü ilkinde tek basımaydım hareket pek olmuyordu simdi kızım var ıster istemez kosturuyosun pesinden kucaga alıyorum vs. Ondan diye düsünüyorum ben. Sen de çok aktifsen olabilir. Hatta yürürken bile batıyomus gibi hissediyordum
Çatı ağrısı canım gayet normal bende de cok uzun süredir var bebek artık aşağıya baskı yaptgı için oluyorms
anladım evet çatı ağrısı yazıyor her yerde kemikler de genişliyor galiba :KK43:

Kızlar bugün kontrolüm vardı nstyede girdim beebğin hareketleri güzel dedi. 1 hafatlık geriliğin hala devam ettigini söyledi ama bunun bi sorun olmadığını bazen böyle olabilecegini söyledi kilosu 2 buçuğu geçmis güzel dedi ( 36+4) benimle aynı haftalarda olan varmı bebişi kaç kilo acaba durumu nedir ?? 🫠😍 herşey yolunda dedi
Bak iştee boşunaa evham yaptın kuzumm çok şükürr hatta doğdugunda bile kilosu ya az çıkıyor ya fazla bazen tersine oluyor

Ben iki haftadır yaşıyorum o ağrıyı ilk cocugumda hiç bir ağrım yoktu sadece 9 ay kusuyordum o kadar bunda agrimayan yerim yok olsun onlar iyi olsunlarda ne yapalım cekcez

Ayy kıyamam ben de onu sordum doktora bugün gidişata bakıcaz dedi, sende geçerse bebek zaten antikorlu olur şu an ama ilerlerse ertelemek gerekir dedi. Viral enfeksiyonmuş ileri değilmiş bakalım 🙁

Moniiim aynen öyle bir hayır var demek gerek d mi 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Öyle valla bi anda terletiyor hoop üşütüyor Mevsimlimm. Annem doğum için gelmişti ondan kaptım bi de 🙁. Keşke geldiği gün kayınvalideme gönderseydim 😆🥲.

Havvacım çok teşekkür ederim, dünden daha iyiyim ama hala bademcik ve boğaz yanması geçmedi. Günüm limon portakal tavuk suyu et suyu sarımsakla geçiyor. 2 günüm var toparlarım inşallah 🙁🙁🙁
Çok geçmiş olsun canım bir fincan pekmeze bir yemek kaşığı tereyağı koy erişin ocakta üstüne 4-5 damla limon sıkıp iç hem boğaz ağrısını geçirir hem soğuk algınlığına da iyi gelir ben ilaçsız böyle iyileştim

Kızlar 29 mayisa gün verildi demiştim. Dun cok kucuk bi sizi vardı sırtımda bide sürekli kasılıyordu megersem doğum sancisiymis dun 37+2 de bebisimizi kucagimiza aldik çok şükür 3300 gram olarak doğdu 🧿
Maşallah gözün aydın Allah analı babalı büyütsün. Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah 🤲

Kızlar 29 mayisa gün verildi demiştim. Dun cok kucuk bi sizi vardı sırtımda bide sürekli kasılıyordu megersem doğum sancisiymis dun 37+2 de bebisimizi kucagimiza aldik çok şükür 3300 gram olarak doğdu 🧿
Allah analı babalı büyütsün inşallah.
Hayırlı evlat olsun.

Ayyyy güzel haberlerde bugün ü aldıkkk
Gozüaydınnnnnnn 😍😍😍😍😍
Miss gibi koklaa oohhh sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin❤️

Kızlarrr
Bende dayanamayıp gittim bugün doktora bebeğin boynunda kordon var demiştim ya 2 hafta oldu hala kordon 1 tur boynunda doktor birşey olmaz merak etme dedi sen yine hareketlerini kontrol et suyunu güzel iç dedi. Ya çözer ya çözmez merak etme birşey olmaz dedi.
34+3 2.500 kilo olmuşuz boyumuzda 49 cm olmuş🫠
Birde nstye girdim gayet iyiyiz birşeyimiz yokmuş🙏

X