Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Kötü dusunmeyin ama herşey toz pembe de olmayacak.hayatiniza yeni biri geliyor ister istemez biseyler değişecek.mesela beni en çok bebek değil çevrem yordu.lohusa dönemi etrafımda kalabalık vardı ve hepsi bı ağızdan biseyler söylüyordu.tek başıma olsam ben e bu kadar etkilenmezdim.sizde çevrenizde sizi yoracak insanları bulundurmayin.bu dogumumda annemin gelmesini istemiyorum beni çok zorluyor ama tutturmuş gelicem diye.bakalim nasıl olacak
Ay hiç deme çevre ve lohusa oyle yap böyle etme bilmem ne yok bebek doğunca hep ağlayacak geceleri falann onlar bana deyince iyi ama ben birsey deyince kırıcı olan ben benim kız değil çevrem yordu ve sıktı vallahiii herşey kendim araştırdım yaptım sonra jouu aferimm iyi bakıyorsun daha fazlasını yapardımda siz sustunuzmu

Kötü dusunmeyin ama herşey toz pembe de olmayacak.hayatiniza yeni biri geliyor ister istemez biseyler değişecek.mesela beni en çok bebek değil çevrem yordu.lohusa dönemi etrafımda kalabalık vardı ve hepsi bı ağızdan biseyler söylüyordu.tek başıma olsam ben e bu kadar etkilenmezdim.sizde çevrenizde sizi yoracak insanları bulundurmayin.bu dogumumda annemin gelmesini istemiyorum beni çok zorluyor ama tutturmuş gelicem diye.bakalim nasıl olacak
Ya biliyomusun bende aymı durumdayım bu doğumumda. Sadece eşimle gitmek iatouorım ama benım bebeiş küçğk doğacak galıba ele avuca zor gelir. Eşim asla bakamaz sezeryan olacağım için malum bende 5-6 saat kalkamayacağım. Annemi alacağım galıba peşime yine

İlk bebeğinizde hiç tecrübe olmamasına rağmen annelik içgüdüsü ile bir şekilde başa çıkabiliniyor diye söyleniyor bana hep, moral için mi söyleniyor bilmiyorum sizce böyle mi peki 🥹
Valla öyle canım. Benim ilk bebegimde annem bir hafta kaldı sen git dedim zaten bayrama denk geliyordu. Sanki yıllardır anneymisim gibi hicbir sey aksamadı. Rabbimin eksik isi yok 🥹

Evett mama beslerken öyle ama anne sütü daha faydalı olduğu için doktorum banada emzirmeye devam demişti busefer meme reddi yaşamayalım demişti oyuzden sanırim zarzor indi ama enazindan çikmadı bu konuda içim rahattı

Ben ozel hastaneye getirdim hep
Peki mamayi siringayla mi verdinis acaba neyle verdiniz? Meme reddi olmamasi jcin siringa oneriyordu bi hemsire

• Beğen
Reactions: Jou
Ay hiç deme çevre ve lohusa oyle yap böyle etme bilmem ne yok bebek doğunca hep ağlayacak geceleri falann onlar bana deyince iyi ama ben birsey deyince kırıcı olan ben benim kız değil çevrem yordu ve sıktı vallahiii herşey kendim araştırdım yaptım sonra jouu aferimm iyi bakıyorsun daha fazlasını yapardımda siz sustunuzmu
Sustum ve ağladım.bu seferde ayy ne var ağlanacak herşeyi abartma diye üstüme geliyorlardi.sanki iyi bişey olmuş gibi hala anlatıyorlar sen çocuk yüzünden ağladın diye.ben bebeğin gelmesinden çok çevreden dolayı stresliyim

Ben de bugün mama verdim 25 ml. İnanılmaz rahatladı çocuk foto çekimi vardı sakince durdu 😁😁😁.

Acemimm öyle oldu valla. Tahminimden bile güzel bir kız oldu. Çok teşekkür ederim senin de yaşamana çok çok az kaldı 🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥰🥰🥰. Bi saat falan oldu yeni eve geldik. Göğüslerim gümüş kapak ve kreme rağmen yara oldu ve sezaryen kesiği ağrısının önünde ağrısı şu an. Mecbur mama verdim ama şimdilik sanki daha iyi oldu 🥰😁😁

Geçtik canımm yeni geldik. Ağrılarım meme ucumda var. Emzirirken ve memeden çekerken yanlış hareketler yaptım sanırım; kapağa ve kreme rağmen sağlam yara oldu. Emzirirken jiletle kesiliyormuş gibi ağrı oluyor 😵‍💫🥲. Sezaryen kesiği onun yanında hiç bişimişş 😅😅 sen nasılsınn nasıl geçiyor son günlerr 🥳🥳🤩🤩
Aaaa ciddi misin gümüş kapağa rağmen mi oyle oldu niye aceba ki inşallah biran önce toparlar ya çok acıyor diyorlar 🙈 aayy heyecanlı bekleyiş devam bol hareket yürüyüş tempoluyum baya bu hafta karnım daha da çok ağırlaştı sanki yürüyüs yaparken farkediyorum şuan plates topumun üzerinden yazıyorum mesela 😅

Gitmedim gece eşim yoktu telefonda da tartıştık bu durum yüzünden inat ettim gitmedim şu anda da hala aynı seyrediyor ağrılar.artmadı artarsa gideceğim bebek hareket edince canım çıkıyor resmen.haftasonu da sınavlarım var inşallah sınavlar bitmeden gelmez 🥲
Kıyamam ya mornancim bunu yapma kendine lütfen başkasına bakma eşin de dahil sıkma canını sana iyi gelecek birşeyler yap bebeğini ve kendini strese sokma nefeslerini kontrol et ara ara egzersiz yap çok iyi geliyor kendini dinle bebeğine odaklan herşey güzel olsun 🤗🥰

Kızlar iyi geceler, yarın sezeryana gireceğim ben de 🥹 korku, heyecan var şimdi de doğurasım, ayrılasım gelmiyor çok farklı hissediyorum 🥹 9 ayımız çok hızlı geçmiş meğerse, yarın sağlıkla kavuşuruz inşallah biz de 🤰 aynı bedende son gece 🥹
Yaa çok duygusal 🥰 İnşallah sağlıcakla alırsın kucağına o ilk emzirmenin tadıda ayrı bi güzel herşeyi doya doya yaşa canım benim

Kızlar iyi geceler, yarın sezeryana gireceğim ben de 🥹 korku, heyecan var şimdi de doğurasım, ayrılasım gelmiyor çok farklı hissediyorum 🥹 9 ayımız çok hızlı geçmiş meğerse, yarın sağlıkla kavuşuruz inşallah biz de 🤰 aynı bedende son gece 🥹
Ay hadi sağsağlim kavuşursnz insallahhh🫶😍

Ay ne heyecanlı, sağlıcakla kucağına al inşallah

Kızlar yataga yattım ve 10 15 dakikadır karnım ağrıyo sanki adet ağrısı gibide anlamadm hareket ederkende ağrıyo midemde bulanıyo şuan sancımmı var acaba bilemedim bi tuaf hissediyorum kendimi varmı böyle bir ağrı yaşayan 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

• Beğen
Reactions: Jou
kızlar tam 40+0 a sezeryan günü aldım bebiş erkek sizce bekler mi 😅 bu pazartesi 35+0 dı gittiğimde kilosu 2800 dü

X