Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
gunaydın hanımlaar, dogum yapan arkadasları tebrık edıyorum bebişlerinizle saglık mutlu gunlerınız olsun ınsallah cabucak alısın bırbırınıze :KK68: bizde haziran 10-11 gıbı falan demişti doktorumuz kesınlesmesı ıcın bır sonrakı kontrolu beklıyoruz umarım zamanında saglıkla gelır tum bebısler heyecan basladı artık zaman yaklastıkca:anneadayı::anneadayı:

Hahah hic erkek ismi yok gibi acemi 🤣 su olsa şunda var bu olsa yok bu sunun çocuğunun adı sevmiyorum ben falan derken kalmıyor elimizde 🤣 oysaki kız olsaydı adı hazırdı 🤣🤣 neyse bende diyorum ki eşime bir liste yapalım içlerinden eleyerek devam edelim en son birine karar veirriz elbet 😅 punch işi oluyor ya tablo şeklinde ismini yazıp gökkuşağı işlemek istiyorum sen napyosn 😍
Çok güzel fikir bence eleyerek gitmekk 😍 kız ismi hazırken oğluş planları bozdu desenee 🤣🤣 ay ben de punch yapacaktım birden vakit çok daraldı 😬 ama çok güzel oluyor hem tablosu hem yastık vs işlemeleri 😍 ben şöyle bir şey yapıyorum bükülebilir dekoratif telle, daha basit, dışının kordonunu örüp tele geçirdikten sonra baka baka büktüm bulut kısmı kaldı, benim gibi son dakikaya bırakanlara fikir olsun 😬🥰

Eklentiler

• IMG_9384.jpeg
    IMG_9384.jpeg
    88,1 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_9379.jpeg
    IMG_9379.jpeg
    119,5 KB · Görüntüleme: 34
Ben de bugün mama verdim 25 ml. İnanılmaz rahatladı çocuk foto çekimi vardı sakince durdu 😁😁😁.

Acemimm öyle oldu valla. Tahminimden bile güzel bir kız oldu. Çok teşekkür ederim senin de yaşamana çok çok az kaldı 🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥰🥰🥰. Bi saat falan oldu yeni eve geldik. Göğüslerim gümüş kapak ve kreme rağmen yara oldu ve sezaryen kesiği ağrısının önünde ağrısı şu an. Mecbur mama verdim ama şimdilik sanki daha iyi oldu 🥰😁😁

Geçtik canımm yeni geldik. Ağrılarım meme ucumda var. Emzirirken ve memeden çekerken yanlış hareketler yaptım sanırım; kapağa ve kreme rağmen sağlam yara oldu. Emzirirken jiletle kesiliyormuş gibi ağrı oluyor 😵‍💫🥲. Sezaryen kesiği onun yanında hiç bişimişş 😅😅 sen nasılsınn nasıl geçiyor son günlerr 🥳🥳🤩🤩
Tahmininden bile güzel mii 🥹🥹🥹 bu söz bana çok derinden dokundu 🥹 ben de böyle aşık olmayı dört gözle bekliyorum 😍❤️ çok geçmiş olsun ya bir an önce yoluna girsin inşallah bu emzirme yara durumların kuzum benim 😢 bebişin için en iyisini sen bilirsinn, anasın sen hissedersin 🥹🥹🥹

Doktora gidip nstye girmelisin canım bende hiç sancı olmadığı halde nstde sancım çıktı. Doktor açılma var mı diye kontrol etti bu yüzden vajinadan
Yaa canım rabbim sağlıcakla kucağına nasip etsin inşaallahh kacta giricejsin doğuma

Evett yaaa geçmiyorr

Ben kuzum yatağa girince banada oluyo gün içerisinde yoruluyoruz ondandır
Böyle kötü bi gece ilk defa geçirdim ishal olmuşum 😀😀 sabahı zor ettim eşimde hastaydı kaldırmadim kıyamadım ama felaket bi geceydi karnımdan kıvrandım sancı olmadığının farkındaydım ishal olacağımı anladım ondan gitmedim ya doğum yakın heralde (bi zahmet artık )

Kızlar yataga yattım ve 10 15 dakikadır karnım ağrıyo sanki adet ağrısı gibide anlamadm hareket ederkende ağrıyo midemde bulanıyo şuan sancımmı var acaba bilemedim bi tuaf hissediyorum kendimi varmı böyle bir ağrı yaşayan 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Mide bulantısı bende de çok olmaya başladı. Anlamadım neden 😒 ama adet ağrısı bel ağrısı bunlar hep var artık, dayanılmayacak duruma gelmesi veya suyunun ya da nişanının gelmesi lazım.. ağrıları ciddiye almıyorum artık ben 🙄🙄 (son yazdığını şimdi gördümm 😬😬 ishal doğuma yakın olur diyorlarr 🫢)

İnstagramda bi doktor yenidoğandan itibaren güneşe çıkarılacaksa güneş kremi sürmelisiniz diyor kızlar hele de ben gibi ekstra sıcaksa memleketiniz incia markasını alabilirsiniz organik yazmıs ben de icerigine baktım temiz görünüyor ben sabahları cıkarırım diye düsünüyorum bebişi markete vs dolasmaya alıcam yani
Beeonunki de olaganüstü

Mide bulantısı bende de çok olmaya başladı. Anlamadım neden 😒 ama adet ağrısı bel ağrısı bunlar hep var artık, dayanılmayacak duruma gelmesi veya suyunun ya da nişanının gelmesi lazım.. ağrıları ciddiye almıyorum artık ben 🙄🙄 (son yazdığını şimdi gördümm 😬😬 ishal doğuma yakın olur diyorlarr 🫢)
Bizi bitirdiler bu minik yaaramazlar 😀😀

Böyle kötü bi gece ilk defa geçirdim ishal olmuşum 😀😀 sabahı zor ettim eşimde hastaydı kaldırmadim kıyamadım ama felaket bi geceydi karnımdan kıvrandım sancı olmadığının farkındaydım ishal olacağımı anladım ondan gitmedim ya doğum yakın heralde (bi zahmet artık )
Heee ozaman ishaldiii demekki geçtiyse sıkıntı yok😁

Çok güzel fikir bence eleyerek gitmekk 😍 kız ismi hazırken oğluş planları bozdu desenee 🤣🤣 ay ben de punch yapacaktım birden vakit çok daraldı 😬 ama çok güzel oluyor hem tablosu hem yastık vs işlemeleri 😍 ben şöyle bir şey yapıyorum bükülebilir dekoratif telle, daha basit, dışının kordonunu örüp tele geçirdikten sonra baka baka büktüm bulut kısmı kaldı, benim gibi son dakikaya bırakanlara fikir olsun 😬🥰
Bunlarda çok güzel olmuş canısı seninkinin bitmiş halini de at merak ettim bende isim belli olunca islicem artık benimki baya son dakikaya kalacak sanırım 🤣😍

Eracım evet onu da yaptım ama emziremiyorum kesinlikle. Mastit oldum maalesef pompayla çekmeye çalışacağım bugün

Mevsimlimm sağ salim kavuş yavruna inşallah. Benim kız boğa burcu oldu, zaten detaylı ultrasonda açken ağladığı çıkmıştı. Yani memeyi öyle bir mahvetti ki şı an başları simsiyah yara kabuğu altı kırmızı kan 😵‍💫😵‍💫. Bende de ilk emzirme tecrübesizliği eklenince iyice kötüye gitti
Amin canimm amin 🤲🏻 yaaa kıyamam ben ona ordan belliydi demek ki seni sömurecegi 🙈 yanında kimmvar canım gösteren birileri olmadı mı bebiş mi tutamadi aceba niye böyle kötü oldu ki 🥲

Kızlar iyi geceler, yarın sezeryana gireceğim ben de 🥹 korku, heyecan var şimdi de doğurasım, ayrılasım gelmiyor çok farklı hissediyorum 🥹 9 ayımız çok hızlı geçmiş meğerse, yarın sağlıkla kavuşuruz inşallah biz de 🤰 aynı bedende son gece 🥹
Hayırla kucağına al inşallah tubacim doğdu mu bebis nasılsınız 🐣🥰

Doğuma yakın ishal oluyormuş sanırım 🙈 ne kadar oldunuz şuan şimdi nasılsın

X