Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Kızlar yataga yattım ve 10 15 dakikadır karnım ağrıyo sanki adet ağrısı gibide anlamadm hareket ederkende ağrıyo midemde bulanıyo şuan sancımmı var acaba bilemedim bi tuaf hissediyorum kendimi varmı böyle bir ağrı yaşayan 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Doktora gidip nstye girmelisin canım bende hiç sancı olmadığı halde nstde sancım çıktı. Doktor açılma var mı diye kontrol etti bu yüzden vajinadan

Kızlar bugün isyerimdeki son günümdü çok şükür bunu da atlattım. Daha şimdiden rahatladım yarın işe kaygım olmayacak. Bi de küçük oğlum 3 yaşında en azından doğuma kadar onunla doya doya vakit geçiririm.
11 yaşındaki oğlumun da sınav haftası. O açıdan biraz zorlanacam galiba 5. Sınıf çünkü
Umarım önümüzdeki hafta dogurmam sınavlar bitince dogururum. Ama herseyin hayırlısı tabiki
Bu zamana kadar iyi çalışmışsınız maşallah. Ben çok erken ayrıldım . İş hayatından yorulmuştum senelerin verdiği . Gebelik de iyi bahane oldu ☺

Kızla birde ayvanın içindeki çivitini deneyin bende baya işe yaramıştı. Bş ferahlık beriyor insana o. Çekirdekleri sabhtan az suya koyun akşama kadar o zaten jel hbi oluyor. Hemen emiyor onu göüs
Eracım evet onu da yaptım ama emziremiyorum kesinlikle. Mastit oldum maalesef pompayla çekmeye çalışacağım bugün
Aaaa ciddi misin gümüş kapağa rağmen mi oyle oldu niye aceba ki inşallah biran önce toparlar ya çok acıyor diyorlar 🙈 aayy heyecanlı bekleyiş devam bol hareket yürüyüş tempoluyum baya bu hafta karnım daha da çok ağırlaştı sanki yürüyüs yaparken farkediyorum şuan plates topumun üzerinden yazıyorum mesela 😅
Mevsimlimm sağ salim kavuş yavruna inşallah. Benim kız boğa burcu oldu, zaten detaylı ultrasonda açken ağladığı çıkmıştı. Yani memeyi öyle bir mahvetti ki şı an başları simsiyah yara kabuğu altı kırmızı kan 😵‍💫😵‍💫. Bende de ilk emzirme tecrübesizliği eklenince iyice kötüye gitti

Kızlar yataga yattım ve 10 15 dakikadır karnım ağrıyo sanki adet ağrısı gibide anlamadm hareket ederkende ağrıyo midemde bulanıyo şuan sancımmı var acaba bilemedim bi tuaf hissediyorum kendimi varmı böyle bir ağrı yaşayan 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Benim de sol kasığımda var uyuyamıyorum ,midem kazınıyor
kızlar tam 40+0 a sezeryan günü aldım bebiş erkek sizce bekler mi 😅 bu pazartesi 35+0 dı gittiğimde kilosu 2800 dü
İlk sezaryen mi, 2.de o kadar bekletmiyorlar

• Beğen
Reactions: Jou
mesirmacunu mesirmacunu Yaseminnn günaydın; sezaryen sonrası bugün 3. günün olacak. Ayaklarımda karnımda ve kuyruk sokumu kısmımda aşırı ödem var. Sende de var mı? Artık psikolojik olarak bitik duruma geldim.
Geçmiş olsun, geçer inşallah ödemlerin. Bebek sadece meme ucunu emerse yara oluyormuş, ucunu bebeğin damağına değdir. Gümüş kapağı hiç çıkarma

mesirmacunu mesirmacunu Yaseminnn günaydın; sezaryen sonrası bugün 3. günün olacak. Ayaklarımda karnımda ve kuyruk sokumu kısmımda aşırı ödem var. Sende de var mı? Artık psikolojik olarak bitik duruma geldim.
Bolbol su iç bitanemm lohusasın bunlar çok normal zamanla geçecek merak etme 😘

Eracım evet onu da yaptım ama emziremiyorum kesinlikle. Mastit oldum maalesef pompayla çekmeye çalışacağım bugün

Mevsimlimm sağ salim kavuş yavruna inşallah. Benim kız boğa burcu oldu, zaten detaylı ultrasonda açken ağladığı çıkmıştı. Yani memeyi öyle bir mahvetti ki şı an başları simsiyah yara kabuğu altı kırmızı kan 😵‍💫😵‍💫. Bende de ilk emzirme tecrübesizliği eklenince iyice kötüye gitti
GOgüslerine sıcak komples yap kuzum iyi gelir geçmiş olsun😞

Kızlar iyi geceler, yarın sezeryana gireceğim ben de 🥹 korku, heyecan var şimdi de doğurasım, ayrılasım gelmiyor çok farklı hissediyorum 🥹 9 ayımız çok hızlı geçmiş meğerse, yarın sağlıkla kavuşuruz inşallah biz de 🤰 aynı bedende son gece 🥹
Yaa canım rabbim sağlıcakla kucağına nasip etsin inşaallahh kacta giricejsin doğuma
Bugün 37+0 dik bizde. Son bir hafta diyorum ama nasip bakalım cuma günü kontrolde neler olacak.
Son günler gerçekten geçmek bilmiyor insan bu geçen haftalara hayret ediyor ya. Onca hafta geçti şu son bir hafta 10 gün geçmiyor 🙆
Evett yaaa geçmiyorr
Ben kuzum yatağa girince banada oluyo gün içerisinde yoruluyoruz ondandır

C
Peki mamayi siringayla mi verdinis acaba neyle verdiniz? Meme reddi olmamasi jcin siringa oneriyordu bi hemsire
anım benim 2. Dogumumda hastanede şırınga ile verdiler mamayi. Evde öyle yapabilirsiniz demişti hemşire. 1 hafta kadar öyle yaptım sık sık da sütüm artsın diye emzirdim

Ne sınavları canisi, biraz streslisin normal olarak tabii. Eşin de üstüne tuz biber olmuş, derin bir nefes al bir yarım saat faalan hicbir sey dusunmeden kendine ayir. Gerekirse ağla, disari cikabiliyorsan bir hava al. Herşey güzel olacak insallah. Allah yardımcın olsuun
Finaller üni son sınıfım son sınavlarım.o kadar iyi ders oldu ki hamilelikte yaşadıklarım,doğumdan sonra resmen yeniden doğacağım.herşey güzel olacak inanıyorum

Ters emzirme dene mastite bire bir.günde bir kere ters emzirme yap

X