Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Tecrübeli anneler sizce kameralı bebek telsizi gerekli mi az önce şu modeli aldım ilk 20 günden sonra bebeğimle tek başıma olacağım en basitinden banyoya giderken vs kolaylık olur diye düşünüyorum kulllananlar yorum yaparsa sevinirim

Eklentiler

• IMG_5929.png
    IMG_5929.png
    124,4 KB · Görüntüleme: 19
Daha önce doğum yapmış ve yeni doğum yapanlara bir şey danışmak istiyorum sizce doğum öncesi emzirme danışmanı ile anlaşmak mantıklı mı? Yoksa süreçte zorlanınca mı danışmalı?

Daha önce doğum yapmış ve yeni doğum yapanlara bir şey danışmak istiyorum sizce doğum öncesi emzirme danışmanı ile anlaşmak mantıklı mı? Yoksa süreçte zorlanınca mı danışmalı?
Bence hiç gerek yok.iki sezeryan oldum sütüm hemen geldi ve hemşireler çok güzel yardımcı oluyor hastanede.kendini strese sokma bence akışına bırak
Neden erken doğum olacak canım 35 haftalık genelde 2600 ve üstü olması gerekiyor ben en son 33 haftalik gittim 2300 du
35. Hafta kontrolümde 2600 dü kilosu canım.38 de alınacak sezeryanla 3 kilonun üstünde olır inşallah diye dua ediyorum olmasa da çabuk toparlanıyor dışarıda dert etme

X