Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Onu bende kullandım iki kez. Ama düzelmiyor hatta bilere de antibşyetik kullandım. Bu sefer aşırı büyümüş. Dedi antibşyetik veremem böbrekler daha çok yorar kendını ıdare edeceksın. 3 kere parol kullanabilirsin. İdrar yolunenfeksiyomunolmadıpum için şanslısın dedi. Yoksa doğumu tetıkleyecektı aşırı sancım olacaldı belkide erken olacaktı. Kaldı 18 gün dişimizi sıma ya devam🌺🌺
Ha gayret o zaman canım yaa. Evet haklı enfeksiyon erken doğumu tetikliyor. O zaman bende enfeksiyon da vardı o sebeple kullanmak zorundaydım. Diğer bütün vitaminleri kesmişti böbrek yorulmasın diye. Çok şükür kritik zamanları da geçtik sağlıkla gelsin kuzular 🫶 🌸

Ha gayret o zaman canım yaa. Evet haklı enfeksiyon erken doğumu tetikliyor. O zaman bende enfeksiyon da vardı o sebeple kullanmak zorundaydım. Diğer bütün vitaminleri kesmişti böbrek yorulmasın diye. Çok şükür kritik zamanları da geçtik sağlıkla gelsin kuzular 🫶 🌸
Amin şnşallah. Zatem çoğumuz Hazıranın ikinci haftası dopuracağız. 20 gün flan kaldı genel olarak . Dopuran anneler kayboluyor bö süre. Bakalım niz nasıl olacağız. İnşallah hurdan paylaşırız dopum tecrubelerini flan dopum snrasında bebişlerin nasıl heliştiğini🧿🌺

Günaydınn 35+2 den selamlar🤣 bu hafta sabahları uyanınca ayak tabanım sanki şiş de ağrıyor gibi bi hissiyat oluyor biraz hareketlenince geçiyor sizde de böyle durum var mııı
Var canım ama ödemden kaynaklı iştee allah yardımcimız olsun zor ana olmak analık karnından başlıyor resmen

Aaayyy seda aynı bedende son gününüz mu 🥹 ama bu daha da güzel bir başlangıcın son günü 🥰 hayırla sağlıkla kucağına almak nasip olsun canım doğumdan sonea kendine gelince bekliyoruz seni buraya 😍🐣
Evet son günümüz 🥹🫶 cok değişik hissediyorum arkamda bir evladımı bırakacagm için sürekli ağlıyorum kendime engel olamıyorum karmakarışık duygularım

Amin şnşallah. Zatem çoğumuz Hazıranın ikinci haftası dopuracağız. 20 gün flan kaldı genel olarak . Dopuran anneler kayboluyor bö süre. Bakalım niz nasıl olacağız. İnşallah hurdan paylaşırız dopum tecrubelerini flan dopum snrasında bebişlerin nasıl heliştiğini🧿🌺
Evet inşallah sağlıklı gelsinler de bi fırsat buluruz elbet ☺️🌸

Evet son günümüz 🥹🫶 cok değişik hissediyorum arkamda bir evladımı bırakacagm için sürekli ağlıyorum kendime engel olamıyorum karmakarışık duygularım
İkinci doğumuma giderken bende çok ağlamıştım. Evladımı arkada bıraktım diye ama yapacak birşey yok. İnşallah sağlıcakla bebişine kavuşursun sende.

Yaaa sedoşş ben hele nasıl olcak bilmiyorumm 😔😔 kızım bensiz geceleri uyumazz aklım hep onda kalcak şuan bile duygusala bagladım gene

X