Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Kızlar hastane için nasıl terlik almamız lazım,illa lohusa terliği olması şart mı?
Canım ben crocs aldım hem dışarda da giyiyorum ödem yüzünden ayakkabılarım olmuyor zaten

Eklentiler

• IMG_5927.png
    IMG_5927.png
    256,4 KB · Görüntüleme: 82
Ters emzirme nasıl oluyorki morgancim
Canım nasıl tarif edeyim bilemedim 😁 internette görselleri var aslında yazarsan çıkar.
Her şey gerçekten çok güzel canım. Ben de yüksek lisans sürecindeyim. Tek başına hamileliği yürütmek bile zorken yanına bir de üniversite eklemişsin, tebrik ederim. Ama son düzlükler artık 🥰 Allah yardımcın olsun ve her şey olması gereken zamanda olsun inşallah 🤗
amin çok teşekkür ederim hepimizin yardımcısı olsun inşallah rabbim
6 ay sonra işe yaradımı sarkmadımı karnın
Benim iki bebeğim de sezeryan oldı ve asla korse bişi kullanmadım ve karnım dümdüz oldu 3-5 ay sonra ama bu 3. Bebeğimde kullanacağım sanırım çünkü yaş faktörü de var ilerledi yaş göbek kalabilir.dikişler iyileşmeden önermiyorlar enfeksiyon yüzünden sezeryqndq

Selam kızlar ben de 36+1 den bildiriyorum benim bebede bi hafta önde 37 gibi düsünebiliriz, mide bulantısı basladı hatta istifra boyutunda, çatı kemiği ağrısı fena, hafiften ödem de başladı önceden yoktu, onun harici iyiyiz diyelim iyi olalım, yarın kontrol günü belki sezaryen icin tarih verir versin artık dayanamacannn 😄

Kizla 37 + 2 de doğurdum bebisim biraz zayıf 2 kilo 400 grm ama çok şükür sağlıklı mama takviyesi de alıyor inşallah bir an önce toparlanir
Aaa hadi gözün aydın olsun Allah analı babalı büyütsün. Merak etme onlar bizden çok daha güçlü hemen toparlar İnşallh

Kizla 37 + 2 de doğurdum bebisim biraz zayıf 2 kilo 400 grm ama çok şükür sağlıklı mama takviyesi de alıyor inşallah bir an önce toparlanir
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsun bebek gerçekten zayıf sağlıklı olsun da bişey olmaz toparlanır inşaallah 🤲

Gelmiş geçmiş olsun canım darısı bize hepimize inşallah 🙏🏻 sağlıklı en azından artık aklın kalmıcak gözünün önünde olucak doktorlar gerekeni yapar içini ferah tut benimde karın kısmında gelişim geriliği çıktı bende haftaya kontrol düzelmediyse sezeryan rabbim bütün meleklerimizi korusun🙏🏻

Annişler ters emzirme yöntemi bu oluyor.bazı kanallar normal yöntemde sürekli akış sağlayamayıp mastite sebep oluyormuş aklınızda olsun ara sıra bu şekilde emzirerek bütün kanalları çalıştırıp mastitin önüne geçebilirsiniz.iki kere yaşadım ve pompa bile fayda etmedi mastit olduktan sonra antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştım.bu yöntem çok etkiliymiş günde bir kere yapsak bile yeter bence

Eklentiler

• IMG_6485.png
    IMG_6485.png
    379,5 KB · Görüntüleme: 77
canım Geçmis olsun bende şuan 37+3 ümm ne güzel yavrunu aldın kucağına rabbim sağlıklı sıhhatli büyütmek nasip etsin 😇🥰🥰 bize ayrıntılardan bahsedermisin müsait olunca nasil oldu dogumdan önce neler hissettin

X