Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
39dan sonra fazla büyümüyorlarmış, doğum kilosuna ulaştı diyor uygulama, zaten yer kalmadı daha büyümeye 😂😂 bilemedim ki temizlik fln yaptık ama sanırım ödemleri atıyorum aşkom
Bol su içiyorsan olabilirr bakk bende öyleydimm
Yani şuan bile doğursan doğurursunn amaa 3400 de iyi almış 3700le doğurursun bu gidişle

Varmı doğumu tetiklemek için yapılması gerekenler yapalım bee 🤭😃😃 ben her gün düzenli 9 bin adım atıyorum hareketli bi hayatım var hiç durmam 😃😃 bikaç hareket yapıyorum çömelme flan ne yapabiliriz başkaaa
Yürüyüş sayın cok çok iyi bunun yanında Derin çömelme yap plates topunda dairesel hareketler yap aksak gebe yürüyüşu merdiven özellikle in çik birde ilişki korunmasız 🤗

Kizla 37 + 2 de doğurdum bebisim biraz zayıf 2 kilo 400 grm ama çok şükür sağlıklı mama takviyesi de alıyor inşallah bir an önce toparlanir
Hiiic üzülme bebekler iceridense dısarıda daha cok ve daha cabuk kilo alıyorlar. Bas mamayı bisi olmaZzzzz üzülme hayırlı olsunnnn🙃

Kizlar kontrolden geliyorum,doktor bebeğimin iri olduğunu söyledi.35+4 teyiz kilosu 3400 müş.bana baya fazla geldi ama bilemedim.doktor sınırda korkma dedi.ben 2800 falan bekliyordum.
Oy masallah ne yalan diyim bana da fazla geldi benm kızım 39.2 de 3200 dogmustu😁😁

Kizlar kontrolden geliyorum,doktor bebeğimin iri olduğunu söyledi.35+4 teyiz kilosu 3400 müş.bana baya fazla geldi ama bilemedim.doktor sınırda korkma dedi.ben 2800 falan bekliyordum.
Evett maşaallahhh 3400 de baya almış ne yiyon kııaaazzz🤣🤣🤣 doğurana kadar 4500 kiloyla doğurursan helal sana 🙈🙈

Tecrübeli anneler sizce kameralı bebek telsizi gerekli mi az önce şu modeli aldım ilk 20 günden sonra bebeğimle tek başıma olacağım en basitinden banyoya giderken vs kolaylık olur diye düşünüyorum kulllananlar yorum yaparsa sevinirim
Ben kullanıyordum kızıma ama bu mıdel degil tabikii. Ben cok memnundum simdi de kızımda kullanacagım. Her anlamda cok iyi benimki uygulamalı

Yürüyüş sayın cok çok iyi bunun yanında Derin çömelme yap plates topunda dairesel hareketler yap aksak gebe yürüyüşu merdiven özellikle in çik birde ilişki korunmasız 🤗
Aksak gebe yürüyüşü biri gülcek bana diye yapamıyorum dışarda tuaf geliyo 😃😃😃🤭 iliski zaten korunmasız oluyo sadece merdiven inip çıkmıyorum bak . 9 katta oturuyorum dışarı ckarken inip çıksammı bacaklarım felç olmasa bari 😀😀😀😀

Yaaa sedoşş ben hele nasıl olcak bilmiyorumm 😔😔 kızım bensiz geceleri uyumazz aklım hep onda kalcak şuan bile duygusala bagladım gene
Bende aynı seyi düsünüyorum valla babası bir gün idare edecek anneler be cekiyor bilecek diyorum 🥹

• Beğen
Reactions: Jou
Kizlar tüplerini baglatmayi dusunen varmi? Yasim 30 2.bebegim. 3.yu dusunmuyorum. Sagliklsal acidan ileride bir sorun olustururmu orda takildim
Valla ben sezaryen olsaydım baglatacaktım bende düsünmüyorum 3. Ama normal yapacagım ınsallah o yuzden ben spiralden devam ya

Varmı doğumu tetiklemek için yapılması gerekenler yapalım bee 🤭😃😃 ben her gün düzenli 9 bin adım atıyorum hareketli bi hayatım var hiç durmam 😃😃 bikaç hareket yapıyorum çömelme flan ne yapabiliriz başkaaa
İlişkiye gimek. 🙈
Günde 6 tane kabe hurması yemek. 🌺
Yerleri silmek. 😀
valalha bende bunları duydum. Ama bu arada bence herkes hurmayı yesın süt olulumunu çok etkiliyormuş kızlar. Snra süt nasıl gelecek diye düşünemyelim. Birde doğum snrası var bebeker sarılık flan olmaması için

Aksak gebe yürüyüşü biri gülcek bana diye yapamıyorum dışarda tuaf geliyo 😃😃😃🤭 iliski zaten korunmasız oluyo sadece merdiven inip çıkmıyorum bak . 9 katta oturuyorum dışarı ckarken inip çıksammı bacaklarım felç olmasa bari 😀😀😀😀
Haha bende akşamları öyle yürüyorum çok belli olmaz diye 😅Aaayy yok o kadar aniden inip çıkma valla bacakların pert olur 2-3 kat kadar sadece bal aksak gebeyi merdivenlerde yapabilirsin 🤗

X