Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Yaaaa yerimmm onu tostikk yavvvv
Bugidişle doğuramıcan gibi sende ben gibi sezli🙈
Kızzz bu arada tostik diyince aklıma geldi bebiş 2 haftada 400 gr almış ben 0 😱 hatta daha az çıktı kilom ve hep hamurişi yemiştim. Yok anam burda ölmüyorsan doktor yüzü göremiyorsun tövbe tövbe.. bizim doğumu ebe yaptırıyor, ne kordon dolanması ne başka bir şey, anca hayati bir tehlike olacak ki sezaryene alsın… ona ihtimal vermiyorum da bana suni sancı yolu gözüktü 🥲🥲🥲

Uykudayken öyle oluyoo benim biraz şişiyor kuzum hatta sol kasığım kasılıyo çok acı içinde dönüyorum resmen
Ben de aynıyım ama benim ki 2 hafta küçük senden
Seninkiler büyükmüş evet anlayabilcek yaştalar. Bizimki 20 aylık ne tepki vercek bilmiyorum oda benim gözümde bebek daha 😅
Oda bebiş daha. Benim ki 6 yaşında hastaneye giderken giyeceği elbiseyi ayarlıyor kuzum

Kızzz bu arada tostik diyince aklıma geldi bebiş 2 haftada 400 gr almış ben 0 😱 hatta daha az çıktı kilom ve hep hamurişi yemiştim. Yok anam burda ölmüyorsan doktor yüzü göremiyorsun tövbe tövbe.. bizim doğumu ebe yaptırıyor, ne kordon dolanması ne başka bir şey, anca hayati bir tehlike olacak ki sezaryene alsın… ona ihtimal vermiyorum da bana suni sancı yolu gözüktü 🥲🥲🥲
Hergun 15gram alıyo istee bildiğim kadarıylaa 🤭
Hayırlısıyla gelsin bitanemm yaa sağlicakla gelsin nasil gelmek istiyorsa ❤️ hamurişi demekki tospağa gitti yada çokmu hareketliydin

Kızzz sen beni bekleme benimki nazlı çıktı anasına çekmiş napalım 40ı bitircem ben bence 😬😬😬

Ahahahahh 30una kadar doğmazsa 10 günü daha var sonra suni sancıya gidicem sezaryen olmaz belki ama zorlu bi doğum olur gibi 😬😬😬

Ahahahahaha ya jou sinirlerim bozuldu gerçekten doktor her şeyi çok iyi demekten başka bir şey yapmıyor ben de kurcalamıyorum çok şükür diyorum napimm 🙈
Evettt yaaa bende oram ağrıyo dikişlerim ağeıyo diyorum normal diyo hayy dedim sıçemm tamam şükür buna da yanii bi yolu yohmu🤣🤣

Ayyy ağlamaz insallah sağsağlim atlatırız bu süreci ben o konuda rahatım babaannesiyle babasıyla bizde kalacaklar ağlamaz benimki senin işin daha zormus 🥺
Anneme bile alışkin değil babannesinede öyle kocamla da oynar eder ama uyku için benle yapar inş bigün e çıkarım ben

Varmı doğumu tetiklemek için yapılması gerekenler yapalım bee 🤭😃😃 ben her gün düzenli 9 bin adım atıyorum hareketli bi hayatım var hiç durmam 😃😃 bikaç hareket yapıyorum çömelme flan ne yapabiliriz başkaaa

Hergun 15gram alıyo istee bildiğim kadarıylaa 🤭
Hayırlısıyla gelsin bitanemm yaa sağlicakla gelsin nasil gelmek istiyorsa ❤️ hamurişi demekki tospağa gitti yada çokmu hareketliydin
39dan sonra fazla büyümüyorlarmış, doğum kilosuna ulaştı diyor uygulama, zaten yer kalmadı daha büyümeye 😂😂 bilemedim ki temizlik fln yaptık ama sanırım ödemleri atıyorum aşkom

Varmı doğumu tetiklemek için yapılması gerekenler yapalım bee 🤭😃😃 ben her gün düzenli 9 bin adım atıyorum hareketli bi hayatım var hiç durmam 😃😃 bikaç hareket yapıyorum çömelme flan ne yapabiliriz başkaaa
Daha ne olsun 😱 hurma ve ahududu yaprağı çayını da ekle ay valla 1000 adım atsam şükrederim 😢

Kizlar tüplerini baglatmayi dusunen varmi? Yasim 30 2.bebegim. 3.yu dusunmuyorum. Sagliklsal acidan ileride bir sorun olustururmu orda takildim

Kizlar bebegim daha iki günlük gozlerinde sari sulu akinti geliyor bu gün bide capaklaniyor doktora götürdüm damla verdi inşallah geçer ayni şeyleri yaşamış Anne adayları var mi aranızda

• Beğen
Reactions: Jou
Kizlar bebegim daha iki günlük gozlerinde sari sulu akinti geliyor bu gün bide capaklaniyor doktora götürdüm damla verdi inşallah geçer ayni şeyleri yaşamış Anne adayları var mi aranızda
Benim yegenimde tikaniklik vardi temiz suyla siliyolardi bi de goz pinarina masaj yapiyolardi canim. İstersen bi bak internetten

Benim.bu 2 inci bitane kızım var 8 yaşında ❤️🤭 buda 2 inci bebikim buda oğluş olcak inşallah rabbim sağlık versin ikisinede ❤️🤭
Bernacım ilk bebegimde yaşamıştım bu durumu gercekten prof bi göz doktoru tanıdığımız geldi eve bakmaya sütünden damlat her gün bizimkini o geçirmişti ❤️🥰

X