Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Ay yok o kadarda olmasın ya gelsinelr artk vallahi korkuyorm artk durdukça. Büyüyolar kız bunlar nasıl çıkcaklar 😀😀😀 kızım 38 de doğmuştu oğluşta gelsin artk yeter kavuşalım artk
Yaaaaaaa offf bende öylee ogluşun tadıni kokusunuda almak istiyorum bana göre değel bu hamilelik

Bende galiba evladımı bırakcam diye duygusala bağlayabilirim. O yüzden ananesine bırakıcam siz sonra gelin dedim ama bakalım yine o duygularda olur muyum bilmiyorum. İlk olarak onu düşünüyorum hep. Yanıma hangi oyuncağını alsam daha çok durur diye düşünmeden edemiyorum değişik bir duygu

Ya benım de bacaklar fena şişti ayakkabılarım babetlerim girmiyor. Görünğrde norlal ama demekki ödev var. Kızımda hatta ayaklarım bir numara büyüdü. Küçülmedide inşallah bundada öyle olmaz. Bn rizede yaşadıpım şçin terlıkde giyemiyoum bugün hava baya serin doğalgaz açtım. Üşüyorum şuan yapmur yağıyor dişarda😩 dıyordum hazıranda bebeler pişecek ama ben dopurana kadar anca hava ısınır

Bende galiba evladımı bırakcam diye duygusala bağlayabilirim. O yüzden ananesine bırakıcam siz sonra gelin dedim ama bakalım yine o duygularda olur muyum bilmiyorum. İlk olarak onu düşünüyorum hep. Yanıma hangi oyuncağını alsam daha çok durur diye düşünmeden edemiyorum değişik bir duygu
Ya ana yüreği işte. Bizde ili çocukumuzu peşimize götürücez. Ama benimkiler büyük . Biri 10 dieri 6 yaşında kardeşlerimi görmelerini iatiyorum. Akşam eşimle eve dönecekşer bizde annemle hastanede kalacağız nasipse🌺🌺

Ya ana yüreği işte. Bizde ili çocukumuzu peşimize götürücez. Ama benimkiler büyük . Biri 10 dieri 6 yaşında kardeşlerimi görmelerini iatiyorum. Akşam eşimle eve dönecekşer bizde annemle hastanede kalacağız nasipse🌺🌺
Seninkiler büyükmüş evet anlayabilcek yaştalar. Bizimki 20 aylık ne tepki vercek bilmiyorum oda benim gözümde bebek daha 😅

Kızlar yeni fırsat buldum yazdıklarınızı tahmin etmiştim o yüzden çokkkk güldüm 🤣🤣🤣🩷 3400gr olmuşuz hala doğmaya niyetimiz yokkk 🥲😬 39+1’deyim rahim ağzı hala 3cm, sıfır ilerleme 😬 benden haber beklemeyin diyorum sizeee 🤣🤣💕💕💕
Yaaaa yerimmm onu tostikk yavvvv
Bugidişle doğuramıcan gibi sende ben gibi sezli🙈

Kızzź allah seni ne güzel umutlarımız vardı sen doğurmuşsundur dedik bendeydi sıra tühh 😀😀😀😀😃🤭 nolcak simdi bendemi beklicem 39 40 ı 😃🤭🤭🤭
Kızzz sen beni bekleme benimki nazlı çıktı anasına çekmiş napalım 40ı bitircem ben bence 😬😬😬
Maşşallaaaah bu gidişle zaten sezeryan doğurcan sen 😂
Ahahahahh 30una kadar doğmazsa 10 günü daha var sonra suni sancıya gidicem sezaryen olmaz belki ama zorlu bi doğum olur gibi 😬😬😬
Doktor nediyeyyyyy🤣🤣🤣🤣gülmek serbesttt :KK16:
Ahahahahaha ya jou sinirlerim bozuldu gerçekten doktor her şeyi çok iyi demekten başka bir şey yapmıyor ben de kurcalamıyorum çok şükür diyorum napimm 🙈

• Komik
Reactions: Jou
X