Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Evett kuzumm oglumda gellcek şimdi hepten zoe benim için annemlere bile uğraşamıyorum kimseye gitmiyo hep karıştırma peşinde almira yapma almira etme ordan çık balkona çıkma kapıları kaapt kitle allahimm geliyolar bana evimde rahatım ben gitmiyorum biyere daha gelen gelsin kapım açık
Annemin evi enust kat balkonda ödüm kopuyo ee açmasan ev sıcak oluyo
Aayy Allah korkusun bence de ya insanın evi gibisi yok evinde iyiysen sıkıntı yok isteyen gelsin bende aynı şeyi düşünüyorum valla

• Beğen
Reactions: Jou
Valla hatirlamiyorsun bile bir kaç saat sonra bebeğin kucaginda olacak ona bakınca herşey unutulacak yoksa biz kadınlar nasıl çocuk yaparız unutmasak 😂
Doğrudur ya bende buna inanıyorum 🤍Cidden öyle normalde beyin herşeyi kodlar ya özellikle olumsuzlukları ama Rabbim kadınlara o sancı ağrı zor zamanları unutturuyormus yoksa ikinci üçüncü hayal olurdu 😅😅

Hastanede giymek için nasıl terlik aldınız? Crocs denedim çok da beğendim ama numaraları ayağıma uymadı. Şunlar olur mu acaba sonra evde veya sahilde de giyilir ➡️ Terlik
Olur canım çokta rahat bi terliğe benziyor 🤗 ben almadım terlik hastaneden zaten veriyolar ama olmadı evden getiririm

Olur canım çokta rahat bi terliğe benziyor 🤗 ben almadım terlik hastaneden zaten veriyolar ama olmadı evden getiririm
Hastaneden verilenler otellerde olanlar gibi ince olmuyormu. Ben hiç rahat edemiyorum onla. Ben de yanıma evd eolan normaş bir terlik aşdım. Süsşü şphusa terlikleriyle uğraşamam😀😀

Ben doğum yapacağım hastanede daha önce ameliyat da olmuştum incecik bi terlik veriyolar ya 😂 mutlaka götürmem lazım yani. Bu benim de aklıma yattı ama eşim tuvalet terliği gibi diyor 😅

• Komik
Reactions: Jou
Günaydın kızlar, doğumdan sonraki 6. günüm bugün. 180 derece herşey değişti olumlu olumsuz. Ne değişik bi süreçmiş böyle 🥹🥹.
Kayınvalide ve eş ile küsüldü. Ağrılarımdan dolayı uyanmadan sadece bir gece uyanamadığım için bakamayacaksan doğurmayacaktın denildi. Evde eş ve 2 anne varken bir gece idare edilememek ❤️❤️. Mastit olundu. Bebiş sarılık oldu 😞. Doğumdan sonraki 3. gün çocuk uyanmıyor diye hastaneye kendim araba kullanıp sezaryen ağrısı ve davul bacaklarla ben götürdüm. Kayınvalideme ve eşime kalsa bebek bu uyur diyordu. Gittik ki değer 15. Sınırda. Böylelikle lohusalık yaşanamadı 🥰 Ağlama krizleri neticesinde sütüm çekildi sanırım, şimdi ona uğraşıyorum ama bebiş çok tatlı onun yüzüne bakınca kalbim eriyor 🫠🫠. Geçer di mi bu günler??
Çok geçmiş olsun, onların mama vermesi ,seninde biraz dinlenmek lazımdı. Haklısın, ama takma ,düzene girer inşallah. Uykusuzluktan sütün çekilmesine sebep oluyor. Evdekilerle konuş, uyu biraz. Onlar 2 saatte bir beslesinler.
40 çıkana kadar oturur düzen inşallah

Canım bende Arizona modeli var mantarı bir yıl olmadan soyuldu döküldü
hadi ya. Bende parmak arası modellerinden biri var bu 4.yaz olacak bir sıkıntı olmadı ama plastik olana bu para verilir mi o soru işareti biraz. Crocs istiyordum normalde 36 giyiyorum. 36/37 küçük geldi .37/38 büyük geldi 🥹

hadi ya. Bende parmak arası modellerinden biri var bu 4.yaz olacak bir sıkıntı olmadı ama plastik olana bu para verilir mi o soru işareti biraz. Crocs istiyordum normalde 36 giyiyorum. 36/37 küçük geldi .37/38 büyük geldi 🥹
Ama dopum sonrası ayaklarda ödem olanılıyor. Bazısı hatta 2-3 numara birden şişiyor bende evdeki en büyük terliği koydum ne olur ne olmaz dıye.

X